Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Łagiewnicka 135, Łódź-Bałuty, Łódź
Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Nadżerki szyjki macicy
 • Choroby genetyczne
 • Nowotwory
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Łagiewnicka 135, Łódź

120 zł

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

Pozostałe usługi


Łagiewnicka 135, Łódź

30 zł

Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyŁagiewnicka 135, Łódź

Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyŁagiewnicka 135, Łódź

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

155 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Doktor wykrył u mnie dużo torbieli na jajnikach, o czym stwierdził, że jedyna metoda leczenia są tabletki antykoncepcyjne. Opowiedziałam mu, jak się kiedyś czułam po tabletkach, silne migreny, problemy jelitowe. Na co stwierdził, że jak dojrzeje do brania tabletek antykoncepcyjnych, to zaprasza do gabinetu. Nie utrzymuje kontaktu wzrokowego, nie ma empatii do pacjenta. Wyczułam, że jest zniechęcony, zmęczony i lekceważący. Nie wiem, jak zachowuje się w prywatnym gabinecie, może inaczej. Znów proponują tabletki jako jedyną możliwa opcje leczenia, zamiast znaleźć przyczynę i ją wyeliminować. Człowiek aż się zniechęca do wizyt w państwowych przychodniach.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Tragedia - trafiłam do Doktora po badaniu KTG w 40 tc (Salve Medica). Tak niemiłego i niesympatycznego lekarza to nigdy nie spotkałam. Nie dość, że nie odpowiadał na pytania tylko ciągle mi wytykał po co ja przyszłam na KTG skoro termin porodu dopiero za 3 dni, to jeszcze nie chciał mnie zbadać (dopiero jak powiedziałam, że całą noc miałam twardy brzuch to mnie zbadał palpacyjnie). Nigdy żaden ginekolog nie przebadał mnie w tak nieprzyjemny wręcz bolesny sposób. Moim zdaniem tacy lekarze nie powinni mieć kontaktu z ciężarnymi, które i tak są już zestresowane i winny mieć wsparcie a nie dodatkowe nerwy.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Poznałam pana doktora z dwóch stron. W przychodni, gdzie przyjmuje prywatnie to miły człowiek z poczuciem humoru i w szpitalu. W szpitalu jak go zobaczyłam na obchodzie to się ucieszyłam bo w końcu jakaś znajomą twarz. Jednak pan doktor tam już taki miły nie był. Kiedy zapytałam go o zwolnienie dla partnera, ponieważ byłam po cesarskim cięciu to odpowiedział że wystawi, ale brzmiało to tak jakbym co najmniej go o cały obchód po szpitalu poprosiła, kazał mi wrócić do sali spisać dane i wrócić, gdzie ja ledwo się ruszałam bo przecież nie można było wziąć kartki i zapisać tego na miejscu (ale to trzeba byłoby się ruszyć z kanapy na której leżał w gabinecie). Jak zapytałam o wypis to też uniesionym głosem powiedział że jeszcze nie ma, mimo że chwilę wcześniej położna do mnie przyszła twierdząc że już jest. Krążyłam od sali, do położnych i do jego gabinetu jak ta głupia. W efekcie z nerwów się popłakałam i wyszłam do domu bez wypisu. Odebrał dopiero mój partner kilka dni później. Przez takie zachowanie poczułam się jakbym w twarz dostała.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Inny

To wspaniały człowiek k fachowiec. Trafna, fachowa diagnoza i operacja pozwoliły mi dalej żyć. Dziękuję Panie Doktorze


