Jarosław Mrozek

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

26 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
581 odwiedzin w ciągu 30 dni

KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW) więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: USG 12-tego tygodnia

  Podczas badania USG 12-tego tygodnia doktor wszystko dokładnie omawia, tłumaczy. Doktor rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Udziela informacji na każde zadane pytanie. Polecam

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - TargowaUsługa: USG ginekologiczne

  Pan Doktor rozwiał moje wątpliwości.
  W trakcie badania pokazywał wszystko na monitorze i opowiadał co widzi.żadnych niedomówień, kontakt bardzo dobry. Na pewno wrócę ????

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: USG doppler

  Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonywanego przez Pana doktora badania i atmosfery panującej w gabinecie. Badanie przeprowadził spokojnie i czułam, że jest skupiony na swojej pracy. Odpowiedział na wszystkie moje pytania - a miałam ich według mnie sporo. Ze swojej strony polecam.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: ciąża

  Miałam badanie usg w 5 tygodniu ciąży. Niestety nie było widoczne bicie serca dziecka. Pan Jarosław spytał mnie, czy mam nieregularne miesiączki, odpowiedziałam, że tak. Następnie usłyszałam, krótkie stwierdzenie, że pewnie dziecko nie żyje, bo skoro jeszcze nie widać bicia serduszka to "nic z tego nie będzie". Sytuacja ta miała miejsce 8 lat temu. Dziś mój synek ma już ponad 7 lat i jest zdrowym ślicznym chłopcem. Nie zmienia to faktu, że po tym badania wylałam niezliczone ilości łez i bałam się iść na kolejne badanie.
  Stanowczo odradzam przeprowadzanie badań u tego człowieka.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

  Niemiły i arogancki. Byłam na USG w 32 tc. Trwało 5 minut. Dwie linijki opisu, na jakieś dodatkowe pytania odpowiadał przesmiewczo. Szkoda czasu na wizytę u takiego lekarza. Człowiek nie czuje, że może zaufać opini takiego lekarza.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: Usg 12tc

  Doktor wykonywał usg 12tc. Lekarz załatwił badanie w 3 minuty! Nie mówił zbyt wiele, jedyne co dało się usłyszeć to o głowa, nogi, ręce... nie pozwolił na to żeby to było przeżycie na które kaZda kobieta tak czeka. Zamknął temat i już. dla porównania - u innego lekarza 2 dni wcześniej robiłam test pappa razem z usg 12 tc. TrwAlo Ok 30 minut. Mogłam zobaczyć jak malusze się wierci, tam lekarz wytłumaczył mi wszystko... zdecydowanie odradzam tego lekarza.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: ostanie USG płodu przed porodem

  Do doktora trafiłam z polecenia lekarzy ginekologów prowadzących moją tak długo wyczekiwaną ciąże, a że jestem pielęgniarką od prawie 10 lat i wiele widziałam to po pierwszym badaniu u Pana Jarosława byłam zdumiona profesjonalizmem. Majstersztyk w swojej dziedzinie. Badanie wykonuje szybko, z precyzją, na spokojnie, nie jeździ pół godziny głowicą po powłokach brzusznych, na bieżąco wszystko wyjaśnia, opisy są konkretne i jasne. I to z medycznego punktu jest dla mnie najważniejsze, a to, że jest do tego przesympatycznym człowiekiem to jego kolejny wielki atut. Mam nadzieje, że kolejną ciąże też będę mogła monitorować u doktora :).

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

  USG ciąży wykonane bez zastrzeżeń. Doktor jest raczej małomówny, co dla mnie akurat jest zaletą - w trakcie badania podał najważniejsze informacje, odpowiedział na wszystkie zadane pytania. Badania wykonywane i opisywane bardzo dokładnie.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: USG ginekologiczne

  Bardzo miły i rzetelny lekarz. Wytłumaczył mój stan zdrowia i wystepujące objawy. Badanie trwało krótko ale w 100% została uspokojona i na każde pytanie otrzyałam odpowiedź. Polecam

 • R

  Do Doktora poszłam z polecenia lekarza prowadzącego (z grupy Lux Med). Zachęcona dobrymi ocenami stwierdziłam, że to będzie dobry Doktor do przeprowadzenia płatnego badania połówkowego (koniec 22 tygodnia). Niestety moje badanie, które kosztowało 150 zł trwało 5 MINUT i zostało rozpisane na połowę strony A-5! Doktor bardzo cicho, bardzo mało mówił. Otrzymałam 4 zdjęcia i Doktor uprzejmie wyprosił mnie z gabinetu. Porównując badania z badaniami koleżanki pojechałam do innego Doktora, u którego to samo badanie trwało ponad 20 minut a skrupulatnie rozpisany wynik zajmował prawie na 2 strony A-4.

Doświadczenie i kwalifikacje