Jolanta Sęk, stomatolog Olsztyn

lek. dent. Jolanta Sęk

Stomatolog więcej

15 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Moje doświadczenie

O mnie

Praktykę Stomatologiczną prowadzę od 15 lat,a od roku 2000 w Olsztynie.Leczenie moich pacjentów daje mi mnóstwo satysfakcji.Stale podnoszę kwalifikacj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Paradontoza
  • Wady zębów
  • Ubytki zębów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Janowicza 26 lok. 2, OlsztynJanowicza 26 lok. 2, OlsztynJanowicza 26 lok. 2, OlsztynJanowicza 26 lok. 2, OlsztynJanowicza 26 lok. 2, OlsztynJanowicza 26 lok. 2, OlsztynJanowicza 26 lok. 2, OlsztynJanowicza 26 lok. 2, Olsztyn

Opinie

5

Ogólna ocena
15 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Leczyłem u pani stomatolog 4 zęby. 2x trzeba było poprawiać i były drobne komplikacje po znieczuleniu. Jednakże z perspektywy czasu uważam, że jest to fachowiec rzetelnie podchodzący do zawodu. Plomby założone przez panią stomatolog od 4 lat nie sprawiają żadnych kłopotów.


D
Użytkownik zweryfikowany

Do gabinetu Pani Doktor trafiłam z beznadziejnym przypadkiem, inni stomatolodzy mówili, że ząb jest do wyrwania, po zabiegu Pani Joli ząb trzyma się 10 lat. Mimo, że od kilku lat mieszkam w Toruniu, jeżdżę do Olsztyna na leczenie do Pani Doktor, bo nigdzie indziej nie znajdę tak dobrego specjalisty i tak miłej i ciepłej atmosfery w gabinecie.


A
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczna Pani doktor. Ratuje moje zęby po nieudolnym leczeniu kanałowym przez innego stomatologa. Kompetentna. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Miałam dentystyczną fobię dopóki nie trafiłam do Pani doktor i jej cudnej asystentki :)
Jakość usług- idealna
Obsługa- cudnie miła
Ceny- nie są niskie ale jakość usługi jest tego warta
POLECAM


K
Użytkownik zweryfikowany

Rzeczywiście ceny sa dosc wysokie, ale sa adekwatne do usług. Pani doktor jest prawdziwą specjalistka. Robi wszystko dokladnie i umiejętnie. :) rowniez leczyłam pare lat temu ząb kanałowo i do tej pory nie ma z nim problemu! Świetny lekarz!


A
Użytkownik zweryfikowany

Do gabinetu pani doktor trafiłam z polecenia innego stomatologa. Długo się zastanawiałam, czytałam różne fora, dlatego zdaję sobie sprawę jak ważne są tego typu komentarze. Z ręką na sercu mogę powiedzieć,że to była jedna z moich najlepszych decyzji. Przez wiele lat trafiałam do różnych stomatologów. Po tych wszystkich wizytach moje przednie żeby przypominały w kolorze sałatkę. Wszystkie w innym kolorze. Pani doktor Sęk można powiedzieć,że zdziałała cuda. Nie dość,że doprowadziła moje żeby do naturalnego koloru to dodaktkowo wyrównała mi zgryz. Teraz uśmiecham się szczerze, nie przejmując się,że ktoś będzie zadawał kłopotliwe pytania. Dzięki pani doktor odzyskałam komfort psychiczny. Dodatkowo to pierwszy stomatolog, który już na pierwszej wizycie stwierdził,że mam problemy ze zgrzytaniem zębów i poradził jak walczyć z tym problemem. Podsumowując: rzetelność, pracowitość, dokładność, umiejętność nawiązania z pacjentem kontaktu i stworzenie miłej atmosfery w gabinecie, bogata wiedza i doświadczenie to są cechy, którymi można opisać panią doktor. Do tego wszystkiego jest osobą wyrozumiałą i bardzo ciepłą. Szczerze polecam:)


K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam usługi tego pana, konkretny, dokładny, dobrze i skutecznie znieczula przy zabiegach.


M
Użytkownik zweryfikowany

Do gabinetu doktor Sęk trafiłam przez przypadek jakieś 5 lat temu. Przeprowadziłam się na nowe osiedle i chciałam mieć dentystę „pod bokiem”. Przypadek okazał się strzałem w dziesiątkę. W pierwszym roku wyleczyłam wszystkie zęby (bo dostałam pierwszą pracę i miałam wreszcie na to własne pieniądze). A teraz co roku chodzę tylko na kontrole, podczas których albo jest coś małego albo wszystko jest OK. Co dwa lata usuwam kamień i po wskazówkach Pani doktor staram się dbać maksymalnie o higienę. Rezultaty są – nie ma ubytków. Co do gabinetu, też byłam pozytywnie zaskoczona, szczególnie po erze siermiężnych gabinetów służby zdrowia. Własny rentgen, mikroskop, dobre narzędzia, praca „na cztery ręce”. Wiadomo wszystko kosztuje, ale własne zęby są bezcenne. Szczególnie jeśli leczenie wykonane jest rzetelnie.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


I
Użytkownik zweryfikowany

Ratuje zęby za wszelką cenę. Ma rewelacyjny sprzęt i ogromną wiedzę. Nie naciąga, jeśli ząb jest mocno zniszczony nie łata go na słowo honoru, żeby zainkasować kasę. Faktycznie jest droga, ale warta każdych pieniędzy. Leczę u niej zęby od 5 lat i dzięki niej przestałam bać się dentysty. Polecam


G

Pani Jola uratował mi ząb, który zdaniem sześciu innych dentystów był absolutnie do usunięcia. Miałam zgorzel i ropiejący na zewnątrz kanał wysiękowy. Paskudztwo.

Wystarczyła jednorazowa wizyta, czyszczenie kanałów i od wielu lat nie mam problemu. Udało się - więc po wielu latach mogę stwierdzić, że leczenie było skuteczne.

Polecam leczenie kanałowe.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Praktykę Stomatologiczną prowadzę od 15 lat,a od roku 2000 w Olsztynie.Leczenie moich pacjentów daje mi mnóstwo satysfakcji.Stale podnoszę kwalifikacj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Paradontoza
  • Wady zębów
  • Ubytki zębów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna

Powiązane wyszukiwania