dr n. med.

Jarosław Sova

Laryngolog

54 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Dr n. med. Jarosław Sova, specjalista otolaryngolog z 14 letnim stażem pracy. Obecnie starszy asystent Oddziału Otolaryngologicznego Szpitala Miejskiego w Gdyni. Konsultacje i sp... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr n. med. Jarosław Sova, specjalista otolaryngolog z 14 letnim stażem pracy.

Obecnie starszy asystent Oddziału Otolaryngologicznego Szpitala Miejskiego w Gdyni.

Konsultacje i specjalistyczne leczenie laryngologiczne.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  wspaniały fachowiec! kompetencje i bardzo ludzkie odniesienie do pacjentów! bardzo rzeczowy; można w pełni polegać na oku i ręce doktora, ale przede wszystkim na Jego doktorskiej głowie!

 • bardzo dobry

  Problem zdrowotny - zatoki, który mnie gnębił od 5 lat został rozwiązany przez doktora.Po długich wędrówkach po trójmiejskich otolaryngologach trafiłam do bardzo dobrego specjalisty - dr Sovy. Po pierwszej wizycie rozpoznał problem i zaczął leczenie. Świetny specjalista, doskonały chirurg,lekarz z powołaniem, cudowny człowiek. Takie zestawienie to najlepsze co może spotkać chorego. Polecam polecam polecam !!!!

 • bardzo dobry

  Profesjonalista,czlowiek na właściwym miejscu,świetny otolaryngolog. Jeśli jakiś zabieg to tylko na dabrowie...pelne zawodostwo i oczywiscie mile i rzeczowe Panie "piguły" :-P

 • bardzo dobry

  Dziś miałam zabieg konchoplastyki nosa (korekcja małżowin nosowych) ,operował mnie własnie Dr Sova w Szpitalu Jednego Dnia na Dąbrowie w Gdyni.Jestem zachwycona miłą i profesjonalną opieką pana Doktora,który wykonał zabieg bardzo szybko i z empatycznym podejściem do mnie.Bardzo polecam tego lekarza z prawdziwego zdarzenia i niecierpliwie czekam na efekty zabiegu:) Dziękuję:)

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, wykonał mi operację plastyki przegrody nosowej w przychodni w Gdynia Dąbrowa. Bardzo dobre podejście, chłodne, ale profesjonalne. Profesjonalista.

 • bardzo dobry

  26 listopada miałam zabieg na nos w Gdyni Dąbrowie na nfz , co mogę napisać więcej jak to ,że dziękuje za nowe życie. Justyna

 • bardzo dobry

  Podzielam wszystkie pozytywne opinie. Bardzo dobry lekarz łączący profesjonalizm z umiejętnym podejściem do pacjenta. Bardzo dobrze wykonany zabieg usunięcia polipów i czyszczenia zatok.

 • bardzo dobry

  Podzielam wszystkie pozytywnw opinie na temat dr.J. Sovy.To miły,kompetentny lekarz z super podejściem do dzieci.26-10-2012 w Klinice na Dąbrówce synek był u dr. na zabiegu wycięcia trzeciegi migdałka.Zabieg przebiegł szybko i bez komplikacji.Wieczorem dziecko biegało już po oddziale i wszystko chciało jesc.W salach telewizja z bajkami,super sprawa dla rodziców z małymi dziecmi.Pielegniarki miłe ,pomocne.Polecam wszystkim Klinike na Dąbrówce zarówno tym małym jak i dużym pacjentom oraz dr.J.Sove.:)

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz! Ogromnie mi pomógł w trakcie moich problemów z zatokami szczękowymi. Duża kompetencja, profesjonalizm oraz dobre podejście do pacjenta cechuje Pana Doktora. Przebieg operacji w Klinice na Dąbrówce bezbólowy i szybki. Zdecydowanie mogę polecić Doktora.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz z powołania, wzorowe podejście do małych dzieci, super stosunek do pacjenta, indywidualne podejście do każdego, naprawdę polecam!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online