Adres

Joanna Głowacka
Wspólna, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, seksuologiem, certyfikowanym psychoterapeutą po 4-letnim szkoleniu w Instytucie Psychologii Zdrowia rekomendowanym przez Polskie ...

Zobacz pełen opis

12 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Joanna Głowacka Inny

Witajcie, mój przykład jest udowodnieniem tego jak cudowną, profesjonalną i empatyczną terapeutką jest Pani Asia. Moje poszukiwania zajęły kilkanaście lat. Przeszłam przez kilku terapeutów zanim na nią trafiłam. Każdemu życzę takiej terapii. Tak bardzo skuteczniej i potrafiącej tyle zmienić swoim w życiu. Nawet dłuższa przerwa spowodowana zdrowiem nie jest w stanie przerwać procesu rozwoju osobistego. Dostałam od Pani Asi wszystko- pełne wsparcie, zrozumienie, profesjonalną opiekę. Z bólem serca ale z sukcesem zakończyłam proces terapii, który wiem ze dalej będzie trwał mimo braku spotkań z Panią Asią. Kiedyś myślałam ze nigdy nie dojdę do tego miejsca w którym znajduje się dzisiaj, a jednak dzięki Pani Asi ale i również mnie samej to nastąpiło. Warto szukać, warto czekać. Całym sercem polecam Wam Panią Asie. To anioł- pisze to w pełni świadomości i zdrowia psychicznego ;-)

N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Joanna nie była moim pierwszym psychoterapeutą, ale pierwszym z którym przepracowałam moje problemy. Wizyty odbywały się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Pani Joanno była zawsze empatyczna, pełna zrozumienia i profesjonalna. Psychoterapia to często sięganie po trudne dla nas przeżycia i wspomnienia, z perspektywy czasu cieszę się, że miałam okazje przepracować je z Panią Joanną. Polecam :-)

I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Joanna Głowacka

Z Panią Joanną spotykałam się raz w tygodniu przez półtora roku. Trafiłam do gabinetu w kompletnej rozsypce - dzisiaj zastanawiam się, jak w ogóle tak długo mogłam ze sobą wytrzymać. Niestety, miałam kiepskie doświadczenia z terapeutami i przez chwilę się wzbraniałam. Jednak spotkania z Panią Joanną odmieniły mnie o 180 stopni - moja psychiatra powiedziała nawet, że jestem doskonałym przykładem udanej psychoterapii. Dzisiaj jestem innym człowiekiem, rok po terapii. Często wracam do słów Pani Joanny, do metod, które stosowałyśmy. Jestem bardzo zadowolona z terapii i sama widzę swoje postępy. Polecam każdemu!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Joanna Głowacka

Z Panią Joanną pracowałam ponad dwa lata. To był dla mnie bardzo ważny czas, czasem trudny... ale warto było tę drogę przejść. Bardzo dziękuję za ten wspólny czas - za wsparcie, uważność i cierpliwość. Pani Joanna to przenikliwa psychoterapeutka i ciepły, wrażliwy człowiek. Polecam serdecznie)
Katarzyna


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Joanna Głowacka

Pani Joanna prowadzi do celu z empatią "trzymając pacjenta za rękę". Pozwala odkrywać prawdy o sobie w sposób nienachalny i z szacunkiem.
Czasem ta prawda bywa trudna i nie chcemy jej słyszeć, ale jest podana w taki sposob, że jest to łatwiejsze do przełknięcia. Polecam.


P
Profil zweryfikowany

Pani Joanno,dziękuję jeszcze raz za wszystko, za to że tyle serca okazywała Pani na naszych spotkaniach; minęły już dwa lata od naszego ostatniego spotkania ( dokładnie miną w tłusty czwartek:)) a ja nadal do nich "tęsknię"; to ciepło które od Pani bije,spokój i rozmowy polecam każdemu. Pozdrawiam serdecznie, Patrycja

mgr Joanna Stankius (Głowacka)

