mgr

Jeremiasz Gołuński

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog

66 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W przypadku braku terminów w kalendarzu wizyt proszę o kontakt telefoniczny. Serdecznie zapraszam do Gabinetu wszystkich tych, którzy przechodzą przez trudny okres lub chcieliby… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Umiejętność słuchania
Leczenie zaburzeń lękowych

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
66 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej

  Bardzo bardzo dobry specjalista poprostu "Mag" ???? niesamowity !! Tyle lat edukacji a nikt nas nie nauczył jak pokochać samego siebie i dlaczego to takie ważne Pan Jeremiasz potrafi naprowadzic na właściwą drogę zycia Gorąco polecam

 • L
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii IntegratywnejUsługa: psychoterapia indywidualna

  Trafiłam do Pana Jeremiasza z zaburzeniami lękowymi. Zaczęłam terapię parę tygodni temu, ale już czuję poprawę. W moim myśleniu, działaniu i odnoszeniu się do innych ludzi. Jestem od dziecka jednym wielkim kłębkiem nerwów, a Pan Jeremiasz pomaga mi każdego tygodnia w zmaganiach z moim strachem i wewnętrznymi rozterkami. Jest bardzo konkretny i niekiedy szorstki, ale też bardzo czuły i rozumiejący, a ta droga bardzo do mnie przemawia, ponieważ jestem strasznym wrażliwcem. Jest to jedyny terapeuta, u którego zostałam /na stałe/ i z którym chcę pracować, choć ta praca jest cięższa niż przypuszczałam. Bardzo, bardzo polecam.
  PS Cudowności terapii dopełnia piękna okolica (bo ja jeżdżę do Chełmna). :)

 • I
  Lokalizacja: NZOZ Przychodnia "Nad Wisłą"Usługa: depresja

  Sporo lat mi zajęło podjęcie decyzji, aby poszukać pomocy u psychoterapeuty. Całe szczęście, że w bardzo trudnym okresie życia spotkałam na swej drodze Pana Jeremiasza. I żeby nie było,że z pełną ufnością wkroczyłam do gabinetu. Nie, nie, nie! Na pewno miałam wiele obaw typu: czy będę umiała rozmawiać z obcym człowiekiem o swoich problemach, czy nie będzie on bardzo wścibski, jak wpłyną na mnie nasze rozmowy? Tak bardzo uwierzyłam w metody pomocy Pana Jeremiasza, że stosowałam się do nich jak grzeczne, małe dziecko. Moja terapia się zakończyła i z pełną świadomością stwierdzam, że p.Jeremiasz pomógł mi odkryć własną JA. Jestem innym człowiekiem, nie szukającym dziury w całym, zastraszonym i lękliwym. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam do tak znakomitego specjalisty, którym jest Pan Jeremiasz Gołuński. Pozdrawiam i życzę panu Jeremiaszowi wielu lat w zdrowiu, aby mógł jeszcze pomóc wielu pacjentom!!!

 • W
  Lokalizacja: W innym miejscu

  To niesamowite, jak bardzo destrukcyjny wpływ na jakość naszego życia - zarówno prywatnego (rodzinnego), jak i zawodowego mogą mieć przekonania i schematy postępowania wyuczone w przeszłości
  (często we wczesnym dzieciństwie). Przekonania, które w naszym obecnym - dorosłym życiu nie mają racji bytu (dawno już są nieaktualne, nieprawdziwe). Najgorsze jest to, że bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a one ukryte w naszej podświadomości niszczą nas, wypłukując nasze życie z radości, z wiary w siebie i w swoje umiejętności - przez co staje się ono smutne, ponure, bez perspektyw na poprawę, często nie do zniesienia. Nie podejmujemy jednak z nimi walki, bo przecież jak można walczyć z czymś, o istnieniu czego nie mamy pojęcia. Tutaj z pomocą przychodzi Pan Jeremiasz, który dzięki indywidualnemu podejściu do każdego przypadku, doskonale potrafi je zdemaskować i nazwać, aby następnie indywidualnie dobrać odpowiednie narzędzia i metody do podjęcia walki, mającej na celu "nadpisanie" (zastąpienie) ich prawdziwymi i aktualnymi. Osiągnięcie powyższego celu nie przyjdzie samo - bez własnego zaangażowania nic nie osiągniemy. Jednak gdy zaczniemy się stosować do zaleceń Pana Jeremiasza - bardzo szybko dostrzeżemy że to ma sens, a poniesiony wysiłek jest niczym w porównaniu z tym co zyskamy - czyli z zupełnie odmienionym życiem. Terapia u Pana Jeremiasza pomogła mi wyzbyć się lęków, które towarzyszyły mi przez większość czasu i skutecznie uniemożliwiały zarówno rozwój zawodowy, jak i czerpanie radości z życia prywatnego. Dzisiaj znajduję czas na rodzinę, potrafię cieszyć się drobnostkami, każdym dniem i z podniesioną głową patrzeć w przyszłość - za co bardzo dziękuję i gorąco polecam.

 • H
  Lokalizacja: NZOZ Przychodnia "Nad Wisłą"Usługa: psychoterapia

  Profesjonalnie i po ludzku. Nie zawsze były poruszane miłe tematy, ale zawsze było szczerze i uczciwie, a nie rzadko również bez taryfy ulgowej. Bardzo cenne podejście pomagające przełamać własne ograniczenia. Pan Jeremiasz w subtelny sposób pobudza do pracy nad samoświadomością i pomaga uruchamiać wewnętrzne mechanizmy dzięki którym żyje się ze wszechświatem łatwiej, przyjemniej i ze zrozumieniem własnego 'ja'.
  Osobiście bardzo polecam tym, którzy są gotowi do pracy nad sobą.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii IntegratywnejUsługa: problemy w relacjach małżeńskich

  Trafiłam do Pana Jeremiasz z polecenia i za sprawą sugestii męża. Przyjechałam na pierwsze spotkanie z dużą dozą niepewności i bez większego przekonania. Bardziej dla zasady "co mi szkodzi". Po wizycie i krótkim zrelacjonowaniu funkcjonujących relacji, wyszłam ze spotkania bardzo zaintrygowana, tym co usłyszałam we wnioskach od Pana Jeremiasza. To skłoniło mnie do podjęcia terapii. Dziś bardzo dziękuję za szansę jaką dostałam . Zrozumiałam na czym polegał mój problem w związku oraz znalazłam siłę i sposób by przeciąć toksyczne relacje. Teraz jestem inną osobą. Swój fragment życia dotyczący terapii opowiadam chętnie, by innym dać przykład, iż w sytuacjach kryzysowych nie warto się bać poprosić o pomoc specjalistę. A z pewnością jest nim Pan Jeremiasz Gołuński. Pozdrawiam Serdecznie Kinga

 • P

  Roczna terapia u pana Jeremiasza zmieniła moje życie. Z każdego kolejnego spotkania wychodziłam zadowolona, bardziej pewna siebie. Ta terapia to był ogromny wysiłek psychiczny ale wart wszystkiego co teraz dzieje się w moim życiu! Nawet trudno to opisać. Pan Jeremiasz to świetny terapeuta, po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Niesamowita wiedza, empatia, cierpliwość! Dziękuję za wszystko!

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej

  Pan Jeremiasz potrafi czynić cuda. Nauczył mnie żyć na nowo i to życie ma zupełnie inną jakość. Żałuje tylko że tak późno się do niego zgłosiłam. Nie będę ukrywać że bałam się że będę musiała się uzewnętrznić ale on robił to subtelnie i prawie bezboleśnie. Z czystym sumieniem polecam !

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do pana Jeremiasza trafiłam z polecenia. Szukałam dobrego specjalisty bo z problemami, które się nawarstwiały nie potrafiłam juz sobie radzić. I udało się, kilka miesięcy spotkań i nastąpiła zmiana o 180 stopni. Otrzymałam narzędzia, z których korzystam. Szczerze i z ręka na sercu polecam pana Jeremiasza. Jest rzeczowy, świetnie dopasowuje terapie do pacjenta.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej

  Jeżeli szukasz pomocy - to Pan Jeremiasz jest tą osobą do której powinieneś / powinnaś się zgłosić. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, bogaty zasób sposobów i narzędzi, które zostaną z Tobą nawet po zakończonym leczeniu. Jestem pełen uznania - Panie Jeremiaszu dziękuje - nie tylko w swoim imieniu

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W przypadku braku terminów w kalendarzu wizyt proszę o kontakt telefoniczny.

  Serdecznie zapraszam do Gabinetu wszystkich tych, którzy przechodzą przez trudny okres lub chcieliby popracować nad sobą.

  Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej.
  Moja oferta jest skierowana do osób powyżej 18 roku życia i obejmuje:

  Psychoterapię indywidualną - zaburzenia lekowe, obsesyjno-kompulsywne, depresyjne, somatyzacyjne, odżywiania, osobowości, uzależnienia, zmiana schematów osobistych i inne.

  Konsultacja terapeutyczna, ktora odbywa sie telefonicznie,jest bezpłatna. Podczas rozmowy co sprowadza Cie do gabinetu, nad czym chciałabyś/ chciałbyś pracować, co w tej chwili sprawia Ci największą trudność. Zastanowimy się jakiej formy terapii potrzebujesz, a także wstępnie ustalimy czy i w jaki sposób będziemy razem pracowali nad osiągnięciem ważnych dla Ciebie celów.

  I do offer Therapy in English as well.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Choroby

więcej

Najbliższe terminy:

kolejne dni