Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Wspaniały lekarz i człowiek, życzliwy i kulturalny, Można mu całkowicie zaufać i poddać się zabiegowi a coś na ten temat wiem bo wczoraj wyszłam z kliniki po wymianie zastawki mitralnej i plastyce trójdzielnej. Jest człowiekiem bardzo kulturalnym i przyjazny drugiemu.Jest lekarzem z powołania a takich nie za wielu się teraz spotyka.Polecam wszystkim potrzebującym.

 • Dr Stazka operowal ok 17 lat temu mojego meza.Mialam okazje z nim porozmawiać i z wielka przyjemnoscia powiem,ze rzadko spotyka się takich ludzi.Niesamowicie przyjazny lekarz,wysoce kulturalny i jakze przyjazny drugiemu.Do dziś jak pomysle,jestem pod wrazeniem.Maz zyje,ma się bardzo dobrze.Mial wstawione trzy baypasy.Nawet się zbyt nie oszczedza a była naprawdę bardzo zle.Pozdrawiam Panie Doktorze,jest Pan wspaniałym lekarzem i człowiekiem.Bozena Slocka.

 • Po pierwszych dwóch ciężkich zawałach i wykonanej w PSK-4 plastyce naczyń, zaproponowano mi zabieg pomostowania na Oddziale Kardiochirurgii kierowanym przez dr hab. Janusz Stążkę. Ze względu na moje liczne obciążenia innymi chorobami, ale też zasłyszanymi złymi opiniami o p. dr Stążce, zrezygnowałem z operacji i ten stan trwał blisko cztery lata, do kolejnego ciężkiego zawału z zatrzymaniem akcji serca,reanimacją itd. Po takich przejściach i bezpośrednim zagrożeniu mojego życia,byłem niejako zmuszony do operacji i to bez zbędnej zwłoki. Operacja mimo moich obciążeń udała się znakomicie, po operacji spotkałem się ze strony p. dr Janusza Stążki z zainteresowaniem o mój stan zdrowia i wiem,że oprócz panów dr Piotra Dutki i Jurko w głownej mierze zawdzięczam swój obecny dobry stan również dr Stążce. Paradoksalnie po tej operacji, mój ogólny stan znacznie się poprawił i mogę nawet odbywać wycieczki rowerowe, których przez całe lata tak mi brakowało.
  Od tamtych wydarzeń minęło już trochę czasu, a ja nie mogę sobie wybaczyć niesprawiedliwych ocen jakie wygłaszano w mojej obecności na temat O/Kardiochirurgii przy PSK-4 . Z nadzieją patrzę w przyszłość - nie jestem jeszcze bardzo wiekowy i ufam, że jeżeli znowu coś mi się przytrafi, to z pewnością poproszę o pomoc lekarzy z PSK - 4.
  Grzegorz B.

 • Nie miałam dobrej opinii o lekarzach, Pan doktor wrócił mi wiarę w lekarzy z powołania. Widać, że na pierwszym miejscu jest zdrowie i dobro pacjęta. Dzięki Panu doktorowi serce mojej mamy bije.....

 • Zaczęłam chodzić do doktora przed planowaną operacją. W pełni zgadzam się z przedmówcą! Fachowiec, profesjonalista. Gorąco polecam!

 • Świetny kardiochirurg. Bardzo utalentowany, doskonale wykształcony, kulturalny, życzliwy i konkretny. Szybko podejmuje wszelkie decyzje. Nie ma powodów do obaw o udaną operację, z pełną ufnością można poddać się zabiegowi. Gorąco polecam wszystkim potrzebującym dr hab. Janusza Stążkę.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

95

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.