Ach te racuchy????! Pani Patrycjo dziękuję za pamięć i wzruszające słowa. Ciepło pozdrawiam!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Zanim trafiłam do Pani Joasi byłam juz u kilku innych terapeutów. Zawsze było coś nie tak i sesje kończyły się po kilku spotkaniach.
U Pani Joasi znalazłam wreszcie spokojną przystań. Nasze spotkania były dla mnie przyjemnością i przypominały mi raczej pogawędkę z przyjaciółką niż "poważną terapię". Taka atmosfera pozwoliła mi otworzyć się, poszukać tego do czego wcześniej nie miałam dostępu lub było dla mnie niezrozumiałe. Wiele rzeczy stało się znośniejsze lub przestało w ogóle zaprzątać moją głowę. Poznałam bardziej siebie i dałam sobie prawo do posiadania ludzkich słabości. Pani Asia całkowicie "kupiła" mnie tym, że pamiętała bardzo szczegółowo wydarzenia, o których jej opowiadałam (czasem nawet lepiej niż ja :). Czułam wtedy, że nie jestem tylko "kolejnym przypadkiem", ale wyjątkową pacjentką, jestem traktowana poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Bardzo jestem wdzięczna Pani za to wszystko wdzięczna. Monika

mgr Joanna Stankius (Głowacka)

Pani Moniko dziękuję za wspólny czas który i dla mnie był wyjątkowy. Powodzenia!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Joanna Głowacka

Do Pani Asi trafiłam jako zagubiona, pełna bólu, buntu i nienawiści do samej siebie dziewczyna. Wcześniej próbowałam znaleźć pomoc u kilku innych psychoterapeutów, jednak nie mieli w sobie tego czegoś, co ma Pani Asia - ciepłej wnikliwości, zaangażowania, pełni rozumienia i nieudawanej empatii. Odbyłyśmy razem długą i różnorodną drogę, podczas której dostrzegłam to co było niewidoczne i niezrozumiałe, dostrzegłam siebie, taką jaka jestem a nie jaką "chciałabym" albo "powinnam być" i zaakceptowałam to. Zrozumiałam z czego wynikały moje trudności i domknęłam to, co było niedomknięte. Wszystko dzięki temu, co stworzyła Pani Asia swoją osobowością i wiedzą. Dziękuję jeszcze raz!

mgr Joanna Stankius (Głowacka)

Dziękuję za bardzo miłe słowa. Tworzyszenie Pani w drodze do poznania i akceptacji siebie było dla mnie ważnym doświadczeniem i cieszę się że mogłam pomoc. Pozdrawiam serdecznie.


K
Profil zweryfikowany

Do Pani Joanny trafiłam w trudnym dla mnie momencie, kiedy poczulam, że jestem pod ścianą, ale z zamiarem skorzystania z terapii nosiłam się już od kilkunastu lat. W gabinecie spotkałam się ze zrozumieniem, życzliwą atmosferą i fachową poradą, a nawet zdarzało nam się pośmiać z moich życiowych perypetii, co też działało oczyszczająco, bo dało mi potrzebny dystans do kilku spraw. Po zakończonej terapii mam więcej siły i spokoju w sobie, a co najważniejsze - polubiłam siebie i zaczęłam o siebie walczyć. Okazało się, że nie ma sytuacji bez wyjścia, ale czasem ktoś musi nam to pokazać. Dziękuję!

mgr Joanna Stankius (Głowacka)

Dziękuję za dobre słowa. Ciesze sie że mogłam pomóc. Powodzenia! Ciepło pozdrawiam


Profil zweryfikowany

Całym sercem polecam współpracę z Panią Joanną. Wspaniały człowiek na właściwym miejscu. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Szukałem pomocy bardzo długo i dopiero u Pani Joanny ją znalazłem. W gabinecie panuje bardzo ciepła atmosfera. Już od pierwszego spotkania poczułem się odprężony jak z najlepszym przyjacielem. Udziela bardzo dużej pomocy w przeprowadzeniu terapii samego siebie. Pełna analiza problemu i dostrzeżenie rzeczy których sam nigdy bym nie zauważył, połączeń które dla mnie nie istniały. Podczas terapii używa metod zależnie od sytuacji i potrzeby zawsze trafiając w sedno. Niezależnie od trudności problemu i braku zrozumienia społecznego nie zauważyłem nawet cienia zaskoczenia, czy jakichkolwiek negatywnych emocji ze strony Pani Joanny. Wszystkie decyzje należą do pacjenta, terapia trwa tyle ile powinna. Niestety nie sprawi, że problemy znikną ale wytłumaczy jak z nimi sobie radzić. Dzięki Pani wróciłem do świata żywych. Cieszę się swoim życiem i jestem z niego dumny.

mgr Joanna Stankius (Głowacka)

Dziękuję za ciepłe słowa. wszystkiego dobrego!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania