Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  Mrozowskiego 7
  60-244 Słupia, świętokrzyskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Polecam dr Walkowskiego. Doktor wykonywał mi ostatnio w szpitalu zabieg konizacji szyjki. Bardzo rzeczowy,uprzejmy.

 • M

  Ja osobiście polecam dr Walkowskiego. Prowadził mnie przez dwie ciąże i obydwie sam rozwiązał. Pierwszą przez to że miałam wysokie ciśnienie, drugą dlatego że synek był duży. Jeśli chodzi o opiekę w szpitalu, to profesjonalnie zajmuje się pacjentkami. Polecam!

 • A

  Leczyłam się u dr Walkowskiego w 10 tygodniu ciąży byłam na wizycie, na moje pytanie czy widać serduszka - odpowiedział Ja widzę, niczego nie wyjaśniał nie założył karty ciąży, bardzo lekceważące podejście do pacjentki. NIEDOKŁADNIE WYKONAŁ BADANIE, NIE ZAUWAŻYŁ OGROMNEJ ( 15/15/10CM) TORBIELI PRAWEGO JAJNIKA!!!!! Dwa dni po wizycie u dr Walkowskiego trafiłam do innego lekarza, 5 tyg później wykonano u mnie laparotomie usunięcia torbieli. Nie polecam dr Walkowskiego!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo niemiły i gburowaty po co w ogóle ma prywatną praktykę skoro nie ma czasu dla pacjentki? Wszystko odbywa się hurtem.
  Zachowuje się jakby łaskę komuś robił kasa ponad wszystko!!!.Nie polecam nikomu zero profesjonalizmu wyczucia i taktu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  ten lekarz jest bardzo lekcewarzacy co do pacjentek wiem to po sobie bo mialam z nim niestety stycznosc.
  Nie polecam go nikomu

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Nie polecam dr. Walkowskiego jako lekarza prowadzącego ciąże. Wizyty krótkie, mało przyjemne, rutynowe badania i najlepiej idź już do domu kobieto. Jeżeli Cie cos niepokoi i pytasz o to doktora nie wyjaśni Ci dokładnie w czym rzecz tylko zbywa i mówi że to normalne. Pan doktor mało mówi o ciąży, wręcz bałam się go o cos zapytać bo miałam wrażenie że nie chce mu się dyskutować. Po badaniu usg mówi tylko wszystko dobrze a żadnych konkretów. Ja osobiście nie jestem zadowolona z jego usług i nie polecam, tym bardziej że pół miasta chyba do niego chodzi.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wybierając lekarza, który poprowadzi moją ciążę zajrzałam m.in i tutaj na szczęście nie zraziły mnie negatywne komentarze. Każdą wizytę wspominam bardzo miło i co najważniejsze rzeczowo. A przede wszystkim gdyby nie dr, poród mógłby się źle skończyć. Jestem wdzięczna!

 • Jeden z gorszych lekarzy z którym miałam nieprzyjemność się leczyć. Poszłam do Niego skierowana wieloma opiniami pozytywnymi na Jego temat i nie jednokrotnie się zawiodłam. Być może wcześniej był lepszy nie wiem natomiast za czasów mojej ciąży czyli 2011 roku moim osobistym zdaniem jest strasznym materialistą,i to,że się chodzi do Niego prywatnie,że DODATKOWO za zdjęcie USG czy film każe sobie prócz wizyty nie mało płacić to nic. Jest szybki,wszystko trzeba z Niego wyciągać,omiając nietaktowność wręcz uznam,że albo prostacki albo źle wychowany bo Jego "kawały" zdecydowanie nie śmieszą chyba,że mężczyzn. Skierowanie na badania oczywiście płatne,natomiast i tak nie pełne,zrobiłam dodatkowo więcej badań zapłaciłam ponad 300zł za same badania jednorazowo i w jednym z badań wyszły złe wyniki które jak później się okazało należało leczyć w szpitalu,Pan doktor uznał,że nic mi na to nie przepisze w czasie ciąży i dziecko będzie żyło lub nie mogłam się nie wychylać i nie robić dodatkowych badań to teraz bym się nie stresowała,że wyniki są złe. Z badania cytologicznego wyszły niestety wyniki również złe i powinien mnie skierować do szpitala,ale Pan doktor uznał,że to nic poważnego. I tak to nic poważnego okazało się,że dziecko w czasie porodu i po ledwo uszło z życiem,dzięki Bogu był taki lekarz jak doktor Ciszewski który uratował moje dziecko,bo pomimo bakterii sam nie oddychał. Pan doktor po porodzie nawet nie zapytał jak się czuję,bo po co ... szkoda słów po prostu. W czasie wizyty po ciąży uznał,że wszystko jest dobrze, a jak się okazało u innego lekarza niestety nie było. Dlatego zdecydowanie nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Doktor mało przyjemny w kontakcie. Wizyta u niego nie warta ceny (zresztą bez paragonu). W 36 tygodniu na moje pytania odpowiadał zdawkowo miałam wrażenie że traktuje mnie na zasadzie zapłać i idź już. Badanie krótkie nawet nie powiedział mi ile waży i mierzy dziecko. Nie jestem zadowolona z jego ,,opieki". Wiem że ma dobry sprzęt ale cóż jeśli z niego nie korzysta.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Osobiście bardzo polecam. Jest rzeczowy, konkretny,miły i profesjonalny przy tym bardzo delikatny podczas badań. Chętnie służy pomocą - zawsze jest pod telefonem i nigdy od niego jeszcze nie usłyszałam że nie ma czasu. Świetnie opiekuje się na oddziele, ma dobre podejście. Sama jestem po poronieniu i wiem doskonale jak wygląda opieka szpitalna w Jego wykonaniu- bardzo troskliwy. Oczekując czegoś więcej od lekarza należy oczekiwać również od siebie - pacjentka powinna wiedzieć jakie ma objawy i opisać co się dzieje - a nie zasiąść na fotelu i czekać az się dr domyśli. Dla mnie jest to człowiek jedyny w swoim rodzaju - wcale nie musi się uśmiechać ważne by swoją pracę wykonywał na zadanym poziomie. Ale ile pacjentek tyle opini...Polecam przyszłym mamą.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

131

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.