lek.

Jacek Porycki

Ortopeda

72 opinie +dodaj

Umów wizytę 23 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Wizyty on-line dotyczą tylko wizyt pełnopłatnych! więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Wizyty on-line dotyczą tylko wizyt pełnopłatnych!

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pan doktor Porycki jest bardzo uprzejmym i sympatycznym lekarzem. Rzeczowo odpowiedział mi na wszystkie pytania dotyczące operacji haluksów. Na planszy szkieletu pokazał mi, jak będzie wyglądać moja operacja. Polecam tego ortopedę jako konkretnego, mającego dużą wiedzę i doświadczenie lekarza.

 • dobry

  Doktor zaproponował mi różne metody leczenia mojej dolegliwości - nowoczesne terapie oraz ćwiczenia. Pokazał przy pomocy szkieletu, na czym polega mój problem.

 • bardzo dobry

  Lekarz kompetentny, komunikatywny. W ramach wizyty wykonane zostało badanie USG oraz zabieg, dodatkowo RTG. Lekarz postawił diagnozę i zalecił leczenie. Wszystko szybko i bez czekania.

 • słaby

  Witam, byłem u Pana doktora pod stycznia tego roku, z wielkim bólem podudzia który uniemożliwiał mi chodzenie i normalne funkcjonowanie, nie wspominając już o jakimkolwiek wysiłku fizycznym. Atmosfera była przyjemna, pan doktor bardzo rzeczowy i pomocny, po zrobieniu USG przepisał leki, opaskę i zabiegi które miały pomóc...(kinesiotaping + salus talent) Cennik= 150wizyta z usg, opaska 70, leki ok 100, zabiegi 2x taping ok 80zł + salusy 3x ok 150zł. Jak się łatwo domyślić, nic nie pomogło, dlaczego? A no dlatego że niestety pan doktor nie zrobił badania zbyt dokładnie, ponieważ nie zbadał mojej nogi od kolana w górę, tylko zasugerował się miejscem w którym odczuwam ból. Po wybraniu wszystkich leków i nie odczuciu żadnej poprawy, postanowiłem udać się (był to już początek marca) do innego specjalisty, był to strzał w dziesiątkę... Okazało się, że powyżej kolana zrobił mi się krwiak od strony wewnętrznej, przez co doznałem zakrzepicy żyły głębokiej mojego lewego uda na wysokości bliższej okolicy dołu podkolanowego. Następnie bardzo szybko udałem się do chirurga naczyniowego i teraz przechodzę dalsze leczenie, oby skuteczne. O ile pan doktor Porycki wydaje się miły i rzeczowy w tym co robi, tak tutaj mnie zawiódł, bardzo mi przykro i mam nadzieje że przez ten błąd nie odbije się to dalej na moim zdrowiu. Pozdrawiam, Bartłomiej W.

 • bardzo dobry

  To nie jest mój pierwszy kontakt z tym Lekarzem. Miła i fachowa obsługa. Dokładne badanie USG ze szczegółowym opisem stanu mojego kolana. Wyczerpująca informacja o dalszym leczeniu. Polecam

 • neutralny

  Spodziewam się, że p. Porycki może być dobrym specjalistą jeśli chodzi o poważniejsze problemy, jednak nie jestem zbyt zadowolona z Jego porad odnośnie prewencji i wczesnego zapobiegania rozwojowi chorób. Zgłosiłam sie do lekarza z bólem pleców - miałam wrażenie, że lekarz posługuje się standardowym zestawem porad dla pacjentów, którego nie dostosowuje do konkretnej sytucji. Rady, które otrzymałam, sprowadzały się do zdroworozsądkowych "należy zmieniać pozycję ciała w trakcie pracy", "należy zadbać o prawidłowe ustawienie monitora", "dobrze jest uprawiać sport, np. pływanie", do których nie potrzeba płatnej konsulatacji. Uderzyło mnie to, że musiałam poprosić p. Poryckiego, by w ogóle spojrzał na moje plecy.

 • bardzo dobry

  W zeszłym tygodniu byłam z 11-letnią córką u Pana Doktora. Doktor bardzo dokładnie zbadał córkę, wykonał USG (dla porównania dwóch nóg), zlecił rehabilitację oraz noszenie ortezy a nawet uczył jak ma chodzić o kulach. Córka ma uraz chrząstki wzrostowej kości strzałkowej co jest niebezpieczne gdy nie przestrzega się zaleceń lekarza, dlatego Doktor dokładnie wytłumaczył córce jakie mogą być skutki jej dalszych treningów ( taniec ). Nie patrzy na zegarek podczas wizyty na wszystkie pytania odpowiada w sposób zrozumiały nawet dla dziecka. Polecam Pana Doktora, jest świetnym specjalistą, posiada wielką wiedzę, a przy tym jest bardzo sympatyczny i cierpliwy. Dziękuję Doktorze za pomoc :)

 • bardzo dobry

  Doktor na spokojnie i bez pośpiechu wytłumaczył mi mój stan zdrowia. Przypisał leki przyspieszające zrastanie się mojego obojczyka i polecił magnetoterapię i laseroterapię o których nie słyszałem od innych lekarzy. Takie podejście do pacjenta powinien mieć każdy lekarz.

 • bardzo dobry

  Wizyta rozpoczęła się o wyznaczonej godzinie. Pan Porycki rzeczowo tłumaczył wszystko, pokazał ewentualne miejsce w którym może być problem na USG. Jako, że uprawiam sport (snowboard), polecił na przeciążone latem w Tatrach kolano opaskę w postaci rozbudowanej (niestety nie taniej, ale na kolanach nie powinno się oszczędzać) ortezy i 2 miesięczną kurację lekiem odbudowującym chrząstkę. Żadnych dodatkowych badań nie zlecał. Wizyta odbyła się w połowie grudnia - ocenę wpisuję po kilku wyjazdach na snowboard, kolano nie boli, nic w jeżdżeniu i chodzeniu nie przeszkadza. Krótko mówiąc - rzeczowo, na temat, z wytłumaczeniem dokładnie wszystkiego i skutecznym leczeniem - Polecam.

 • bardzo dobry

  Jedyny z niewielu lekarzy jakiego w 100% mogłabym każdemu polecić. Niesamowity człowiek, bardzo wnikliwie przeanalizował mój przypadek a jego pomoc była nieoceniona. Pełen profesjonalizm i nastawienie na dobro pacjenta. Polecam.

Najbliższe terminy:

kolejne dni