Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska Inny

Na wizytę przyjął nas z opóźnieniem, ponieważ musiał "złapać oddech" i porozmawiać przez tel, dziecko zrobiło się znudzone i marudne, na wizycie brak wywiadu może tylko z dwa pytania. Stwierdził, że nie da rady zrobić USG, bo za bardzo się rusza co chyba normalne u 7msc dziecka. Ogólnie lekarz mało rozmowny, oschły.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska konsultacja neuropsychologiczna

Doktor Belon ma super podejście do nastolatków, z synem rozmawiał jak z kolegą.Pouczająca rozmowa i na poziomie.Dziękuję za pomoc..


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska Paraliż lewy twarzy

Witam serdecznie i nie polecam tego lekarza!!!!!!
uzasadnienie:
Dziecko a dokładnie 12 letnia córka , zaprowadziłem do lekarza Belon z paraliż lewy twarzy ,diagnoza lekarza Belona +,przewianie +skierowana na rehabilitację twarzy i ćwiczenia domowe twarzy np.gwizdanie dmuchanie życie gumy itd
Poczym wybrałem się z córką odrazu do Poznania do kliniki ,po wizycie natychmiast skierowana na oddział zakaźny :
diagnoza+ Bolerioza +szybkie leczenie


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska konsultacja neurologiczna (kolejna wizyta)

Doktor Belon jest wspaniałym lekarzem. Zawsze mogę się z nim pośmiać i dogadać. Nie wiem jak jest na innych wizytach, ale na moich jest miły, zabawny, ma rękę do dzieci. Polecam z całego serduszka!


J
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pana Doktora z moim 10 tygodniowy synkiem z powodu drgawek. Jestem bardzo niezadowolona z wizyty. Pan Doktor przerywał każdą moją wypowiedź, nie dał mi sie wypowiedzieć i dokładnie opisać dolegliwości syna. W trakcie badania był bardzo niedelikatny, wręcz szarpał dzieckiem i nie zwracał uwagi że dziecko krzyczy. Nie dowiedzialam się w zasadzie niczego. Wizyta kosztowała 150 zł a ja i tak będę musiała jechać z synem do innego neurologa. Niepolecam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska

Super podejście do nastolatki, potrafi wysłuchać , doradzić, ma dużo czasu dla pacjęta, wizyta odbywa bez stresu, lekarz z powołania ,byłam dopiero drugi raz z córką u doktora i tak samo jak za pierwszym razem jestesmy bardzo zadowolone. Lekarz z powołania.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska

Do dr.Belona pojechałam z córką ze skierowaniem na pilne od pediatry, byłam pierwszy raz, bez umówionej wizyty ,ponieważ terminy są na koniec maja, zostałyśmy przyjęte przez lekarza bez problemu, co bardzo rzadko się zdarza u specjalistów, przyjechałyśmy z miejscowości oddalonej ok.100 km od Gorzowa co było pewnym ryzykiem ,ze nie będziemy przyjęte. Z wizyty jestem bardzo zadowolona, pan doktor bardzo nam pomógł , udzielił fachowej porady, wizyta trwała ponad pół godz. uważam ,że jest to doświadczony lekarz (byłam już u kilku innych i mam porównanie) ,córka ma lat 14 i tak samo jest bardzo zadowolona, udało się zrobić badanie EEG głowy w tym samym dniu. co zaoszczędziło nam dodatkowego przyjazdu, polecam doktora z całego serca.


G
Użytkownik zweryfikowany

Wizyta była bardzo krótka , doctor sprawdził dziecko i rozdał wizytówki do innych lekarzy na dalsze sprawdzanie i leczenie ... byliśmy u innego lekarza na drugi dzień i powiedziano nam ze wszytko jest ok i nie trzeba nigdzie dalej jeździć . Nie byłam zachwycona ta wizyta ,będziemy udawać sie do innego neurologa w przyszłości


A
Użytkownik zweryfikowany

Tak jak poprzednicy, mogę zapewnić, iż Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Zalecił rehabilitacje u naszej córeczki, po których od razu widać było rezultaty. Znakomity lekarz.


D
Użytkownik zweryfikowany

doktor rewelacja orazu zalecił rehabilitacje co duzo poprawiło u naszego synka teraz juz sam sobie ćwiczy i jest dobrze.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie