Adres

Sterlinga 16/18, 3 piętro, Śródmieście , Łódź
Równowaga - Centrum Psychoterapii

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta) (opis) • 130 zł

Psychoterapia indywidualna (opis) • 120 zł

Psychoterapia partnerska (opis) • od 150 zł +1 więcej

Psychoterapia rodzinna • od 150 zł


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej. Ukończyłam 4-letni Podyplomowy Kurs Psychoterapii atestowany...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • kryzys życiowy
 • zespół stresu pourazowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Łódzki
 • Polski Instytut Ericksonowski

Zdjęcia


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)


Sterlinga 16/18, 3 piętro, Łódź

130 zł

Równowaga - Centrum Psychoterapii

Konsultacja w sprawie rozpoczęcia psychoterapii indywidualnej

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


Sterlinga 16/18, 3 piętro, Łódź

120 zł

Równowaga - Centrum Psychoterapii

sesja psychoterapii indywidualnej (kolejna wizyta)


Psychoterapia partnerska


Sterlinga 16/18, 3 piętro, Łódź

od 150 zł

Równowaga - Centrum Psychoterapii

Sesja psychoterapii pary/małżeńskiej: 150 zł (60 minut) / 170zł (75 minut)


Psychoterapia rodzinna


Sterlinga 16/18, 3 piętro, Łódź

od 150 zł

Równowaga - Centrum Psychoterapii

Sesja psychoterapii rodzinnej: 150 zł (60 minut) / 170zł (75 minut)

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Równowaga - Centrum Psychoterapii pierwsza konsultacja w kierunku psychoterapii indywidualnej- do 60 min

Pomimo nie kontynuowania terapii z powodu mojego pobytu zagranicą jestem wdzięczna za wsparcie jakie otrzymałam.
Cenie sobię również Pani szczerość oraz bezpośrednie przedstawienie sytuacji w której się znalazłam. Bardzo polecam!


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Równowaga - Centrum Psychoterapii pierwsza konsultacja w kierunku psychoterapii indywidualnej- do 60 min

To była bardzo szczera, dobra godzina, spędzona w bardzo miłej atmosferze, a pani Justyna jest bardzo ciepłą, cierpliwą osobą.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Profesjonalna a jednocześnie miła i ciepła terapeutka. Wizyty u niej były czystą przyjemnością - jest osobą zaangażowaną i kompetentną. Wsparła mnie w czasie kryzysu i pomogła wyjść na przeciw nowej drodze życia. Jestem pani doktor niezmiernie wdzięczna. Zdecydowanie godna polecenia terapeutka.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Równowaga - Centrum Psychoterapii pierwsza konsultacja w kierunku psychoterapii indywidualnej- do 60 min

Przemiła I pomocna Pani psycholog. Ogromnie zaangażowana i wyrozumiała uważne wysłuchuje pacjenta. Bardzo polecam !


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Równowaga - Centrum Psychoterapii

Bardzo miła, spokojna i ciepła osoba. Profesjonalna i cierpliwa podczas rozmowy, a przede wszystkim wzbudzająca zaufanie.
Bez wahania umówiłam się na kolejną wizytę.
Bardzo polecam


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Równowaga - Centrum Psychoterapii

Jestem bardzo zadowolony z terapii, w której jestem już od ponad półtora roku. Była ona dla mnie znacznym wsparciem, dzięki któremu lepiej radziłem sobie z życiowymi trudnościami jak i objawami mojej choroby, a kompetencje Pani psycholog oceniam jako wysokie, cieszy mnie też dobry kontakt między terapeutą a pacjentem oraz miła atmosfera, która pomogła mi otworzyć się i swobodnie mówić o rzeczach, o których wydawało by się nigdy nie dam rady powiedzieć. Dziękuję :) Zdecydowanie polecam Panią psycholog jako specjalistę od zdrowia psychicznego :)


G
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Justyny uczęszczałam krótko, jednak wystarczająco długo, by pomogła mi zrozumieć, co tak naprawdę jest moim problem i jak z nim "postępować". Powodem mojego załamania była rodzina, a w niej głównie babcia-dyktator. Może to wydawać się śmieszne, jednak będąc osobą pełnoletnią, kończąc studia licencjackie, mieszkając ponad 100 kilometrów od domu rodzinnego wciąż byłam kontrolowana. Nie mogłam żyć i planować po swojemu, bo zaraz spotykało się to ze złością i krytyką babci, czego wynikiem były niepotrzebne wyrzuty sumienia, uległość, ewentualnie tuszowanie rzeczywistych faktów, co jeszcze bardziej pogłębiało moje załamanie i "gryzło" mnie od środka. Dzięki Pani psycholog "odblokowałam się" na świat, ... owszem, moja przeszkoda nie została całkowicie usunięta (w tym przypadku zalecana była terapia rodzinna, niemożliwa do wykonania w mojej sytuacji), jednak nauczyłam się ją ignorować i - co ważne - nie brać wszystkiego do siebie. Wreszcie poczułam się na tyle pewnie, by móc wyrazić własne zdanie i nie czuć się z tym źle. Wreszcie mogłam postawić na swoim, nie oglądając się na to, czy innym się to podoba czy nie. Moja babcia jest dosyć specyficzną osobą, w gruncie rzeczy dobrą, jednak po wielu przejściach, co zauważalnie odbiło się na jej myśleniu i postępowaniu, i dlatego z tegoż względu przymykam oko na to, co zmusiło mnie do podjęcia terapii, zostawiam to za sobą i "łapię wiatr w żagle". Cieszę się, że w porę trafiłam pod Pani skrzydła, zanim to załamanie nie przerodziło się w coś znacznie trudniejszego do "wyleczenia" ;) Znacznie poszerzyła mi Pani horyzonty ;) Teraz jestem na etapie "szokowania" rodziny - mieszkam z chłopakiem, próbuję się uniezależnić finansowo (tak, tak, ... szukam pracy :D), natomiast mój plan studiowania na Umedzie odstawiam na dalszy tor, ... nowa "ja" chce być bizneswoman :D Serdecznie Panią pozdrawiam, jeszcze raz z całego serca dziękuję za pomoc, a reszcie gorąco polecam terapię u Pani Justyny :D


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Justyny trafiliśmy na terapię z polecenia. Powód: to tragedia, która dotknęła naszą rodzinę. Wcześniej próbowaliśmy ratować się psychologami w ośrodku kryzysowym ale tam usłyszeliśmy: Proszę wrócić do pracy i wszystko będzie dobrze. Nie tego oczekuje ktoś, komu brakuje sił by podnieść się z łóżka. Terapia trwała długo ale skutecznie. W psychologii jak w innych dziedzinach na efekty trzeba cierpliwie poczekać. Pierwsze spotkania są trudne. Pani Justyna płakała razem z nami. Absolutnie nie odbieram tego jako akt słabości a jedynie potwierdzenie, że jest empatyczną osobą i człowiekiem z krwi i kości. Pani Justyna nauczyła nas też mówić tak by inni nas rozumieli a to często stanowi problem w relacji z drugim człowiekiem. Dziś po kilku latach jesteśmy szczęśliwą rodziną i zawdzięczamy to Pani Justynie, którą polecamy.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Na wizytę u Pani Justyny umówiłam się po kilku nieudanych próbach konsultacji u innych psychologów. Byłam zniechęcona, ale ponieważ kontakt do tego terapeuty podała mi moja lekarka z przychodni, postanowiłam spróbować jeszcze raz. Choć przyznam że na pierwszą wizytę szłam z dużą rezerwą. A to się okazał strzał w dziesiątkę!!!. Pani Justyna jest bardzo spokojną, wyważoną i budzącą zaufanie osobą.
Ale trzeba też powiedzieć jasno ,że aby osiągnąć cel terapii nie można podejść do tego tematu zadaniowo- 4 spotkania i po kłopocie. Aby osiągnąć cel, trzeba nad sobą popracować i w tym właśnie pomaga Pani Justyna. Mnie pomogła stanąć na nogi choć były momenty że w to wątpiłam i pozwalała na to żebym to ja sama poczuła kiedy nasze spotkania nie są mi potrzebne tak często jak na początku. A myślę że widziała to może szybciej ode mnie. Gorąco polecam!!!!!

Domi


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Terapia była krótka, ale i tak Pani Justyna sprawiła bardzo dobre wrażanie.
Gdyby ktoś zapytał mnie o dobrego psychologa polecił bym bez wahania :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Nie potrafię odnaleźć siebie, nie potrafię odnaleźć szczęscia. Trwa to już około 5lat. Mam problemy emocjonalne, nie umiem poradzić sobie z emocjami. Robię wtedy różne rzeczy, działając na swoją niekorzyść. Manipulacja, szantaż emocjonalny, w relacji z partnerem to normalne, robię to pod wpływem chwili, a potem żałuję. Nie chcę niszczyć wszystkiego wokół siebie, wszystkich.. Autoagresja również nie jest mi obca. Ostatnio coraz częściej męczą mnie myśli samobójcze. Myślałam, że poradzę sobie sama, są okresy czasu, kiedy potrafię zapanować nad tym, jednak to wraca wtedy, kiedy się tego nie spodziewam. Nie wiem czy to siła autosugestii, że muszę być silna i wtedy jest okej, czy czego, ale wiem, że muszę w końcu poprosić o pomoc. Nie wiem tylko czy w mojej sytuacji potrzebna jest wizyta u psychologa, czy u psychiatry?
  Pozdrawiam, J

  Zdecydowanie proponuję konsultację psychiatryczną celem postawienia profesjonalnej diagnozy. Opis Pani trudności brzmi na tyle poważnie, że decyzja o skorzystaniu z pomocy wydaje się słuszna; to dobrze, że znalazła Pani w sobie taką gotowość, zwłaszcza że, jeśli dobrze zrozumiałam, Pani problemy utrzymują się od kilku lat. Lekarz psychiatra oprócz postawienia diagnozy powinien zaproponować dalszą drogę leczenia, może nią być skorzystanie z psychoterapii. Psychoterapia to cżęsto dłuższy proces, wymagający dużego zaangażowania ze strony pacjenta, nie kończy się więc na jednej "wizycie u psychologa".

  mgr Justyna Owczarek-Skoneczna

 • Czy prowadzi Pani terapie małżeńskie? Czy mogłaby Pani napisać jej ewentualny harmonogram i koszty?

  Tak, prowadzę również psychoterapię partnerską/małżeńską. Wolne terminy oraz cennik są dostępne na moim profilu, zapraszam też do kontaktu telefonicznego (6o627o368). Harmonogram spotkań jest ustalany podczas zawierania kontraktu terapeutycznego.

  mgr Justyna Owczarek-Skoneczna

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej. Ukończyłam 4-letni Podyplomowy Kurs Psychoterapii atestowany...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • kryzys życiowy
 • zespół stresu pourazowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Łódzki
 • Polski Instytut Ericksonowski

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Polski Instytut Ericksonowski, Łódź
 • Poradnia Psychologiczno- Psychiatryczna Ego, Łódź

Zdjęcia


Profile społecznościowe