lek. dent.

Justyna Meisel-Denes

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

67 opinii +dodaj

Umów wizytę 39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Studia ukończyłam w 2006 r. na AM w Lublinie. Wiosną 2014 zdałam egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty Stomatologii Dziecięcej. W codziennej praktyce zajmuję się leczeniem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vitalium AS

  Pani Doktor super! Corka juz po pierwszej wizycie pytala kiedy bedzie nastepna :-) Jestesmy po dwoch kolejnych (stopniowalysmy napiecie pod katem wielkosci dziury w zebie ;-)) i moge tylko powiedziec, ze to nieprawdopodobne, jakie pani doktor ma podejscie i jak corka na nia reaguje w porownaniu z wszystkimi poprzednimi smutnymi doswiadczeniami. Rewelacja, polecam wszystkim :-)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALL-DENT Gabinety Stomatologiczne sp. z o.o.

  Wielki pokłon dla Pani Doktor. Zrobiła to co do tej pory nie udało się żadnemu innemu stomatologowi! Wyleczyła zęba córeczki, która do tej pory była mega histeryczką. A tutaj pełen sukces, bez strachu i płaczu. Córka nie może doczekać się kolejnej wizyty.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vitalium ASUsługa: leczenie zębów mlecznych

  Super podejście do 4-latka. Cierpliwość a zarazem stanowczość i tłumaczenie, że trzeba wyleczyć zęba. Z wizyty na wizytę syn jest coraz spokojniejszy. Gorąco polecam do leczenia zębów małych pacjentów.

 • Lokalizacja: Vitalium ASUsługa: kontrola

  Wizyta u Pani Justyny jak zawsze bardzo miła , konkretna i rzeczowa . Polecam dla wszystkich pacjentów a zwłaszcza dla dzieci. Ma kapitalne podejście do małych pacjentów.Gorąco polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vitalium AS

  Brilliant doctor. Really great approach to kids, service and attitude.
  My 4 years old was completely happy with the general check up and polishing. Even got few stickers post the appointment.
  Would definitely recommend. And also coming back in 3 months for another visit.

 • K
  Lokalizacja: Vitalium ASUsługa: prochnica dwulatka

  Super. Wreszcie komus udalo sie zajrzec do buzi mojej dwulatce. Udalo sie nawet zaimpregnowac ząbki i dziecko z radością oznajmia ze wroci do Pani Justyny i ze bylo fajnie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vitalium AS

  Pani Justyna jest bardzo delikatną, profesjonalna i uważaną osobą. Polecam wszystkim, którzy boją się dentysty. Ogromny szacunek za cierpliwość i rozważanie nad problemem

 • Y
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vitalium AS

  We were satisfied with the services. The doctor works gently and quickly.she has an good approach to little children. Can recomend to other people.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vitalium ASUsługa: próchnica

  Najlepsza stomatolog na świecie. Dzieci (3 i 11) wchodzą do gabinetu z usmiechem i z jeszcze wiekszym wychodzą. Mężowi doktor uratowała ząb, ktorego nikt (6 innych dentystow) chciało tylko wyrwać i wstawic implant i twierdzili, ze nie da się już nic innego zrobić. Choć ceny są bardzo wysokie polecam z całego serca. Nigdy nie reklamowalam żadnego zęba. Nigdy nie było trzeba zrobić tego samego zęba ponownie.

 • J
  Lokalizacja: Vitalium ASUsługa: odbudowa trzonowca

  Miłe i konkretne podejście do pacjenta, pełny profesjonalizm i wysokiej jakości sprzęt stomatologiczny w gabinecie, w tym kamera dzięki której pacjent może śledzić postęp leczenia i ma podgląd na sytuację w jamie ustnej itp. Gorąco polecam lekarza :) cennik na każdą kieszeń...

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia ukończyłam w 2006 r. na AM w Lublinie.
  Wiosną 2014 zdałam egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty Stomatologii Dziecięcej.
  W codziennej praktyce zajmuję się leczeniem pacjentów dorosłych jak i najmłodszych.
  Leczenie dzieci jest dla mnie zarówno przyjemnością jak i za każdym razem wyzwaniem, oraz daje dużo satysfakcji.
  Do leczenia pacjentów dorosłych podchodzę kompleksowo. Zajmuję się leczeniem endodontycznym pod mikroskopem, leczeniem protetycznym i chirurgicznym. Praca jest moją pasją, dlatego stałe się dokształcam, biorąc udział w szkoleniach i uczestnicząc w konferencjach naukowych.

Specjalizacje

 • Stomatologia dziecięca