Dr n. med.

Jarosław Marek

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Spektrum Ośrodek Okulistyki KlinicznejUsługa: Inny

  Zabieg wsZczepienia soczewki ICL był bardzo udany, pan doktor jest świetnym specjalistą. Wizyta konsultacyjna wyjaśniła wszystkie wątpliwości. Komunikacja bardzo dobra, Pan doktor odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, w razie potrzeby kontakt możliwy o każdej godzinie. Jestem bardzo zadowolona, polecam każdemu świetnego specjalistę.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Klinicysta z dużym doświadczeniem w mikrochirurgii rogówki, jaskry, zaćmy oraz operacjach plastycznych powiek. Liczne szkolenia w Europie i USA.

   Utalentowany okulista mikrochirurg, specjalizuje się w operacjach zaćmy, posiada również wieloletnie doświadczenie w zakresie przeszczepiania rogówki, operacjach jaskry i powiek.
   Dr nauk medycznych (od 2000 r.), specjalista chorób oczu (od 1999 r.). Przez wiele lat był adiunktem Kliniki Okulistycznej Akademii Medycznej we Wrocławiu. Odbył liczne staże i szkolenia w kraju i za granicą (Prince Charles Eye Unit Windsor, Wielka Brytania, University of Padua Padwa Włochy, Augenklinik Erlangen Niemcy, Vistar Eye Center Roanoke Virginia USA). Specjalizuje się w operacjach zaćmy, posiada również wieloletnie doświadczenie w przeszczepianiu rogówki, leczeniu chorób rogówki, spojówek i aparatu ochronnego oka, operacjach jaskry i powiek.

  Specjalizacje

  • Okulistyka

  Usługi

  Spektrum Ośrodek Okulistyki Klinicznej

  ul. Zaolziańska 4, Krzyki, 51-646 Wrocław, dolnośląskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Spektrum Ośrodek Okulistyki KlinicznejUsługa: Inny

   Zabieg wsZczepienia soczewki ICL był bardzo udany, pan doktor jest świetnym specjalistą. Wizyta konsultacyjna wyjaśniła wszystkie wątpliwości. Komunikacja bardzo dobra, Pan doktor odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, w razie potrzeby kontakt możliwy o każdej godzinie. Jestem bardzo zadowolona, polecam każdemu świetnego specjalistę.

  • Lokalizacja: Spektrum Ośrodek Okulistyki KlinicznejUsługa: operacja zaćmy

   Co za wspaniałe podejście do pacjenta. Profesjonalizm połączony z przemiłą atmosferą. Opieka niesamowita , człowiek czuje się cały czas niemal prowadzony za rękę. Naprawdę polecam.

  • Trafiłam do Pana Doktora z zapaleniem rogówki, załamana i wystraszona, że mój wzrok drastycznie się pogorszył. Gdy wychodziłam z gabinetu o załamaniu nie było już mowy. Uzyskałam fachową, bardzo merytoryczną pomoc. Pan doktor, poza dokładnymi badaniami, potrafił wytłumaczyć mi istotę mojej choroby, rokowanie oraz czas leczenie.
   Moje odczucia po wizycie u Pana Doktora: profesjonalista, bardzo dokładny, precyzyjny, dociekliwy podczas zbierania wywiadu poza tym bardzo miły, nie stwarza bariery pacjent - lekarz, wzbudza zaufanie.
   Reasumując: świetny fachowiec - polecam każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej, merytorycznej pomocy. ./Pacjentka z Bolesławca/.

  • Pan Doktor uratował moje oczy - acanthamoeba - początkowo zdiagnozowana przez innych lekarzy jako zapalenie rogówki. Mogło się to skończyć utratą wzroku, oka. Leki potrzebne były na już (niedostępne w Polsce) Pan Doktor poprostu dał mi ten lek zanim kolejną dawkę udało mi się sprowadzić z Anglii. Lekarz o WIELKIM SERCU ! Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE. / Pacjentka z Legnicy/

  • A

   Byłem u Pana Doktora Jarosława Marka, gdyż chciałem skonsultować mój problem związany ze zmętnieniem ciała szklistego. W trakcie wizyty zakropiono mi oczy Tropicamidem i przeprowadzono standardowe badanie dna oka. Wizyta była droga. Pan Doktor potwierdził obecność zmętnień w ciele szklistym. Zdaję sobie sprawę, że przypadłość ta nie jest łatwa i nie można jej wyleczyć od tak w kilka dni. Według mnie w trakcie wizyty nie uzyskałem informacji na temat możliwych metod leczenia. W trakcie wizyty u innego okulisty dowiedziałem się m.in. o kilku możliwych metodach leczenia tej przypadłości (jak również o tym, że nie wszystkie muszą być skuteczne). Konsultacja okulistyczna u innego lekarza wykazała również otwór w siatkówce, którego nie znalazł Pan Doktor Jarosław Marek. Pan Doktor Jarosław Marek był w trakcie wizyty miły i wysłuchał dokładnie opisu tego co mi dolega. Sądzę, że przy takim koszcie wizyty powinienem zostać przynajmniej poinformowany o tym jaki istnieją metody leczenia zmętnień, że powinienem uzyskać trochę więcej informacji oprócz standardowego stwierdzenia "należy się przyzwyczaić". Odnośnie otworu w siatkówce, wg informacji uzyskanej w trakcie konsultacji okulistycznej u innego lekarza jest to bardzo groźna dla wzroku przypadłość, jeszcze tego samego dnia wykonano u mnie laseroterapię.

  • W

   Pan dr Jaroslaw Marek to człowiek o zlotych rekach i wielkim sercu. Profesjonalista, ktory potrafi porozmawiać z pacjentem i uspokoić przed zabiegiem. Oprócz tego jest miłym i sympatycznym lekarzem, a dzisiejszych czasach to raczej rzadkość. W październiku br. mialam wykonany zabieg na zaćmę, jestem bardzo zadowolona, zarówno z samej operacji jak i opieki nad pacjentem, zarówno przed jak i po zabiegu. Pan doktor Marek potrafi zaopiekować się pacjentem za co jestem mu bardzo wdzieczna. Polecam wszystim pacjentom takiego lekarza.

  • L

   Jakim wspaniałym darem jest przywracanie ludziom wzroku! Jeżeli do daru dodamy profesjonalizm, precyzję w diagnozowaniu i operowaniu, ogromną zyczliwość, uprzejmość i ciepło wobec pacjentów - mamy osobę pana dr Jarosława Marka. Nie wiem, czy Pana doktora nazwać anielskim geniuszem czy genialnym aniołem.... Jestem niesamowicie wdzieczna za perfekcyjnie wykonany zabieg wymiany soczewki. Czytałam bez okularów kilka godzin po operacji. Panie doktorze - bardzo, bardzo dziękuję. Wszystkiego, co najlepsze, oby jak najdłużej mógł Pan przywracać ludziom wzrok. Wdzięczna Lubomira

  • S

   Znakomity lekarz. Bardzo profesjonalnie traktujący pacjentów, a przede wszystkim znakomity fachowiec. Bardzo mi pomógł i pozwolił wrócić do formy. Już kilka miesięcy nie mam problemów z oczami. A dodatkowo, z tego co zaobserwowałem, Pan doktor znakomicie zarządza zespołem lekarzy. Dobrze, że tacy lekarze jeszcze w Polsce są. Kilka lat temu przeprowadził zabieg u żony mojego kolegi. I również wszystko jest dobrze. Polecam gorąco. Sławomir Janczyński

  • P

   Może Pan doktor miał zły dzień, do czego zresztą się przyznał; może całkowicie źle odebrał krótką z nim rozmowę. Pozostaje jednak faktem, że odmówił dalszego leczenia, ponieważ nie spodobało mu się pytanie o sens umawiania się na konkretną godzinę. Nie traktuję lekarzy jako panów na Olimpie i spodziewam się, że na wolnym rynku pieniądze i czas są należycie szanowane przez obie strony w biznesie. Leczenie - profesjonalne, natomiast cała reszta niestety ma z profesjonalizmem niewiele wspólnego. Może to wina recepcji, która niepotrzebnie umawia na konkretną godzinę do doktora, ale rozkładanie wizyty "na trzy raty" i rozwlekanie jej w niepotrzebne godziny to pomyłka. Summa summarum Pan doktor wystawił mi rachunek za wszystkim pacjentów, którzy raczyli mieć jakiekolwiek wątpliwości co do jego "stylu pracy", jak to sam określił, obraził się, a my zmieniamy lekarza. Bez żalu, za to ze sporym zdziwieniem, bo profesjonaliście się nie godzi.

   Ja za to profesjonalnie wystawię "brak oceny" - odradzić nie mogę, polecić - też nie.

  • R

   Dzięki Panu Doktorowi odzyskała wzrok moja 80-letnia mama. Jest mu bardzo wdzięczna. Wielkie dzięki-za cierpliwość do ludzi starszych i za odzyskanie wzroku !!!!!