Dr n. med.

Jacek Lizoń verifiedCreated with Sketch.

Proktolog, Chirurg, Flebolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam z całym sercem Pana Jacka. Wizyta przebiegła w dobrej atmosferze, a badanie przebiegło dużo mniej stresująco niż sobie wyobrażałem.

 • Szukasz proktologa? Pacjenci polecają:

  Katarzyna Gotfryd-Bugajska
  Katarzyna Gotfryd-Bugajska
  Chirurg, Proktolog
  Trynitarska 11, Kraków
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą, pomogła mi, czego się nie spodziewałam,… więcej

  Mirosława Buczynowska
  Mirosława Buczynowska
  Proktolog, Chirurg
  Krakowska 39, Kraków
  Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty otrzymałam wszystkie niezbędne informacje… więcej

  Tomasz Gach
  Tomasz Gach
  Proktolog, Chirurg
  ul. Barska 12, Kraków
  Bardzo merytoryczna wizyta. Bez owijania w bawełnę. Cieszę się bardzo, że nie odwlekałem wizyty. Polecam i napewno… więcej

  Łukasz Turczynowski
  Łukasz Turczynowski
  Chirurg, Proktolog
  Grzegórzecka 67c/u11, Kraków
  Rzeczowy i fachowy lekarz. W moim dość trudnym i nietypowym przypadku wydał prawdopodobnie odpowiednią diagnozę.… więcej

  Jerzy Sałówka
  Jerzy Sałówka
  Proktolog, Chirurg
  Grzegórzecka 67C/U3, Kraków
  Zabieg na hemoroidy przeprowadzony szybko ,sprawnie ,bezboleśnie . Polecam zabieg i wizyte u Pana Doktora więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, wieloletni wykładowca w Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Specjalizację 1 stopnia z chirurgii uzyskał w roku 1999. W roku 2005 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych oraz specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej. Od roku 2013 odbywa staż specjalizacyjny z zakresu angiologii. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, proktologii oraz flebologii.

   UWAGA!
   Szpital Bonifratrów w Krakowie uprzejmie prosi, by podczas zapisów podawać dane osobowe pacjentów, którzy faktycznie mają odbyć wizytę (dotyczy np. dzieci czy osób starszych).

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Angiologia

  Choroby

  więcej

  Usługi

  Szpital Bonifratrów w Krakowie

  Trynitarska 11, Stare Miasto, 31-061 Kraków, małopolskie

  Zwykła wizyta
  Diagnostyka i leczenie schorzeń chirurgicznych,
  Diagnostyka i leczenie schorzeń naczyniowych,
  Diagnostyka i leczenie schorzeń proktologicznych,
  Diagnostyka i leczenie znamion skórnych oraz schorzeń płytki paznokciowej
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Polecam z całym sercem Pana Jacka. Wizyta przebiegła w dobrej atmosferze, a badanie przebiegło dużo mniej stresująco niż sobie wyobrażałem.

  • L
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   ŚWIETNY LEKARZ!!! Polecam. Spokojny, uprzejmy, uśmiechnięty, cierpliwy, uprzedza dokładnie co zrobi podczas badania, tłumaczy wątpliwości, odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie przeprowadza wywiad, od momentu kiedy prosi do gabinetu widać że to dobry człowiek. Trafności diagnozy nie mogę ocenić bo jestem w trakcie leczenia, ale jego wyjaśnienia były dokładne i rzeczowe, odniosłam wrażenie że wie o czym mówi. POLECAM!!!

  • M

   Po pierwsze chciałbym potwierdzić wcześniejsze opinie innych osób. Dr Lizoń ma bardzo profesjonalne podejście do pacjentów, które niweluje stres towarzyszący konsultacji proktologicznej. Leczyłem się u niego około 6 miesięcy z powodu przewlekłej, podwójnej szczeliny odbytu (leczenie operacyjne). Po operacji doszło do całkowitego wyleczenia jednej szczeliny. W przypadku drugiej pozostała niewielka, krwawiąca rana. Dr Lizoń umiejętnie przeprowadził dalsze leczenie tak, że po około 6 miesiącach od operacji doszło do całkowitego wyleczenia przewlekłej szczeliny odbytu. Aby przyspieszyć proces gojenia rany wykorzystywał najnowszą wiedzę zdobytą podczas konferencji medycznych. Reasumując, wyleczył mnie z dolegliwości, która męczyła mnie kilka lat i jestem mu za to niezmiernie wdzięczny.

