Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Odkąd sięgam pamięcią chciałam być lekarzem. Moja wrodzona empatia i chęć pomagania innym pomogły mi w wyborze studiów. W 2003r. z wyróżnieniem ukończyłam studia stomatologiczne na najlepszej w Polsce uczelni medycznej w Białymstoku.
Podczas zdobywania doświadczenia odnalazłam swoją ulubiona dziedzinę stomatologii, czyli ortodoncję, którą zajmuję się na co dzień w mojej klinice. Od niedawna dołączyła również medycyna estetyczna, która od zawsze była moją pasją.
Poza pracą uwielbiam podróżować, najlepiej w połączeniu z nurkowaniem, uczyć się śpiewu i rysunku, czytać oraz poznawać ludzi.
więcej O mnie

Zakres porad

  • Ortodoncja
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli
Dzieci

Rodzaje konsultacji

Zdjęcia i filmy

Usługi i ceny

  • Konsultacja ortodontyczna

    350 zł

Adresy (2)

MANTYK CLINIC
MANTYK CLINIC

Nocznickiego 25/U13, Bielany, 01-948 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Płatność ratalna

Telefon

22 273...
Joanna Pieczyńska-Mantyk
Mantyk Clinic - klinika stomatologii i medycyny estetycznej

Nocznickiego 25 lok. U13, Bielany, 01-948 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Przelew na konto
  • Płatność ratalna

Telefon

22 273...

49 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Zaangażowanie lekarza
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • J

    Profesjonalizm, szczerość w rozmowach, rzeczowe i kompleksowe podejście do pacjenta, konsekwencję w realizacji planu leczenia oraz przemiłą atmosferę na każdym etapie kontaktu . Gorąco polecam.

     • Mantyk Clinic - klinika stomatologii i medycyny estetycznej konsultacja ortodontyczna  • 

  • J

    Nie spotkałam jeszcze stomatologa z takim zaangażowaniem. Ogromna wiedza , holistyczne podejście, kultura osobista. Serdecznie polecam, na pewno wrócę

     • MANTYK CLINIC (dawniej: Klinika Galeria Uśmiechu)  • 

  • Ł

    Jestem bardzo zadowolony Pani Doktor Świetny specjalista naprawde gorąco polecam. Przesympatyczna atmosfera w gabinecie.

     • Mantyk Clinic - klinika stomatologii i medycyny estetycznej Inny  • 

  • P

    Bardzo, ale to bardzo polecam Panią Joannę.

    Do Pani Joanny trafiłem w wieku 32 lat z bardzo krzywymi zębami, które powinienem zacząć prostować kilkanaście lat wcześniej. Trzech ortodontów, u których byłem wcześniej stwierdziło, że kwalifikuję się do leczenia operacyjnego, a poza tym trzeba będzie usunąć kilka zębów. Tymczasem Pani Joanna po obejrzeniu zdjęć RTG stwierdziła, że powinno udać się wszystko wyprostować bez operacji, a nawet wyrywania zębów(!). Szczerze to nie do końca w to wierzyłem, ale postanowiłem spróbować. Leczenie trwało 4 lata, czyli dłużej niż normalnie. Ale warto było, bo efekt końcowy znacząco przerósł moje oczekiwania. Zęby zostały CAŁKOWICIE wyprostowane. Od tego czasu minęło już kilka lat i nic złego się nie z nimi dzieje.

    Z tego miejsca chciałbym jeszcze raz podziękować Pani Joannie za dokonanie niemożliwego i polecić każdemu, kto boryka się z problemami ortodontycznymi, bez względu na to, jak beznadziejne te problemy się wydają.

     • Mantyk Clinic - klinika stomatologii i medycyny estetycznej konsultacja ortodontyczna  • 

  • I

    Na 5+ wszystko mi się podobało .Polecam i jeszcze raz polecam

     • Mantyk Clinic - klinika stomatologii i medycyny estetycznej  • 

  • A

    Wizyta przebiegła super, pani doktor energiczna, uśmiechnięta, sympatyczna. Szczegolowo wszystko wyjaśniła. Nie ma się czym stresowac. 10\10!

     • MANTYK CLINIC (dawniej: Klinika Galeria Uśmiechu) konsultacja ortodontyczna  • 

  • E

    Zaplanowana wizyta awaryjna dotycząca odklejonych zamków przebiegła sprawnie. Usterki zostały fachowo naprawione przez panią doktor, która zastosowała metodę zapobiegającą problemowi awarii. Jak zwykle zostałam rzetelnie poinformowana o sposobie leczenia. Polecam Mantyk Clinic osobom poszukującym ortodonty z holistycznym podejściem do tematu naprawy zgryzu. Pani doktor dba o zęby pacjenta, ale zaleca też konsultacje z logopedą i fizjoterapeutą. Takie kompleksowe podejście jest niezwykle cenne dla każdego pacjenta.

     • MANTYK CLINIC (dawniej: Klinika Galeria Uśmiechu) konsultacja ortodontyczna  • 

  • J

    Profesjonalizm, cierpliwość w odpowiadaniu na pytania i bardzo miła atmosfera – pierwsza wizyta przebiegła wzorowo.

     • MANTYK CLINIC (dawniej: Klinika Galeria Uśmiechu) konsultacja ortodontyczna  • 

  • D

    Wizyta w przemiłej atmosferze od recepcji po gabinet , Pani stomatolog wszystko wyjaśniła. Będę wracać!

     • MANTYK CLINIC (dawniej: Klinika Galeria Uśmiechu)  • 

  • A

    Bardzo fachowo miło i wyczerpująco a co najważniejsze skutecznie.

     • MANTYK CLINIC (dawniej: Klinika Galeria Uśmiechu)  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

29 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

lek. dent. Joanna Pieczyńska-Mantyk

tak, oczywiście, istnieje tak możliwość,żeby przyjść na wizytę ortodontyczną z wyleczonymi zębami u innego lekarza


ODPOWIEDŹ LEKARZA:

lek. dent. Joanna Pieczyńska-Mantyk

Obecnie nie powinno się zakładać tzw.wkładki dewitalizacyjnej ("trucizny"),tylko jak najszybciej leczyc ząb kanałowo, więc 5tyg.to rzeczywiście zbyt długo...


Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania