lek. dent.

Jan Jarosz

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

<strong>ZAPRASZAM RÓWNIEŻ DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO <strong></strong></strong> więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Moja przygoda z doktorem Jaroszem zaczęła się gdy przyszłam do niego zapłakana po świeżo ściągniętym aparacie, niezadowolona z efektu. Zęby miałam proste ale ich kształ, rozmiar, barwa zostawiały wiele do życzenia. W chwili obecnej chwale się zebami gdzie tylko moge :) Naprawde polecam każdemu kto ma podobny problem. Mimo tego, że dojeżdzam do gabinetu daleko, nie wyobrażam sobie wizyty u innego stomatologa!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doskonały stomatolog. Miałem już do czynienia z wieloma dentystami. Jednak dr Jarosz jest według mnie jednym z najlepszych. Kiedyś korzystałem z przychodni stomatologicznej. To prawda, że w kolejce czeka się tam krótko. Pacjenci wychodzą po maksymalnie 15 minutach. Jednak jakość usług jest dyskusyjna. Dr Jarosz natomiast bardzo starannie i rzetelnie zajmuje się leczeniem. Wszystko dokładnie wyjaśni (i pokaże na ekranie powieszonym tuż nad głową pacjenta). Na koniec wytłumaczy co robić, żeby uniknąć kłopotów z zębami. A co do ceny: porównywałem koszt leczenia u dra Jarosza z cennikami znalezionymi w internecie i nie znalazłem niższych.

 • Bardzo wygadany - pogadasz nim o polityce, lokatach bankowych itp. Co do leczenia - trafiłem z bólem, ząb w trakcie leczenia kanałowego. Spędziłem w gabinecie półtorej godziny z czego 40 minut zajmował się zębem - resztę czasu gadał o pierdołach. Zapłaciłem po rzekomym rabacie 250 zł :/ i chciał jeszcze kilka wizyt - nie stać mnie na takiego dentystę.
  Co ciekawe równo po tygodniu ząb zaczął ponownie boleć trafiłem do innego dentysty zapłaciłem połowę powyższej ceny i przestał boleć, a na fotelu siedziałem 30 minut.

 • K

  wspaniały dentysta i człowiek. fachowiec w każdym calu-dziękuję za wszystko-polecam wszystkim ludeczkom-jedyny stomatolog u którego nie trzeba się bać!

 • Bardzo dobry stomatolog, z dużą wiedzą i odpowiednim podejściem do pacjenta. Można liczyć na jakiś żart, który rozluźni atmosferę i sprawi, że zapomni się o strachu. Wszystko dokładnie wytłumaczy co się dzieje, do tego posiada silną ręka, która szybko wyrywa ósemki. Gorąco polecam tego stomatologa.

 • Bardzo dobry stomatolog. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Pełen profejonalizm i świetne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim tego lekarza!