Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Laryngolog
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Jarosław Sova
dr n. med.

Jarosław Sova

Laryngolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Dr n. med. Jarosław Sova, specjalista otolaryngolog z 14 letnim stażem pracy. Obecnie starszy asystent Oddziału Otolaryngologicznego Szpitala Miejskiego w Gdyni. Konsultacje i sp... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Jarosław Sova, specjalista otolaryngolog z 14 letnim stażem pracy.

  Obecnie starszy asystent Oddziału Otolaryngologicznego Szpitala Miejskiego w Gdyni.

  Konsultacje i specjalistyczne leczenie laryngologiczne.

Ocena pacjentów:

 • Jednym słowem - Nie Polecam! Do dr. Sowy trafiłam z problemem z którym zmagałam się od paru lat, jak się później okazało było to uzależnienie od kropli do nosa...Pan doktor niedość, że przepisał mi leki, które i tak nie pomogły, to jeszcze przy tym sprawiał niemile wrażenie, jakby pytał się 'Po co przyszłam i czego w ogóle od niego chcę'. Szkoda tylko pieniędzy, które straciłam za tak niemiłą i niepomocną wizytę...

  dr n. med. Jarosław Sova2016-10-13

  Witam w przypadku uzależnienia od kropli do nosa zawsze postepuje tak samo. To znaczy: na początek przepisuje leczenie farmakologiczne. Ponieważ jest to rodzaj uzależnienia, informuje też pacjenta, że w przypadku braku poprawy (a tak jest najczęściej ) wymagane będzie leczenie chirurgiczne. Z reguły staram się poświęcać czas i uwagę pacjentom ( patrz poprzednie komentarze). Natomiast jeżeli Pan/Pani jest niezadowolony z wizyty i faktycznie istnieje. Serdecznie zapraszam po zwrot wydanych pieniędzy. Z poważaniem Jaroslaw Sova

 • A

  Problem zdrowotny - zatoki, który mnie gnębił od 5 lat został rozwiązany przez doktora.Po długich wędrówkach po trójmiejskich otolaryngologach trafiłam do bardzo dobrego specjalisty - dr Sovy. Po pierwszej wizycie rozpoznał problem i zaczął leczenie.
  Świetny specjalista, doskonały chirurg,lekarz z powołaniem, cudowny człowiek.
  Takie zestawienie to najlepsze co może spotkać chorego. Polecam polecam polecam !!!!

 • P

  Profesjonalista,czlowiek na właściwym miejscu,świetny otolaryngolog. Jeśli jakiś zabieg to tylko na dabrowie...pelne zawodostwo i oczywiscie mile i rzeczowe Panie "piguły" :-P

 • Męczyłem się z zatokami przez 2 lata, pierwszy specjalista który dobrze zdiagnozował, zlecił wymaz spojrzał na zapis TK zatok i bez ogródek wyjaśnił jak sprawa wygląda. Indywidualne podejście do pacjenta, skupienie, poświęcony czas wysłuchanie. A po zabiegu FESS czuje się już o niebo lepiej. Jeden wielki pozytyw. I dziękuję raz jeszcze! Nie wiem czy to lekarz z powołania ale swoją prace wykonuje świetnie!

 • I

  Dziś miałam zabieg konchoplastyki nosa (korekcja małżowin nosowych) ,operował mnie własnie Dr Sova w Szpitalu Jednego Dnia na Dąbrowie w Gdyni.Jestem zachwycona miłą i profesjonalną opieką pana Doktora,który wykonał zabieg bardzo szybko i z empatycznym podejściem do mnie.Bardzo polecam tego lekarza z prawdziwego zdarzenia i niecierpliwie czekam na efekty zabiegu:) Dziękuję:)

 • Lekarz z powołania. Mógł na mnie zarobić za operacje nosa, prywatnie, na którą byłem zdecydowany po poleceniu Pana doktora Sovy przez innego lekarza profesora. Poszedł kompleksowo jednak do diagnozy, i kazał zbadać inny trop : alergie. I to był strzał w 10.
  Choć sam już mnie nie prowadzi i wiadomo ze alergia jest upierdliwa to jestem wdzięczny,Mógł zrobić operacje i potem zwalić brak poprawy na alergie, ale postąpił jak człowiek :).
  A to niestety wśród lekarzy, przy dzisiejszym parciu na kasę, jest coraz rzadsze. Uczciwa cena za uczciwą usługę . Polecam.

 • K

  Świetny lekarz, wykonał mi operację plastyki przegrody nosowej w przychodni w Gdynia Dąbrowa. Bardzo dobre podejście, chłodne, ale profesjonalne. Profesjonalista.

 • J

  26 listopada miałam zabieg na nos w Gdyni Dąbrowie na nfz , co mogę napisać więcej jak to ,że dziękuje za nowe życie.

  Justyna

 • Romuald P
  Wspaniały lekarz.Miałem operowaną przegrodę nosową 8-kwietnia w przychodni na Dąbrowie.Dziś mogę powiedzieć że po wielu latach męczarni,nareszcie mogę oddychać pełną piersią.Dr Sowa-super fachowiec,super podejście do pacjenta.Panie pielęgniarki bardzo miłe i profesjonalne.Wszystkich pozdrawiam i bardzo dziękuję.

 • Wspaniały lekarz. Nieraz pomół mi i mojej córce Doktor posiada ogromną wiedzę i zawsze robi wszystko, aby pomóc choremu.
  Dziekuje za wszystko!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online