Adres

Grabowa 1d, Katowice
DUO MEDICA

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Konsultacja ginekologiczna • 150 zł

Histeroskopia • 1 000 zł

Laparoskopia • 3 000 zł +4 więcej

Laserowa rewitalizacja pochwy • 1 000 zł

Laserowe nietrzymanie moczu • 1 000 zł

Laserowe usuwanie kłykcin • 300 zł

Pokaż więcej usług

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Od 25 lat otaczam opieką ginekologiczno-położniczą moje pacjentki. Od 8 lat jestem ordynatorem oddziału ginekologiczno – położniczego. Mój gabinet p...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ginekologiczna


Grabowa 1d, Katowice

150 zł

DUO MEDICA

Pozostałe usługi

Histeroskopia


Grabowa 1d, Katowice

1 000 zł

DUO MEDICA


Laparoskopia


Grabowa 1d, Katowice

3 000 zł

DUO MEDICA


Laserowa rewitalizacja pochwy


Grabowa 1d, Katowice

1 000 zł

DUO MEDICA


Laserowe nietrzymanie moczu


Grabowa 1d, Katowice

1 000 zł

DUO MEDICA


Laserowe usuwanie kłykcin


Grabowa 1d, Katowice

300 zł

DUO MEDICA


USG 3D/4D


Grabowa 1d, Katowice

Brak informacji o cenie

DUO MEDICA

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
57 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu laparoskopia ginekologiczna

Cudowny lekarz. Bardzo kompetentny, ma szeroką wiedzę, która potrafi wykorzystać. Wspaniałe podejście do każdego pacjenta indywidualnie.
Zdecydowanie polecam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DUO MEDICA

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak kompetentnego specjalisty. Leki wdraża dopiero wtedy, kiedy jest to konieczne i w pełni uświadamia kobietę o ich wpływie na organizm. Ponadto ma świetne podejście do pacjentek. Lekarz z powołania.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo polecam Pana doktora. Jest osoba kompetentna, nie stawia diagnozy pochopnie, lecz po rozwazeniu kazdej z opcji. Poswieca tyle czasu ile potrzeba, nie narzuca swoich racji, potrafi sluchac. Z gabinetu wychodzi sie swiadomym, wysluchanym i dokladnie poinformowanym na temat swoich dolegliwosci oraz leczeniu, nie jak po niektorych lekarzach u ktorych wizyty powodowały wiekszy stres i frustracje z powodu niewyczerpujacej porady i samych niewiadomych.
Lekarz z powolania.


I
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Rozumie kobiety lepiej niż lekarka - ginekolog. Patrzy na pacjenta kompleksowo i bierze po uwagę jego oczekiwania. Wybiera optymalne rozwiązanie i dokładnie wyjaśnia przebieg leczenia. Nie koloryzuje, ale też nie straszy. Przedstawia różne warianty, ale nie podejmuje decyzji na wyrost. Dzięki doktorowi Tylnickiemu ocaliłam to, co z mojego punktu widzenia stanowi o kobiecości, bo zawalczył razem ze mną, podczas gdy inna pani ginekolog stwierdziła, że skoro mam już 2 dzieci, to przecież macica jest mi już niepotrzebna - można usunąć, bo to przecież takie proste.
Jestem wdzięczna, że spotkałam na swojej drodze doktora Tylnickiego. Szczerze polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Z ogromną przyjemnością czytam pozytywne opinie o Panu Doktorze.Na takie opinie trzeba sobie zapracować, nikt za darmo ich nie napiszę.Z biegiem lat każdy człowiek staje się coraz bardziej doświadczony i dojrzały, a mądry i doświadczony lekarz jest błogosławieństwem dla swoich pacjentów. Bardzo się cieszę. Powodzenia


D
Użytkownik zweryfikowany

Polecam prowadzenie ciąży przez pana doktora. Cechuje go indywidualne podejście do pacjentki – kierując się intuicją zlecił mi przeprowadzenie badań (które już miałam „standardowo” wykonywane na początku ciąży), dzięki czemu wykrył nieprawidłowości w przebiegu ciąży, mimo braku objawów sugerujących ponowienie badań. Jest bardzo opiekuńczy, zatrzymał mnie na obserwacji w szpitalu, gdzie będąc pod stałą opieką zaobserwował spadek tętna dziecka i przeprowadził cesarkę ratującą mu życie. Jest to lekarz, przy którym ma się poczucie bezpieczeństwa.


J
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz super!!! Miły kompetentny i wie co robi to dzięki niemu urodziłam zdrowa córkę i mi nic nie jest a mogło skończyć się źle!! Dzięki jego doświadczeniu i czujnym oku wszystko skończyło się dobrze za co bardzo mu dziękuje i polecam każdemu!!


G
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały, kompetenty lekarz i profesjonalista. 12 lat leczenia, odwiedzania kolejnych lekarzy...nikt nie potrafił mi pomóc, postawić diagnozy... Straciłam wiarę we wszystko...moja młodość przemijała a dolegliwości odbierały radość życia... Aż do momentu kiedy dowiedziałam się o dr Tylnickim... Pan Doktor odrazu postawił diagnozę, zaopiekował się mną, zrobił operację i wdrożył leczenie...wróciła mi radość życia ... Z racji swojego zawodu mam sporą styczność z lekarzami, jednak takiego profesjonalisty w pełnym tego słowa znaczeniu nie spotkałam. Zadaję sobie tylko pytanie jak to możliwe, że przez 12 lat nikt nie potrafił postawić diagnozy, którą Pan Doktor postawił po pierwszej wizycie... Polecam Pana Doktora! A ja pozostanę na zawsze już wierną pacjentką.Dziękuję Doktorze!
Jagoda.


Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz. Nie mogłam zajść w ciąże i p. doktor pomógł mi jakimiś tabletkami i od razu zaszłam poza tym dobra opieka nade mną w trakcie ciąży jak i poza nią. Bardzo dziękuję.


W
Użytkownik zweryfikowany

Nie dziwią mnie pozytywne opinie na temat p doktora,

Ale tak się zastanawiam gdzie podziały się te negatywne ............
które przecież tu do niedawna były.To trochę przypomina wymazywanie gumką negatywnych ocen z dziennika ucznia......szkoda , bo przez to portal przestał być wiarygodny.........


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Chciałam zapytać, czy mogę umówić się na wizytę, mając ukończone 16 lat, bez osoby dorosłej.

  Dzien dobry? Bardzo proszę przyjść z osobą pełnoletnią. Nie musi być Mama. Takie są wytyczne. Pozdrawiam J.T.

  lek. Jerzy Tylnicki

 • Witam. Ostatni dzień mojej miesiączki był dnia 2 września, natomiast stosunek z partnerem miałam okolo 13/14 września ( sądzę że wtedy doszło do zapłodnienia). Robiłam 2 testy ciążowe i obydwa wyszły pozytywne. Chciała się dowiedzieć czy nie jest za wcześnie aby iść do ginekologa na USG ? Czy USG coś wykryje? Z góry dziękuję za odpowiedz.

  Dobry wieczór. Najlepiej przyjść po 3 tygodniach od dnia kiedy powinna mieć Pani miesiączkę. Czyli jok 5-6 tygodnia ciąży, wtedy można zrobić USG. Pozdrawiam . J.T.

  lek. Jerzy Tylnicki

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Od 25 lat otaczam opieką ginekologiczno-położniczą moje pacjentki. Od 8 lat jestem ordynatorem oddziału ginekologiczno – położniczego. Mój gabinet p...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby


Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia