Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Strach przed narkozą

  Za tydzień ma zabieg w narkozie ogólnej, strasznie się jej obawiam wyniki mam w normie, ale mam tężyczke która wyszła mi na próbach tęzyczkówch moje pytanie czy ma ona jakikolwiek wpływ na narkozę? czy zwiększa ryzyko na jakieś powikłania? Ii czy jeżeli mam wszytskie badania dobre i ekg tez w normie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Janusz Kmiecik

  jeżeli wszystkie badania są w normie to nie należy się obawiać. Jednak przed znieczuleniem należy poinformować anestezjologa o wszystkich problemach, aby mógł wybrać najlepszą metodę znieczulenia.

 • żylaki wewnętrzne odbytu

  Witam od dłuższego czasu mam powracające żylaki ( w przeciągu roku około 3 razy), które krwawią i bardzo opornie reagują na leki, czy jest jakakolwiek możliwość usunięcia ich , gdyż jest to dla mnie bardzo uciążliwe i niekomfortowe. Żaden z chirurgów do tej pory nie widzi problemu tylko leczy zachowawczo.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Janusz Kmiecik

  Niestety nie zajmuję się usuwaniem żylaków odbytu. Mogę natomiast polecić doktora Antoniego Spychaja, który zajmuje się tą problematyką. Pozdrawiam Janusz Kmiecik

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Anestezjologia i intensywna terapia
 • Chirurgia ogólna
 • Medycyna ratunkowa

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach- Kosmetologia dla Lekarzy
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Certyfikaty

 • Janusz Kmiecik, chirurg w mieście Krotoszyn - Certyfikaty
 • Janusz Kmiecik, chirurg - Certyfikaty
 • Janusz Kmiecik, Krotoszyn - Certyfikaty
 • Janusz Kmiecik, chirurg w mieście Krotoszyn - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: osocze bogatopłytkowe

  Dzięki Panu Doktorowi, cieszę się swoim wyglądem. Miałam bliznę na twarzy (a właściwie dziurę) po usunięciu przez innego lekarza laserem zmiany skórnej. Pan Janusz naprawił wszystko, zalecił osocze bogatopłytkowe i buźka się wyrównała :) Bardzo się cieszę! Poza tym jestem w trakcie karboksyterapii, a swoją opinię dodam po zakończeniu całej serii, ale już teraz wiem, że jest lepiej.
  Gorąco polecam Pana Kmiecika, jest znakomity!!!!!

 • E

  Konsultacja z lekarzem miala byc bezplatna, poszlam z dzieckiem by wykonac zabieg usuniecia blizny. W gabinecie spedzilam 3 min dowiedzialam sie tylko tego ze mam przyjsc jak dziecko bedzie swiadome zabiegu, zaplacilam 100zl i wyszlam. Czulam sie jak intruz ktory zawraca glowe pierdolami. Drugi raz napewno wybiore sie gdzies indziej.

  lek. Janusz Kmiecik2015-05-21

  Okresowo w moim gabinecie są organizowane tzw. otwarte drzwi w ramach których udzielam bezpłatnych konsultacji z zakresu medycyny estetyczne. Ostatnie takie drzwi otwarte były 06.03.2015. We wszystkie pozostałe dni przyjęć porady i konsultacje lekarskie są płatne zgodnie z cennikiem. Pacjentka zgłosiła się 13.05.2015 w normalny dzień przyjęć. wizyta trwała ok. 20 minut i w jej trakcie tłumaczyłem sposób redukcji blizny, wyjaśniłem, że zabieg jest bolesny i że raczej 3-letnie dziecko nie jest w stanie spokojnie go znieść i wielce celowym jest odczekanie kilku lat, aby w pełnym zrozumieniu zniosło zabieg. Zaleciłem też stosowanie żelu. Tak więc była to normalna wizyta w prywatnym gabinecie lekarskim połączona z konsultacją, za którą została skasowana normalna opłata. Być może pacjentka pomyliła akcje promocyjne z normalną działalnością gabinetową.

 • profesjonalista. człowiek doskonale wykształcony, posiadający bogatą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. polecam w 100%.

 • Świetny specjalista ! Miałem problemy z barkiem (duże zmiany zwyrodnieniowe, silne bóle). Ortopeda po bezskutecznych zastrzykach sterydów zalecał operację - natomiast dr Kmiecik zaproponował inną terapię. Po 4 turach specjalnych zastrzyków do stawu bóle minęły, nie mam również żadnych ograniczeń ruchowych tej ręki. Gorąco polecam tego lekarza - jest świetnym specjalistą w wielu dziedzinach !!
  Grzegorz P.

 • Pan Doktor Janusz Kmiecik to wysokiej klasy fachowiec. Konkretny i bardzo miły człowiek, mistrz diagnozy. Można mu w 100% zaufać i powierzyć swoje zdrowie, bo zadba o nie jak najlepiej potrafi. Ma ludzkie podejście do pacjenta. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego specjalisty.
  Panie Doktorze dziękuję bardzo i życzę wszystkiego najlepszego.
  Szymon G.

 • Ostatnio miałam u Pana Doktora usuwane laserowo naczynka na nogach i jestem bardzo zadowolona. Efekt przerósł moje oczekiwania. Długo zastanawiałam się czy zdecydować się na ten zabieg, ale po rozmowie z Panem Doktorem podjęłam decyzję i nie żałuję. Pan Doktor jest bardzo konkretny i sympatyczny.

 • Polecam Doktora Kmiecika jako bardzo dobrego lekarza z duzym doswiadczeniem. Jestem od lat jego pacjetkom i nie moge powiedziec zlego slowa ani o sposobie przyjmowania przez doktora, a tym bardziej o jego diagnozowaniu. Jest swietnym specjalistom i nie zmienilabym tego lekarza na innego. Otwarta ostatnio przez doktora nowoczesna, swietnie wyposazona przychodnia oferuje szeroki zakres uslug medycznych , rehabilitacyjnych, a nawet w zakresie medycyny kosmetycznej. Polecam tego lekarza jako swietnego specjaliste swiadczacego uslugi medyczne na bardzo wysokim poziomie.

 • Naprawde świetny fachowiec. Jestem wiloletnia pacjętką Doktora Kmiecika i zawsze służy fachową poradą i profesjonalnym podejściem. Takich lekarzy nam trzeba! Korzystam również z nowo otwartej przychodnii. Profesjonalna kadra i szeroka gama specjalistycznych zabiegów, słowem europejski standard. Polecam gorąco!

 • potwierdzam, pan doktor jest zarówno bardzo dobrym specjalistą jak i miłym człowiekiem. Moja rodzina od lat korzysta z usług pana doktora i obojętnie czy w gabinecie prywatnym czy w przychodni NFZ jesteśmy zawsze kompetentnie i miło potraktowani. Polecam i gratuluję panu doktorowi nowej przychodni, gdzie oprócz pomocy lekarskiej można również zadbać o urodę i sprawne ciało.

 • Bardzo dobry specjalista i fachowiec pod każfym względem.
  Korzystam z pomocy i porady Dr. Kmiecika od lat i polecam każdemu!