dr n. med.

Jacek Kunicki

Neurochirurg

25 opinii +dodaj

Umów wizytę 692 odwiedziny w ciągu 30 dni

Specjalista Neurochirurg Specjalizuje się w minimalnie inwazyjnej chirurgii przysadki mózgowej oraz chirurgii guzów podstawy czaszki i mózgu. Posiada unikalne w skali kraju doś... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista Neurochirurg

  Specjalizuje się w minimalnie inwazyjnej chirurgii przysadki mózgowej oraz chirurgii guzów podstawy czaszki i mózgu. Posiada unikalne w skali kraju doświadczenie w endoskopowej przeznosowej chirurgii guzów podstawy czaszki i okolicy przysadki ( >1500 wykonanych operacji). Wykonuje operacje przeznosowe guzów przysadki, guzów okolicy nadsiodłowej ( m.in. oponiaki, struniaki, czaszkogardlaki i inne) oraz guzów mózgu. Ponadto zajmuje się klasyczną neurochirurgią onkologiczną, chirurgią kręgosłupa i rdzenia kręgowego.

  Obecnie pracuje w Klinice Nowotworów Układu Nerwowego Centrum Onkologii w Warszawie. Wiedzę i umiejętności zdobywał na licznych stażach szkoleniowych w czołowych ośrodkach neurochirurgicznych w USA i Europie.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Staże

 • Division of Neurosurgery, Università degli Studi di Napoli Federico II, Naples prof.Cappabianca 2010 r
 • Dept. of Neurosurgery Harvard Medical School, Brigham and Women's Hospital : Prof.E.Laws 2012
 • Dept. Neurosurgery, Pittsburg University dr Kassam/dr Snyderman 2008

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Rzeczowy, kompetentny - wszystko szczegółowo wyjaśnił i odpowiedział na każde pytanie- polecam w 100%!

 • bardzo dobry

  Dziękujemy Dr. Jackowi Kunickiemu za troskliwe wyjaśnienie jak postępować dalej z problemem z którym przyszła moja kuzynka, za fachową ocenę zdrowia i cierpliwość :) Serdecznie dziękujemy. Polecamy Pana Dr. pacjentom. Pacjent przyszedł zmartwiony a wyszedł z uśmiechem.

 • bardzo dobry

  Pan doktor Jacek Kunicki to mistrz świata w swoim fachu a zarazem bardzo dobry człowiek.Jestem pod stałą opieką Pana doktora.Usunął mi endoskopowo 06.11.2015 struniaka stoku w całości.Operacja i przebieg pooperacyjny bez powikłań.Czuję się świetnie,wróciłem do pracy.Jestem bardzo wdzięczny za pomoc którą Pan doktor Jacek Kunicki mi podarował.Polecam Pana doktora z całego serca!

 • bardzo dobry

  Doktor Jacek Kunicki,jest wyjątową osobą.Jestem zachwycona, troską jaką otoczył moją mamę.Jestem bardzo wdzięczna i mam nadzieję,że wszystko dobrze się skończy.Dziękuję Panu Doktorowi.

 • bardzo dobry

  Dziękuje dr. Jackowi Kunickiemu za podarowanie mi szansy na powrót do normalnego życia poprzez przywrócenie wzroku i radości życia.Operował Pan mnie 20. 11. 2015 r. Dziękuje za profesjonalizm, ogromną wiedzę , cierpliwość, życzliwość i uśmiech. Panie Doktorze jest Pan wspaniałym lekarzem godnym polecenia. Dziękuje Barbara Laskowska z Ostrołęki

 • bardzo dobry

  Za zaangażowanie, chęć pomocy w rozwiązaniu problemu, za czas poświęcony w trakcie wizyty i przedstawienie sytuacji. Dziękuję.

 • bardzo dobry

  Dr Jacek Kunicki to wyśmienity lekarz i człowiek o niezwykle dobrym sercu. W dniu 03.07.2015r metodą endoskopową usunął mi oponiaka w okolicy siodła tureckiego. Przed zabiegiem rozmawiał ze mną bardzo serdecznie i w sposób dla mnie zrozumiały informując również o zagrożeniach. Zabieg przeprowadził wspaniale. Nie było żadnych komplikacji. Miesiąc po nim czuję się dobrze. Dziękuję bardzo Panie Doktorze za wszystko a głównie za wsparcie duchowe przed i po zabiegu. Gorąco Pana Doktora polecam wszystkim potrzebującym. Anna Góral z Kielc

 • bardzo dobry

  Rzeczowy, kompetentny, miły, przyjazny dla pacjenta, służy pomocą, w czasie wizyty daje nadzieję i pomoc.

 • bardzo dobry

  Doktor Jacek Kunicki to znakomity, jeden z najlepszych, a w swojej specjalności najwybitniejszy neurochirurg w Polsce. 6.10.2014 dr Jacek Kunicki operował u mnie makrogruczolaka przysadki mózgowej o wielkości ponad 4 cm metodą endoskopową przez nos i usunął guz w całości. Wspaniałe umiejętności dra Kunickiego uratowały mnie przed proponowaną mi wcześniej operacją przez otwarcie czaszki i przed tylko częściowym usunięciem guza, ponieważ jego usytuowanie i rozmiary utrudniały usunięcia go w całości metodą tradycyjną. Jestem ogromnie wdzięczny i wyrażam najwyższe uznanie dla talentu neurochirurgicznego dra Jacka Kunickiego, za przeprowadzenie operacji na najwyższym światowym poziomie, za podejmowanie się operacji trudnych, które w innych ośrodkach są niemożliwe. Podziwiam ujmującą kulturę osobistą Doktora oraz uprzejmości i życzliwości dla pacjentów. Z przekonaniem polecam tego wspaniałego lekarza. Sławomir z Poznania.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor chociaż nie prowadził mojej choroby od początku to i tak bardzo mi pomógł . Naprawdę go polecam

Najbliższe terminy:

kolejne dni