dr n. med.

Jacek Kunicki

Neurochirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista Neurochirurg Specjalizuje się w minimalnie inwazyjnej chirurgii przysadki mózgowej oraz chirurgii guzów podstawy czaszki i mózgu. Posiada unikalne w skali kraju doś... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista Neurochirurg

  Specjalizuje się w minimalnie inwazyjnej chirurgii przysadki mózgowej oraz chirurgii guzów podstawy czaszki i mózgu. Posiada unikalne w skali kraju doświadczenie w endoskopowej przeznosowej chirurgii guzów podstawy czaszki i okolicy przysadki ( >1500 wykonanych operacji). Wykonuje operacje przeznosowe guzów przysadki, guzów okolicy nadsiodłowej ( m.in. oponiaki, struniaki, czaszkogardlaki i inne) oraz guzów mózgu. Ponadto zajmuje się klasyczną neurochirurgią onkologiczną, chirurgią kręgosłupa i rdzenia kręgowego.

  Obecnie pracuje w Klinice Nowotworów Układu Nerwowego Centrum Onkologii w Warszawie. Wiedzę i umiejętności zdobywał na licznych stażach szkoleniowych w czołowych ośrodkach neurochirurgicznych w USA i Europie.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Staże

 • Division of Neurosurgery, Università degli Studi di Napoli Federico II, Naples prof.Cappabianca 2010 r
 • Dept. of Neurosurgery Harvard Medical School, Brigham and Women's Hospital : Prof.E.Laws 2012
 • Dept. Neurosurgery, Pittsburg University dr Kassam/dr Snyderman 2008

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

29 opinii

 • Wyśmienity człowiek w swoim fachu. Skromny ale pewny w przekonaniach, że warto pomóc w bólu drugiej osobie. Po wyczerpujących operacjach ma jeszcze siłę nie unikać zmartwionych spojrzeń oczekujących na wyniki po zabiegach.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny , bezpośredni w kontakcie z pacjentem, empatyczny-doskonały w tym , co robi . To lekarz z prawdziwego powołania .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor bardzo uprzejmy i bezpośredni. W sposób zrozumiały potrafi wytłumaczyć laikowi jego problem zdrowotny. Wybitny fachowiec w zabiegach endoskopowych przez nos.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor w sposób zrozumiały informuje zarówno o pozytywach jak i zagrożeniach związanych z mającą
  się odbyć operacją. Jest b.bezpośredni w kontakcie z pacjentem i to powoduje, że znika bariera do zadawania pytań. Na postawione pytania odpowiada zgodnie ze swoją wiedzą, a przy tym bez cienia zniecierpliwienia. Po wizycie poczułam się uspokojona i pełna wiary w pomyślne zakończenie leczenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowy, kompetentny - wszystko szczegółowo wyjaśnił i odpowiedział na każde pytanie- polecam w 100%!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dziękujemy Dr. Jackowi Kunickiemu za troskliwe wyjaśnienie jak postępować dalej z problemem z którym przyszła moja kuzynka, za fachową ocenę zdrowia i cierpliwość :) Serdecznie dziękujemy. Polecamy Pana Dr. pacjentom. Pacjent przyszedł zmartwiony a wyszedł z uśmiechem.

 • Pan doktor Jacek Kunicki to mistrz świata w swoim fachu a zarazem bardzo dobry człowiek.Jestem pod stałą opieką Pana doktora.Usunął mi endoskopowo 06.11.2015 struniaka stoku w całości.Operacja i przebieg pooperacyjny bez powikłań.Czuję się świetnie,wróciłem do pracy.Jestem bardzo wdzięczny za pomoc którą Pan doktor Jacek Kunicki mi podarował.Polecam Pana doktora z całego serca!

 • Doktor Jacek Kunicki,jest wyjątową osobą.Jestem zachwycona, troską jaką otoczył moją mamę.Jestem bardzo wdzięczna i mam nadzieję,że wszystko dobrze się skończy.Dziękuję Panu Doktorowi.

 • Dziękuje dr. Jackowi Kunickiemu za podarowanie mi szansy na powrót do normalnego życia poprzez przywrócenie wzroku i radości życia.Operował Pan mnie 20. 11. 2015 r. Dziękuje za profesjonalizm, ogromną wiedzę , cierpliwość, życzliwość i uśmiech. Panie Doktorze jest Pan wspaniałym lekarzem godnym polecenia.
  Dziękuje Barbara Laskowska z Ostrołęki

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Za zaangażowanie, chęć pomocy w rozwiązaniu problemu, za czas poświęcony w trakcie wizyty i przedstawienie sytuacji. Dziękuję.