Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Lek

Roentgena 5

02-781 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Pieńkowski Inny

  Walczyliśmy z panem dr Pieńkowskim o moją nogę dobre dwa tygodnie, bo niestety ale po udanej operacji wszczepienia endoprotezy kości piszczelowej i kolana w nogę wlazły bakterie które okazały się oporne na 4 rodzaje antybiotyków. Do tego terapia rany podciśnieniowa VAC, która pomagała, ale podobnie jak antybiole, w końcu okazała się niewystarczającą.

  W zasadzie już od momentu kiedy pan dr zaproponował mi wyjęcie endoprotezy z nogi by ją odkazić i by wyleczyć nogę, wiedziałem, że skoro przez dwa miesiące nie byłem w stanie w domu wyrehabilitować nogi do stanu używalności, to dwie operacje będą raczej wyjściem ryzykownym (ewidentnie mój organizm ma problem z gojeniem ran położonych niedaleko kości, bez podłoża mięśniowego lub tłuszczowego)...

  Tak więc gdzieś w sercu od razu przygotowywałem się do amputacji, nawet powiedziałem koleżance zaraz po wyjściu z gabinetu, że nie wytrzymam czterech miesięcy leżenia z raną nogi i że zbieram odwagę by powiedzieć doktorowi że domagam się amputacji zamiast prób operacyjnego wyleczenia zakażenia.

  Życie pokazało, że stety niestety musieliśmy w trybie pilnym (groziła mi sepsa) dokonać amputacji powyżej kolana. Co prawda operował mnie ktoś inny, ale dr Pieńkowski jako diagnosta próbował do samego końca uratować tą nogę, i pewnie by się to udało, gdybyśmy mieli trochę więcej szczęścia i czasu...

  Niemniej, męska decyzja pacjenta i lekarza (można powiedzieć że przyjąłem informację o pilnej amputacji z zadowoleniem) uratowała mi życie, za co jestem mega wdzięczny Doktorowi.

  Z uwagi na bycie trudnym przypadkiem z komplikacjami p-op jest mi tylko smutno, że zmarnowałem ciężką pracę podczas operacji oraz drogą endoprotezę...

  Ale żyję, i czuję się coraz sprawniej mimo utraty nogi.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Sędłak Inny

  3x tak! Pani Dr bardzo dokładna, a przy tym przesympatyczna, bardzo ludzka! Jako pierwsza dobrała mi prawidłowo okulary, które naprawde jak w punkt idealnie są dopasowane do mojej wady wzroku. Cieszę się, że znalazłam swojego okulistę :-). Wszystkim gorąco polecam!


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Pieńkowski Inny

  Byłem pod opieką pana doktora od 1 szej operacji mięsaka uda 27.04.2013
  aż do wyłuszczenia nogi prawej w 13.12.2018 i jestem bardzo wdzięczny panu Andrzejowi Pieńkowskiemu za uratowanie życia jest bardzo dobrym i zangażowanym lekarzem w leczenu pacjętów bardzo go polecam


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Jacek Kunicki Inny

  Pan doktor bardzo jasno i rzeczowo przedstawił mój przypadek. Wszystko wyjaśnił i swoją postawą wzbudził moje zaufanie. To wspaniały empatyczny człowiek. Bardzo wszystkim polecam!
  Polecam wszystkim


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Kunicki Inny

  Makrogruczolak przysadki, trafna diagnoza, udana operacja, świetny specjalista i normalny serdeczny człowiek


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Kunicki operacja

  Pan Doktor jest fachowcem w swojej profesji. Rzeczowy, dokładny i niezwykle odpowiedzialny. Jest tytanem pracy. Chociaż bywa bardzo zmęczony to i tak stara się znaleźć czas dla pacjentów na oddziale. Wspaniały człowiek i lekarz.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Lidia Popławska rak

  Lidia Popławska ,onkolog wspaniała oddana dla pacjenta pani Doktor. Zadzwoniła z informacją do mnie ,proszę o Pilny kontakt. Ja nie odbierałam telefonu zadzwoniła do męża żebym jak najszybciej zgłosiła się do szpitala, ponieważ grozi mi paraliż.
  Dziękuję za dobroć Pani Doktor. Życzę Pani dużo zdrowia i siły, żeby mogła Pani długo leczyć pacjentów.
  Janina M.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zbigniew I. Nowecki diagnostyka onkologiczna

  W wieku 30lat usłyszałam diagnozę "nowotwór" i noga do amputacji, mając dwójkę małych dzieci był to szok! Na jednej z kolejnych już wizyt zebrało się kilku lekarzy podejmując decyzję co dalej. Wśród nich był jeszcze wtedy nie profesor, a dr n.med. Z. Nowecki, który został moim lekarzem prowadzącym. Pomimo upływu ponad 18 lat pamiętam to spotkanie jakby było wczoraj. Jest to człowiek , który leczy nie tylko ciało, ale i duszę . W grudniu 2000 r.założono mi endoprotezę kości udowej wraz ze stawem kolanowym , na której funkcjonowałam 12 i pól roku. Gdy zaszła potrzeba jej wymiany /normalne zużycie/ pomógł mi znajdując odpowiednią klinikę i wspaniałych specjalistów. Oby każdy potrzebujący pomocy i opieki medycznej trafiał na takich wspaniałych ludzi o wielkim sercu jakim jest prof. Zbigniew Nowecki !


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Kunicki

  W dniu 3.12.2018 miałam wizytę u Pana dr J.Kunickiego,z której jestem bardzo zadowolona.Lekarz bardzo sympatyczny.Przeanalizował nagranie z rezonansu i wszystko dokładnie wyjaśnił oraz dał wskazòwki co dalej.Na pytania odpowiadał obszernie i bez pośpiechu.Pełen profesjonalizm.Operację przeprowadzi osobiście w Centrum Onkologii w W-wie.Wracam do domu pełna nadziei. Bardzo dziękuję Panu Dr. Polecam P.Dr J.Kunickiego


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Kunicki guz przysadki

  Najlepszy neurochirurg w Polsce. Lekarz z powołania. Mialem guza przysadki ok.2,5 cm a dziś mogę odetchnąć z ulgą. Polecam i Bardzo Dziękuję.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania