Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Nowowiejska 72A lok.2, Śródmieście, Wrocław
Centrum Terapii Kręgosłupa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Komputerowa ocena stanu zdrowia

Terapia manualna


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

lekarz internista-psychosomatyk-osteopata-chiropraktyk z wieloletnim międzynarodowym stażem i doświadczeniem zajmujący się kompleksowo bezinwazyjnym ...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Medycyna rodzinna

Usługi i ceny

Komputerowa ocena stanu zdrowia


Nowowiejska 72A lok.2, Wrocław

Centrum Terapii Kręgosłupa


Terapia manualna


Nowowiejska 72A lok.2, Wrocław

Centrum Terapii Kręgosłupa

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Kręgosłupa komputerowa ocena stanu zdrowia

Przykro mi, że po 10-godzinnej podróży dostałem skierowanie na kolejne sprawdzenie stawu skroniowo-żuchwowego z którym nie mam problemu. Wizyta trwała 10min i nie wiadomo co zrobić ze swoją przyszłością.
Przykro mi


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

19l. temu uratował mnie przed operacją kręgosłupa. Miałam skierowanie na operację w Trzebnicy i trafiłam do niego z przypadku. Poszłam do przychodni po kolejną receptę na przeciwbóle, by dotrwać do operacji. Przyjął mnie Pan Jawny w zastępstwie a po 10 minutach jego pracy poczułam niebywałą ulgę. Potem była rewizyta, tak skuteczna że do dziś operacji nie miałam. Oczywiście, nadal dbam o siebie i swój kręgosłup. Pilnuję, masuję, ćwiczę, ale gdyby nie On... kto wie, jakby było. Serdecznie polecam!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Kręgosłupa zapalenie rwy kulszowej

Od lat cierpiałem na ostre zapalanie rwy kulszowej spowodowane tym, że wypadł mi dysk przez to że przenosiłem ciężkie rzeczy sam, bez niczyjej pomocy.
Byłem w takim stanie, że ledwo chodziłem, nie mówiąc o prostych czynnościach schylaniu się i siadaniu.
Zdesperowany swoim stanem, a mam 44 lata, miałem to szczęście, że trafiłem do dr. Jarosława Jawnego.
Szereg zabiegów , masaży i ćwiczeń prowadzonych przez dr. Jarosława Jawnego prowadziło do poprawy mojego stanu zdrowia.
Dzięki wiedzy i staraniom dr. Jarosława Jawnego teraz jest już ok. Szczególne podziękowania dla dr.Jarosława Jawnego za pomoc i zaangażowanie . Dziękuję i polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Kręgosłupa

Do kliniki doktora Jawnego trafiłem po wypadku komunikacyjnym. Pierwsza diagnoza w szpitalu do którego trafiłem zaraz po wypadku to podejrzenie złamania dwóch kręgów odcinka piersiowego i skręcenie odcinka szyjnego kręgosłupa. Na szczęście po paru dniach okazało się że kręgi nie są połamane, więc zostałem wypisany ze szpitala ze skierowaniem do ortopedy w celu dalszego leczenia. Obolały i poruszający się z ogromnym trudem miałem do wyboru czekanie prawie miesiąc na wizytę w ramach NFZ, albo szukanie innych alternatyw leczenia. I tak trafiłem do dr. Jawnego. Nadmienię jeszcze że przed wypadkiem byłem osobą od wielu lat bardzo aktywną fizycznie (siatkówka, siłownia, rower, narty i inne) i po wypadku usłyszałem na odchodne w szpitalu abym zapomniał o dotychczasowym trybie życia.
Po pierwszych wizytach w klinice dr. Jawnego i zleconych przez niego dodatkowych badaniach, okazało się że wyniku wypadku powstała przepuklina szyjna uciskająca nerwy prawego barku i prawej ręki (czego nie zdiagnozowano w szpitalu), objawiająca się ciągłym drętwieniem ręki oraz bólami w okolicy barku i łokcia. Na dzień dzisiejszy jestem po wielu zabiegach w klinice, takich jak komora hiperbaryczna, naświetlania leserem, jakieś pola magnetyczne, kolagen, liczne masaże, a ostatnio podawane miałem osocze. Minął już rok od wypadku i powoli ustępują dolegliwości drętwienia i bólu ręki, a mój stan zdrowia poprawił się już na tyle, że planuję powoli spróbować wrócić do aktywności fizycznej. Jeżeli następne wizyty w klinice przyniosą taki sam efekt jak te dotychczasowe, to pewnie Nowy Rok będę mógł spędzić w górach na nartach.
Bardzo dziękuję dr. Jawnemu, oraz jego bardzo zaangażowanej załodze.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Kręgosłupa zwyrodnienia wielostawowe

Do Centrum Terapii Kręgosłupa prowadzoną przez doktora Jarosława Jawnego trafiłam poprzez moją córkę, która otrzymała tam szybką i fachową pomoc w bardzo zaawansowanej przepuklinie kręgosłupa. Nie sądziłam, że przy moich licznych dolegliwościach bólowych kręgosłupa i kwalifikacji do zabiegu endoprotezy kolana, mogę jeszcze liczyć na ulgę w bólu i poprawienie komfortu codziennego funkcjonowania. Doktor Jawny zaproponował terapię złożoną z zabiegów, zastrzyków z kolagenu i treningów manualnych. Po trzech miesiącach odczuwam już kolosalną poprawę, a profesjonalizm i niezwykle empatyczne podejście całego personelu powoduje, że mogę tylko polecić terapię w CTK, wszystkim cierpiącym na schorzenia kręgosłupa i pozostałych stawów. Moja córka, mąż i ja już wiemy, że doktor Jarosław Jawny i cały jego zespół, są w stanie naprawdę pomóc.
Monika M


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Kręgosłupa Bóle pleców i barku

Profesjonalna i miła obsługa. Indywidualne podejście to pacjęta,rzetelnie przeprowadzany wywiad na pierwszej wizycie. Różnorodność zabiegów,masaż leczniczy mocny ale skuteczny,fachowa wiedza przekazywana w zrozumiały sposób. Ćwiczenia zadawane do domu nie wymagają dużego wysiłku czy czasu a efekt widoczny już po kilku seriach ustąpił ból kręgosłupa. Polecam


T
Użytkownik zweryfikowany

Tomasz H.11 września 2016
Wielu lekarzy namawiało mnie na operację / artroskopię barku, po kilku wizytach u dr Jawnego udało się uniknąć zabiegu, po kilku tygodniach rehabilitacji mam sprawną rękę z czego bardzo się cieszę gdyż mogłem wrócić do pracy
Polecam wszystkim :)


K
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pana doktora po 6 tygodniach bólu głowy. Bardzo mi pomógł i po kilku dniach rehabilitacji - tj lasery oraz masaże ból głowy ustal całkowicie.
Polecam Centrum Terapii Kręgosłupa przy bólu głowy i okolic. Być może wystarczy kilka dni rehabilitacji aby ból znikł całkowicie.


A
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacja.!!!! Świetny gabinet z ogromnymi możliwościami. Mam problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa i bólami w prawym barku spowodowane choroba zawodową. Ból jest okropny nie pozwalający ani pracować ,ani spać. Już po kilku wizytach u doktora oraz zabiegach ( masaż oraz laser) mogę wrócić do normalnego funkcjonowania. Doktor Jawny to fachowiec najwyższej klasy. Gorąco polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Muszę podziękować Panu Doktorowi. Nasza wspaniała służba zdrowia pozostawiła mnie z problemem bólu głowy i kręgosłupa, co było związane ze zwyrodnieniami kręgosłupa i stresu. W akcie desperacji/ nie mogłam spać, prowadzić samochodu, pracować przy komputerze, każdy nawet najmniejszy wysiłek fizyczny natychmiast skutkował bólem głowy i szumami, tak było przez 4 lata leczenia w przychodni, nikt nie umiał, a może nie chciał mi pomóc, na moje prośby o pomoc widziałam dziwne spojrzenia lekarzy, przepisywano mi zabiegi, które nic nie pomagały/znalazłam informacje o Doktorze i jego gabinecie w internecie, pomyślałam - co szkodzi spróbować. Już po pierwszej wizycie moje życie zostało odmienione, pan Doktor ostrzegał, że mogę się źle czuć po zabiegu, ale nic takiego nie nastąpiło. Szumy i ból ustały. Teraz odwiedzam gabinet 2-3 razy do roku. Poddaję się zabiegom . W ostatnim czasie gabinet przeniesiono do nowej siedziby, wyposażono w urządzenia wspomagające leczenie. Pan Doktor to człowiek o dobrym sercu, jednocześnie świetny fachowiec. Ceny są przyzwoite. Dziękuję Panie Doktorze- Małgorzata


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

lekarz internista-psychosomatyk-osteopata-chiropraktyk z wieloletnim międzynarodowym stażem i doświadczeniem zajmujący się kompleksowo bezinwazyjnym ...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Medycyna rodzinna

Powiązane wyszukiwania