  • M

   Dzisiaj byłam na wizycie u Pana doktora. To lekarz z powołania,naprawdę!Świetny kontakt z pacjentem,odpowiedział na każde moje pytanie.Rzeczowy,konkretny i bardzo,bardzo miły,delikatny podczas badania.Na kolejną wizytę udam się na pewno do niego,Straciłam kilka lat na bezsensowne leczenie.Oby każdy lekarz był choć w połowie taki,jak Pan dr Lizoń.Polecam w 100%!!!

  • K

   Lekarz REWELACJA !!! Nie można ani jednego złego słowa powiedzieć. Myślałem że tacy lekarze występują tylko w filmach .

  • A

   Mimo dość wstydliwego badania i stresu z nim związanego, lekarz z tak umiejętnym podejściem do pacjenta, nie wywołuje jeszcze większego zestresowania, wręcz przeciwnie - uspokaja, jest delikatny i profesjonalny. Wszystko dokładnie tłumaczy, zarówno przed, w trakcie, jak i po badaniu. Polecam!

  • J

   Zdecydowanie polecam, bo to lekarz z powołania, uśmiechnięty, delikatny, cierpliwy. Jak dla mnie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

  • G

   Pan doktor prawdziwy lekarz z powolania.Bardzo cierpliwy,starannie wyslucha,fachowo doradzi,poswiecil ponad 60minut na wizycie co jest rzadkoscia jak na prywatna wizyte,GODNY POLECENIA!!!!!!!

  • E

   Mój mąż miał problem z torbielą włosowatą i szukaliśmy dla niego dobrego lekarza, na portalu tym znaleźliśmy dr Jacka Lizonia i mąż do niego się udał. Mąż niezwykle zestresowany bo torbiel była w miejscu intymnym, bardzo się denerwował. Ale dr - po pierwsze MIMO że się spóźniliśmy poczekał na nas 15 minut co jest samo w sobie cudem i wielkim, wielkim pozytywnym zaskoczeniem!!! Po drugie - badał męża tak delikatnie, tak z wyczuciem, CAŁY czas informując co będzie robił na bieżąco ( co dla męża było niesamowicie ważne!!!) że mąż wyszedł z gabinetu spokojny i zadowolony. Dr skierował męża na badania i potem z wynikami podeszliśmy do niego by umówić termin zabiegu, tu kolejne pozytywne zaskoczenie, dr nie namawiał na swój prywatny zabieg, ale proponował od razu zabieg z ubezpieczenia, tak abyśmy nie ponosili żadnych kosztów, sam miał go wykonać w ramach NFZ. Dr SAM umówił mężowi termin i mąż udał się do szpitala na zabieg. Zabieg przebiegł znakomicie, dr osobiście go przeprowadzał. Wszystko przebiegło rewelacyjnie, mąż wrócił do domu, dr od razu mu powiedział że może przyjść w każdej chwili na kontrolę. Gdy tydzień potem przyszliśmy, dr miał właśnie wychodzić do domu, bo córka na niego czekała, ale ZOSTAŁ!!!! i zbadał męża, spokojnie,bez nerwowości i pośpiechu! Dodatkowo przedłużył mojemu mężowi zwolnienie lekarskie mimo, że musiał jeszcze dodatkowo czekać aż maż zdobędzie nr NIP pracy dzwoniąc do kolegi z pracy, co chwilę trwało, dr _nie_ okazał zniecierpliwienia, mimo że już naprawdę długo to wszystko się przeciągało!!!!
   Rana zagoiła sie rewelacyjnie, już prawie nie ma śladu!
   Zabieg 100% sukcesu, dr 10000000% profesjonalny, WSPANIAŁY CZŁOWIEK i lekarz, cierpliwy jak anioł, delikatny, z ogromnym szacunkiem traktujący pacjenta, nie jak przedmiot, ale jak wrażliwego człowieka, który ma problem który go krępuje, i dr zdaje się to rozumieć, gdyby takich lekarzy było więcej to naprawdę wizyty w szpitalach i gabinetach byłyby o niebo lepsze i przyjemniejsze!
   Pozdrawiamy Pana, Panie Doktorze, dziękujemy i życzymy dużo szczęścia we wszystkim! - Ela i Marek

  • W

   Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista, genialny lekarz i wspaniały człowiek. Dzięki podejściu Pana Doktora krępujące badanie jest prawie bezstresowe. Bardzo wnikliwie przeprowadza wywiad, potrafi wysłuchać co pacjent ma do powiedzenia, a przede wszystkim bardzo dokładnie krok po kroku tłumaczy wszystkie zalecenia. Jestem oczarowana podejściem Pana Doktora i każdemu szczerze polecam, bo przyznam, że po raz pierwszy trafiam na tak kompetentnego lekarza.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG