• Zenon Kostyra - ginekolog

    Zenon Kostyra

    ginekolog, anestezjolog

    • Batalionów Chłopskich 10, Opatów

      Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Opatowie

    Bardzo miły i dobry lekarz, dbający o swoje pacjentki. Mi wiele razy pomógł, m.in. gdy miałam torbie...
  • Artur Opala - ginekolog

    Artur Opala

    ginekolog

    • Kilińskiego 6, Opatów

      Gabinet Ginekologiczny.

    witam. bardzo polecam tego gin. wyleczyl mnie z nieplodnosci po dwu miesiecznym leczeniu zaszlam w c...
  • Ryszard Stankiewicz - ginekolog

    Ryszard Stankiewicz

    ginekolog

    • Szpitalna 15, Opatów

      Gabinet Lekarski

    Pan Dr jest moim ginekologiem od 25-ciu lat Zawsze bardzo mily i kompetentny W kazdej sytuacji ginek...

Nie znalazłeś profilu lekarza?
Utwórz go teraz

Pytania pacjentów

  • Witam. Opiszę swój przypadek: od kilku miesięcy staramy się o dziecko, do tej pory bezskutecznie. Cykle mam dość regularne (25-29 dni), faza lutealna ok 13 dni, z czego 2 dni przed miesiączką występują plamienia (czasem jest to np 4 dni przed, 2 dni przerwy, plamienie i dopiero okres). W drugiej połowie… Więcej

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Magdalena Grochecka

    witam,
    tak, ,jak najbardziej.

  • Tabletki hormonalne

    Witam od jakiegoś czasu biorę Pabi-dexamethason dokładnie 3 tydzień dziwnie się czuję. Jak bym się czegoś bała. Gdy wychodzę z domu jest gorzej denerwuje się bez powodu i czasami mdleje. Prędzej zaczęłam brać visanne Pabi-dexamethason miałam przepisany później. Czy mogę odstawić ten lek wizytę mam u… Więcej

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Artur Mazur

    odpowiedziałem wczoraj pzdr artur mazur kalisz

  • Plastry antykoncepcyjne Evra

    Witam
    od 3 miesięcy używam plastry antykoncepcyjne Evra. Ogólnie bardzo dobrze się po nich czuje.Brak skutków ubocznych innych.Czy może po nich obniżyć się libido?

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Jarosław Jacek Maj

    Witam. Każda antykoncepcją hormonalną ogólnie działająca może obniżyć libido. Pozdrawiam.

  • Problemy z erekcją

    Mam 66 lat i od pół roku pojawiły się problemy z erekcją.
    Czy pan doktor zajmie się moim problemem?

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Cezary Szymański

    Szanowny Panie,
    Spróbujemy.
    Z wyrazami szacunku,
    CS

  • Starania o dziecko

    Witam serdecznie, będę ogromnie zobowiązana za informacje. Z początkiem września ( 2go września) przestałam przyjmowanie leku Paroxinor. W dniu 19tym września rozpoczęłam miesiączkę I chciałabym sie dowiedzieć po jakim czasie do przestania przyjmowania leku Paroxinor mogę rozpocząć starania o ciążę.Więcej

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Magdalena Grochecka

    Witam,
    skonsultowałam się z lekarzem psychiatrą. Lek, który pani przyjmowała, to paroxetyna o bardzo krótkim okresie półtrwania ( 24h), więc spokojnie może Pani starać się o ciążę już w tym cyklu.Więcej