Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Dentalia Stomatologia Rodzinna Joanna Dobek-Liana
ul. Franciszka Lanciego 14 lok 158, Ursynów, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Dentalia Stomatologia Rodzinna to nowoczesna przychodnia stomatologiczna, która powstała z myślą o wymagających pacjentach oczekujących najwyższej jak...

Zobacz pełen opis

17 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dentalia Stomatologia Rodzinna Joanna Dobek-Liana Inny

Niezwykle empatyczna stomatolog, bardzo dokładna, delikatna. Nigdy mnie nie bolało, nawet leczenie kanałowe. Ratuje nawet trudne przypadki. Uśmiech, ogromna życzliwość. Swobodnie komunikuje się po angielsku. RTG robi na miejscu.

Ł
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dentalia Stomatologia Rodzinna Joanna Dobek-Liana Inny

Korzystam z leczenia stomatologicznego u Pani Joanny Dobek od ponad 5 lat. Cenię sobie profesjonalizm i dobrą atmosferę, która tu panuje. Szczególnie cenne jest dla mnie to, że moje dzieci, które jako przedszkolaki zaczęły się tu leczyć stomatologicznie - mają pozytywne skojarzenia z wizytami u dentysty i nie boją się tu przychodzić. Polecam!

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dentalia Stomatologia Rodzinna Joanna Dobek-Liana Inny

Pani Joanna jest bardzo dobrym stomatologiem. Cenię jej profesjonalizm, rzetelność, umiejętność tłumaczenia tego, co robi oraz kulturę osobistą. Ma odpowiednie podejście zarówno do dorosłych jak i do dzieci. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt u Pani doktor. Polecam Panią Joannę, ponieważ jest sprawdzonym lekarzem dentystą z doświadczeniem.


R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dentalia Stomatologia Rodzinna Joanna Dobek-Liana Inny

Pani doktor to świetny specjalista, bardzo sumienna, spokojna, delikatna, wszystko tłumaczy, wyjaśnia i proponuje optymalne leczenie. Również wspaniałe podejście do małych pacjentów - moje maluchy chodzą do Pani doktor bez żadnego strachu i obaw. Polecam!


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dentalia Stomatologia Rodzinna Joanna Dobek-Liana Inny

Jak najbardziej polecam. My dojeżdżamy aż z Pragi całą rodzinką bo warto! Pani dr Joanna to świetny dentysta, wszystkie dotychczas zrobione usługi nie wymagały żadnych dodatkowych poprawek a moje uzębienie nie należy do najłatwiejszych w leczeniu co wiem po latach wizyt w innych gabinetach.


S
Profil zweryfikowany

Świetne podejście zarówno do małych jak i dużych pacjentów. Od rutynowych wizyt po złożone zabiegi wszystko na wysokim poziomie!


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dentalia Stomatologia Rodzinna Joanna Dobek-Liana

Bardzo dobra dentystka, cenimy jej fachowość, doświadczenie, kulturę, spokój, delikatność. Leczymy się rodzinnie u Pani doktor od 10 lat.


A
Profil zweryfikowany

Dr Joanna jest bardzo delikatna, wrażliwa i skrupulatna. Najpierw uważnie wysłuchała wszystkich obaw i wątpliwości. Po dokładnym zbadaniu zaproponowała profesjonalny plan leczenia. A było to leczenie zachowawcze i protetyka po wielu latach zaniedbań. Naprawdę było super. Polecam z czystym sumieniem i dużym i małym i tym co się boją i wstydzą też.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dentalia Stomatologia Rodzinna Joanna Dobek-Liana kanalowe leczenie

Polecam gorąco dr Joannę, bo po wejściu na fotel od razu mija strach. Dr Asia konkretnie mówi co robi i znajduje rozwiązanie, aby bez większego bólu zabrać się za trudnego przeciwnika. U nas to już rodzinne wizyty! Polecam z serca!


R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dentalia Stomatologia Rodzinna Joanna Dobek-Liana leczenie kanałowe

Ogromna troska o dobro pacjenta,dociekliwość w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych,kompleksowa obsługa w gabinecie,miła atmosfera. Pani doktor robi wszystko,żeby mój ząb uratować A nie pozbyć się go. Jest bardzo delikatna a jednocześnie skuteczna. Od jakiegoś czasu leczę kanałowo ząb z rodzaju trudnych do uratowania. Pani doktor dokłada wszelkich starań,żeby go uratować. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony,co pozwala wiele spraw załatwić na miejscu,chociażby prześwietlenie,czy obejrzenie zęba pod mikroskopem,co nie jest możliwe w każdym gabinecie dentystycznym. Gorąco polecam wizyty u Pani Doktor Joanny.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania