dr

Jacek Szyperski

Urolog, Chirurg

JACEK SZYPERSKI jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Od ponad 23 lat pracuje w Oddziale Urologii Szpitala Uniwersyteckiego im. dr Jana Biziela w Bydg... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Stwierdzono w trakcie tomografii komputerowej,że mam niewielką przepuklinę pachwinową ,zawierającą sieć.Od czasu do czasu dokucza mi ból w okolicy podbrzusza i pachwiny.Proszę mi wytłumaczyć co oznacza ,że przepuklina ta zawiera sieć i czy należy w miarę szybko ją usunąć oraz czy może to być metoda bez… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jacek Szyperski

  Konieczna jest operacja

 • Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie hpv. Jestem nosicielką wirusa hpv i potrzebuje informacji na ten temat. Podjęliśmy z partnerem decyzje o tym aby on się przebadał pod tym kontem. Czy on mógł mnie zarazić, czy ja mogłam jego. Czy takie badania wykonuje się u mężczyzn? Jeśli tak to do jakiego specjalisty… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jacek Szyperski

  Trzeba pobrać wymaz z cewki w kierunku HPV, kto kogo zaraził jest trudne do określenia.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • JACEK SZYPERSKI jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Od ponad 23 lat pracuje w Oddziale Urologii Szpitala Uniwersyteckiego im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy. Jest chirurgiem, specjalistą Urologiem z certyfikatem europejskim FEBU. Jest bardzo doświadczonym specjalistą. Interesuje się uroonkologią oraz zastosowaniem technik małoinwazyjnych w leczeniu chorób gruczołu krokowego oraz kamicy moczowej, techniką laserową, a szczególnie operacyjnym leczeniem nietrzymania moczu u kobiet i mężczyzn. Jako pierwszy w Polsce przeprowadził implantację system zwieraczowego typu ProAct, który znajduje zastosowanie w leczeniu nietrzymania moczu po prostatektomii radykalnej lub TURP. Ma duże doświadczenie w leczeniu zaburzeń czynnościowych pęcherza moczowego. Jest autorem i współautorem wielu wystąpień na krajowych i zagranicznych Kongresach Urologicznych. Odbywał szkolenia zagraniczne min. w Berlinie i Hamburgu. Jest współtwórcą i Dyrektorem Szpitala Świętego Łukasza w Bydgoszczy, będącego innowacyjnym ośrodkiem szpitalnym i szkoleniowym, którego głównym profilem jest urologia małoinwazyjna.
  Pod numerem telefonu czekają na Was konsultanci recepcji, tu uzyskacie wyczerpującą informację o mojej działalności i umówicie się na konsultację.

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Ministra Zdrowia i Opieki Zdrowotnej za program profilaktyki raka stercza

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Staże

 • Universitata Klinikum fur Urologie Hamburg
 • AugustaVictoriaKrankenhaus Berlin

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia

Artykuły

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Św. ŁukaszaUsługa: Konsultacja urologiczna

  Wspaniały lekarz. Cierpliwie tłumaczy zawiłości choroby i leczenia. Szuka skutecznych i przyjaznych dla pacjenta metod terapii. Pełen profesjonalizm.

 • J
  Lokalizacja: Szpital Św. ŁukaszaUsługa: wizyta z USG

  Bardzo polecam ! Mój tata był bardzo zadowolony z wizyty. Lekarz poświęcił mu duzo czasu i wszystko na spokojnie wyjaśnił oraz skierował na badania. Bardzo pozytywnie oceniamy wizyte oby więcej takich lekarzy

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Św. ŁukaszaUsługa: konsultacje urologiczne

  Lekarz kompetentny, konkretny i przyjazny w kontakcie. Otwarcie informuje o aktualnym stanie zdrowia i przewidywanych wynikach leczenia. Odpowiada mi taki styl - polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Św. ŁukaszaUsługa: wizyta z USG

  Pierwsze spotkanie okazało się bardzo pomocne w przezwyciężaniu strachu mojego taty. Lekarz otwarty i konkretnie podchodzi do sprawy, wyjaśnia a jak trzeba to potrafi pozytywnie nastawić do procesu leczenia. Wizyta nie była na czas tylko tak długo żeby wszystko wyjaśnić. Pierwsze wrażenie pozytywne zobaczymy jak będzie na dalszym etapie leczenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Św. ŁukaszaUsługa: wizyta z USG

  Sympatyczny kontakt i profesjonalna obsługa, wskazane zalecenia skutkują aczkolwiek kuracja będzie trochę dłuższa

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowy lekarz. Przychylny i życzliwy pacjentowi. Merytorycznie też bardzo ok, wszystko jasno wytłumaczy co i jak. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz i specjalista .Pan doktor nie owija w bawełne tylko mówi jak jest i co należy zrobić.W moim osobistym przypadku, bez przesady można powiedzieć że zawdzięczam mu swoje życie.Polecam Pana Doktora Szyperskiego.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor poszedł do problemu rzeczowo i profesjonalnie. Wykonał badanie w zakresie szerszym niż wymagała konsultacja. Odpowiadał konkretnie i w pełni na wszystkie moje pytania.
  Na moje szczęście rozwiał wszystkie moje obawy i okazało się, że syn jest zdrowy. Jednak w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów urol. będę najpierw konsultował się z dr Szyperskim.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem, szczegółowy wywiad i rzetelna informacja o chorobie i sposobie leczenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo mily i sympatyczny czlowiek. Wszystko dokladnie bada i wyjasnia jak cos chcemy wiedziec. Serdecznie polecam.