dr n. med.

Jacek Kunicki

Neurochirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista Neurochirurg

Specjalizuje się w minimalnie inwazyjnej chirurgii przysadki mózgowej oraz chirurgii guzów podstawy czaszki i mózgu. Posiada unikalne w skali…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista Neurochirurg

  Specjalizuje się w minimalnie inwazyjnej chirurgii przysadki mózgowej oraz chirurgii guzów podstawy czaszki i mózgu. Posiada unikalne w skali kraju doświadczenie w endoskopowej przeznosowej chirurgii guzów podstawy czaszki i okolicy przysadki ( >1500 wykonanych operacji). Wykonuje operacje przeznosowe guzów przysadki, guzów okolicy nadsiodłowej ( m.in. oponiaki, struniaki, czaszkogardlaki i inne) oraz guzów mózgu. Ponadto zajmuje się klasyczną neurochirurgią onkologiczną, chirurgią kręgosłupa i rdzenia kręgowego.

  Obecnie pracuje w Klinice Nowotworów Układu Nerwowego Centrum Onkologii w Warszawie. Wiedzę i umiejętności zdobywał na licznych stażach szkoleniowych w czołowych ośrodkach neurochirurgicznych w USA i Europie.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Staże

 • Division of Neurosurgery, Università degli Studi di Napoli Federico II, Naples prof.Cappabianca 2010 r
 • Dept. of Neurosurgery Harvard Medical School, Brigham and Women's Hospital : Prof.E.Laws 2012
 • Dept. Neurosurgery, Pittsburg University dr Kassam/dr Snyderman 2008

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Wysokiej klasy specjalista,a przy tym serdeczny w stosunku do pacjenta, cierpliwie wyjaśnił mi wszystkie wątpliwości dotyczące mojej choroby, choć młody - przypomina typ lekarza dawnej dobrej szkoły,

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan dr Kunicki cierpliwie wysłuchał, dokładnie wyjaśnił, wskazał różne możliwości leczenia, określił poziom ryzyka, dał nadzieję. Pełen profesjonalizm.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

  Kompetencja, rzeczowość, cierpliwość w słuchaniu pacjenta. Pan doktor sam ogląda nagrania z badania RM czy TK i stawia diagnozę. Szczegółowo informuje pacjenta o możliwościach leczenia i szansach na wyleczenie oraz o zagrożeniach, które towarzyszą zabiegom neurochirurgicznym. Emanuje spokojem, który udziela się pacjentowi. Imponuje wiedzą i umiejętnością przekazania pacjentowi tego co go interesuje. Szczerze polecam.

 • H
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem, czuć empatię. Rzeczowo i w sposób przystępny analizuje chorobę i wyjaśnia wątpliwości. Wizyta spełniła moje oczekiwania. Serdecznie polecam pana doktora! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności. Dzięki panu doktorowi już jestem po operacji, wszystko przebiegło sprawnie, bez komplikacji. Jednym słowem - lekarz jakich mało!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  To już kolejna wizyta u Pana d. Jacka Kunickiego.
  Jak zawsze: profesjonalnie i rzeczowo. Ostatnia wizyta w VI-2016r., a i tak pamięta pacjenta
  i jego przypadek. Nie życzę nikomu żadnej choroby - ale jeżeli trafi ktoś do Pana Jacka Kunickiego, na pewno będzie pod dobrą opieką.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

  Pan doktor osobiście analizuje zawarte na CD wyniki badań. Lekarz życzliwy, dociekliwy, konkretny, rzetelny, uprzejmy. Rozumie problemy, z którymi się zgłosiłam. Dokładnie omawia stan mojego zdrowia oraz udziela porady. Chciałabym aby inni lekarze postępowali w stosunku do pacjenta podobnie. Lekarz godny polecenia.

 • A

  Wyśmienity człowiek w swoim fachu. Skromny ale pewny w przekonaniach, że warto pomóc w bólu drugiej osobie. Po wyczerpujących operacjach ma jeszcze siłę nie unikać zmartwionych spojrzeń oczekujących na wyniki po zabiegach.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny , bezpośredni w kontakcie z pacjentem, empatyczny-doskonały w tym , co robi . To lekarz z prawdziwego powołania .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor bardzo uprzejmy i bezpośredni. W sposób zrozumiały potrafi wytłumaczyć laikowi jego problem zdrowotny. Wybitny fachowiec w zabiegach endoskopowych przez nos.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor w sposób zrozumiały informuje zarówno o pozytywach jak i zagrożeniach związanych z mającą
  się odbyć operacją. Jest b.bezpośredni w kontakcie z pacjentem i to powoduje, że znika bariera do zadawania pytań. Na postawione pytania odpowiada zgodnie ze swoją wiedzą, a przy tym bez cienia zniecierpliwienia. Po wizycie poczułam się uspokojona i pełna wiary w pomyślne zakończenie leczenia.