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Pana doktora trafiłam przy okazji porodu w Salve. Towarzyszył mi zarówno w procesie kwalifikacji do rodzenia w tym szpitalu, jak i póżniej podczas wizyt na kontrolnych (rodziłam po terminie) i przy samym porodzie. Na każdym etapie czułam się zaopiekowana, poinformowana co mnie czeka i jakie mam opcje wyboru np. w zakresie znieczulenia. Jestem Panu Doktorowi wdzięczna za zachowanie stalowych nerwów podczas indukcji porodu (jak pojawiły się komplikacje) oraz za obecność w finalnej fazie porodu. Między innymi dzięki pracy i czujności Pana Doktora udało mi się urodzić sprawnie zdrowego syna.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Ja spotkałam się z Doktorem na izbie przyjęć i nie było to miłe przyjęcie. Ale w trakcie dalszego wywiadu było już spokojnie. Traf chciał że spotkałam się z Doktorem na sali porodowej gdzie się wystraszyłam. Ale z ręką na sercu moge powiedzieć że Doktor mimo swojego podejścia do pacjentek ma zdecydowanie doświadczenie. Gdyby nie jego szybka reakcja nie wiadomo co by było z moją córeczką i ze mną. Jestem mu bardzo wdzięczna. Teraz jesteśmy w domu i cieszymy się sobą. Pozdrawiam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Doktor bardzo nieprzyjemny wręcz niemiły! Trafiłam na niego przypadkiem w Salve. Przyjmował mnie na oddzial na końcu ciazy. W trakcie wywiadu sugerował mi że udaje nadcisnienie! Całe szczęście że po porodzie nie miałam z nim doczynienia. Nikomu nie polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Skurcze

Niestety jestem niezadowolona z wizyty w Salve u Pana Doktora. Przyjechałam na oddział położniczy bo wydawało mi się że mam skurcze porodowe. Pan Doktor podczas wywiadu był nieprzyjemny, pytał dlaczego nie brałam leków na biegunkę skoro ją zgłaszam, na co odpowiedziałam mu że nie jestem lekarzem i w ciąży nie biorę leków bez konsultacji z lekarzem. Ponieważ miałam zaplanowane CC z powodu pierwszej ciąży zakończonej CC uznał, że to nie jest wskazanie, ale jak jestem zmęczona to on może mi to dziecko teraz wyjąć. Jakbym miała focha na to CC i swoje widzimisie. A pierwsza ciąża zakończyła się CC z powodu zaklinowanie dziecka i konieczności intubacji. Pan Doktor był mega nieprzyjemny a swoimi komentarzami sugerował, że jestem zmęczoną ciążą paniusią z wydumanym ego której nie chce się rodzić naturalnie. A ja chce doczekac terminu i wcale mi się nie spieszy, a na ktg pojechałam bo miałam boleści brzuszne i biegunke i bałam sie o dziecko, a nie focha na CC. Nie polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu USG

Na początku wizyty pan doktor w niezbyt kulturalny sposób kazał mi się rozebrać, widać było, że mu się śpieszy. Następnie po położeniu się na kozetce (mam podejrzenie, że podkład po poprzedniej pacjentce nie był wymieniony..) włożył mi do pochwy głowicę usg bez żadnego nawilżacza, czym wywołał ból (obtarcie bolało jeszcze następnego dnia).Całe badanie nie komentował, czy dziecko dobrze się rozwija, tylko dywagował dlaczego mam zlecone to badanie, nie zaś badanie genetyczne. Gdy odpowiedziałam, że na takie wysłał mnie mój ginekolog, pan doktor stwierdził, że szybko należy zrobić badanie genetyczne, które nie jest refundowane przez NFZ. Rozumiem, ok. Oczywiście, że zrobię. Powtórzył wszystko jeszcze raz. Naprawdę zrozumiałam za pierwszym razem. Nadal nawet słowa o stanie mojego dziecka. Gdy w końcu zapytałam czy wszystko jest w porządku, dosłownie jednym słowem stwierdził, że tak. Nic więcej. Koniec. Żadnych więcej komentarzy. Poza tym nie miałam nawet szansy zobaczyć ekranu z obrazem dziecka...
Poczułam się potraktowana podmiotowo. Zero indywidualnego podejścia do pacjenta. Naprawdę, naprawdę nie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ciąża

Najlepszy ginekolog na jakiego można trafić!
Prowadził mi dwie ciąże a przy drugiej wykonał Cięcie cesarskie.
Odpowiada na każde pytania i wątpliwości nawet na te które były zadawane już setny raz (mój partner miał ich zawsze mnóstwo)
Gdy wchodzi się do gabinetu zawsze ma się uściśniętą dłoń a pacjent przynęty jest z należytym szacunkiem. Fakt Pan dr. Ma specyficzne poczucie humoru i żart ale mnie nie przeszkadza a nawet pasuje. Przez to może być odebrany różnie jak się domyślam. Specjalista super! Polecam z ręka na sercu!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Nadżerki szyjki macicy
 • Choroby genetyczne
 • Nowotwory
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Powiązane wyszukiwania