dr n. med.

Jakub Śliwa

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Doktor Śliwa jest serdecznym człowiekiem i wybitnym specjalistą. Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę, wykazując się dużą wiedzą, cierpliwością i pełnym profesjonalizmem, ale rownież poczuciem humoru. Zlecał szereg badań, odpowiadał rzeczowo na moje pytania i udzielał dokładnych wyjaśnień dzięki czemu czułam się bezpiecznie. Dzięki niemu mamy zdrowego synka. Doktor Śliwa to prawdziwy lekarz z powołania. Zdecydowanie polecam !!!

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: USG ginekologiczne

  Dr Śliwa to najlepszy lekarz jakiego udało mi się poznać, a zanim do Niego trafiłam odwiedziłam wiele gabinetów ginekologicznych. Można czuć przy nim spokój, który nam kobietom, jest tak bardzo potrzebny, gdy w temacie pojawiają się intymne dolegliwości. Polecam każdej Pani, która poszukuje swojego lekarza ginekologa. Zaufanie, którym można obdarzyć doktora, wiedza, ogromne doświadczenie powodują, że leczenie nie przeraża (pamiętając oczywiście o konieczności kontrolowania i cyklicznych badań), daje NADZIEJĘ... Zdecydowanie polecam !

 • Po stracie córeczka nie wiedziałam jakiego lekarza wybrać do następnej ciąży,która miała być ciężka jak i pierwsza.Dostalam namiar na Doktora Śliwe (znajoma mówiła że jest jednym z najlepszych lekarzy we Wrocławiu). W końcu zapadła decyzja,chcemy drugiego dzidziusia. Tak też zdecydowałam się na Dr. Śliwe, była to najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć Już po pierwszej wizycie wiedziałam,że muszę się trzymać tego lekarza. Pierwszy raz byłam u ginekologa tak precyzyjnie zbadana,wszystko dokładnie tłumaczył,spędziłam w gabinecie z 45min,wyszłam z tamtąd pozytywnie zaskoczona.Gdy zaczęły się ,,schody,,(od plamień po zagrożenie wczesnego porodu )mój lekarz pełen opanowania zaczął działać. W szpitalu dość że był ze mną w trudnych chwilach to jeszcze podczas swojej nie obecności zapewnił mi komfort psychiczny..Wiedziałam że jest źle (szyjka miekka,rozwarta i krotka) a mój lekarz powtarzał ,,Pani Nocna przecież czekaliśmy na ten moment żeby założyć szew,trafiliśmy za 5 dwunasta,, Tak jak powiedział tak było Za każdym razem gdy miałam jakąś wątpliwość wiedziałam że mogę zadzwonić do mojego ginekologa,a on za każdym razem umiał mnie wysłuchać i doradzić,bądź przyjąć na wizytę nawet o 21.Po ciężkich 9 miesiącach mamy zdrową córeczkę,co jest zasługą mojego lekarza.To co odpisałam to jest 1/10 co przeżyliśmy z Dr Jakubem podczas tej ciąży (gdybym miała opisać każda sytuację która opanował mój lekarz, zabrakło by mi czasu) Dr Kuba za każdym razem pełen profesjonalizmu dbał o mnie i mojego dzidziusia w brzuszku.A najpiękniejszą niespodzianką z Jego strony było zrobienie mi cesarskiego cięcia,gdy Go zobaczyłam cały stres i niepokój zniknął.Z czystego serca mogę polecić każdej z kobiet. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu naszej trójeczki.

 • P

  Spędziłam na Borowskiej 4 tygodnie z zagrożona ciąża... Opiekunem sali był właśnie doktor Śliwa. Mimo że na początku wydawał mi się oschły i obojętny z czasem poczułam że mam nad sobą fachowa opiekę. Zawsze odpowiadał jasno i rzeczowo na moje pytania obojętnie czy był to poranny obchod czy godzina 23.00 jeśli coś go niepokoiło potrafił przyjść i poprosić na badanie usg nawet o godzinie 22. Z czasem okazał się miłym oddanym pracy i ciepłym człowiekiem oraz naprawdę dobrym lekarzem.

 • M

  Pan doktor Jakub Śliwa jest bardzo dobrym ginekologiem ,miłym serdeczny ma czas dla każdej pacjentki .Chodzę już do dr.cztery miesiące i jestem zadowolona z wizyt .Polecam serdecznie Pana doktora nie będziecie żałować ;) Małgorzata;)

 • Pan doktor jest bardzo kulturalny i delikatny, co ma istotne znaczenie w tym zawodzie. Po dokładnym wywiadzie i badaniu znalazł problem moich dolegliwości, dzięki czemu mogłam podjąć odpowiednie leczenie. Miła aparycja i stosowne podejście do pacjenta.

 • Doktor Śliwa był prowadzącym salę na którą trafiłam po stracie pierwszej ciąży. Opieka jaką zapewniał podczas pobytu w szpitalu była nieoceniona i niespotykana w tzw. "dzisiejszych czasach" - bardzo częste wizyty, dodatkowe badania, bardzo sensowne pytania o choroby w przeszłości czy przewlekłe schorzenia. Kolejna ciąża już od pierwszych tygodni była prowadzona przez dr J.Śliwę i pomimo naprawdę wielu kłopotów - zakażenia układu moczowego, choroba przewlekła, w przeszłości kłopoty ze stawami biodrowymi, dr J. Śliwa poprowadził tę ciążę lepiej niż wzorowo.
  Opieka medyczna to jedno a drugie to niesamowite podejście do pacjentki - nie każdy lekarz (niezależnie od płci) potrafi się wykazać takim poziomem empatii, wiedzy i zaangażowania w leczony przypadek.
  Dziś jestem szczęśliwą mamą syna, którego poród przez cesarskie cięcie odbierał dr J. Śliwa i nie wyobrażam sobie żeby kiedykolwiek inny ginekolog mnie leczył, czy prowadził ciążę.
  Mogę tylko polecić - po prostu. Ostatnie 18 miesięcy mojego życia to była strata ciąży, kolejna ciąża a od pół roku jestem przeszczęśliwą matką - i wiem, jak wiele zależy od ginekologa - jego fachowej opieki i podejścia, które w niektórych sytuacjach działa lepiej od leków przeciwbólowych.

 • Trafiłam na tego lekarza w szpitalu na Borowskiej z ciążą pozamaciczna.
  Chciałbym żeby wszyscy lekarze byli tacy jak on. Profesjonalny , cierpliwy i przesympatyczny.
  Z czystym sumieniem polecam wszystkim.
  Czupiurek:)

 • I

  Polecam serdecznie empatyczny, wyrozumiały konkretny i bardzo szczegółowy.....niczego nie bagatelizuje a to ogromny plus w dzisiejszych czasach.......;)....... mimo tego że czasem na poczekalni jest tuzin kobitek nigdy nie pogania i z należytą starannością opiekuje się każdą "sztuką"....polecam
  Wspaniały specjalista od USG.....widać że zna się na rzeczy;)

 • Polecam z całego serca. Bardzo dobry lekarz a przy tym przesympatyczny człowiek. Mialam problemy z wielokrotnymi infekcjami układu moczowego i trafiłam na Pana doktora w szpitalu. Pozniej bez zastanowienia zmienilam lekarza w 7 mcu ciazy na dr Śliwe. Zawsze wszystko cierpliwie tłumaczy językiem zrozumiałym dla normalnych ludzi, miły i profesjonalny. Zawsze pomocny, zawsze znajdzie termin w razie problemów, telefonicznie tez w większości dostepny. Dzieki niemu mamy od 12 dni zdrowego synka. Jeszcze raz polecam!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online