lek. dent.

Izolda Kowal

Stomatolog

24 opinie +dodaj

Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego ,Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego z 1994 i studentka University of Toronto (1987 - 1989). Egzamin specjalizacyjny… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego ,Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego z 1994 i studentka University of Toronto (1987 - 1989). Egzamin specjalizacyjny z zakresu stomatologii ogólnej z 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie w prywatnej praktyce stomatologicznej w Polsce i zagranicą. Jedenastoletnie członkowstwo w brytyjskim General Dental Council i najstarszym brytyjskim towarzystwie stomatologicznym Gloucestershire Independent Dentists. Uczestniczka specjalistycznych kursów i sympozjów. Szczególnie ważne dla niej jest leczenie przyczynowe i szeroko pojęta prewencja schorzeń stomatologicznych. Wyznaje motto : profilaktyka prewencyjna jest ważną częścią leczenia. Dokłada wszelkich starań aby stworzyć przyjazną atmosfere. Od 2015 znowu w Krakowie,we własnej prywatnej praktyce Askdentist, ulica Emilii Plater 2/3.

  I have studied general science at University of Toronto (1987 - 1989). I have acquired bachelors of dentistry in 1994 at Yagiellonian University, Cracow. I have first degree specialization in general dentistry since 1999. For the past eleven years I have been practising in United Kingdom at a private dental surgery. While living abroad I was a member of GDC ( General Dental Council) as well as the oldest private dentists organization GID (Gloucestershire Independent Dentists). I feel that in my profession prevention plays a key role in proper treatment, thus promoting oral health is crucial in my work. My aim is to create a stress free environment where patients feel comfortable to ask questions. Since 2015 I am practising again in Cracow at own private practice , Askdentist at Emilli Plater 2/3.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński ,Collegium Medicum 1994

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Efekty pracy Pani Doktor (w moim przypadku głównie leczenie kanałowe) są bardzo dobre, co nie dziwi, zważywszy na profesjonalizm i doświadczenie, ale to co wyróżnia Panią Doktor, to wyjątkowo wysoki stopień wyrozumiałości i życzliwości dla pacjenta, co jest szczególnie ważne dla tych, którzy nie mogą się pochwalić hollywoodzkim uśmiechem.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: wizyta stomatologiczna

  Piszę opinię po kilku miesiącach od zakończenia leczenia kanałowego u Pani doktor. Ząb świetnie się trzyma, a ja dalej wspominam profesjonalizm Pani Kowal. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Pani Doktor nie spieszyła się, wszystko dokładnie mi tłumaczyła nawet po parę razy, objaśniała krok po kroku każdy etap leczenia. Duże znaczenie ma także wysokiej jakości sprzęt i materiały, z jakich korzysta. A do tego wspaniałe poczucie humoru. Z pewnością jeszcze nie raz odwiedzę Panią doktor. :)

  lek. dent. Izolda Kowal2018-02-01

  Ja raczej wszystkim życzę aby nie musieli mnie za często odwiedzać a zwłaszcza na leczenia kanałowe!!! Pozdrawiam Panią ciepło i bardzo dziękuje za poświęcenie swojego czasu na napisanie opinii. Do miłego:)

 • W
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: przygotowanie ząbków pod aparat

  Pełen profesjonalizm ( nawet nie poczułem że mam coś "szperane" w zębach - podkreślam że boje się dentystów ) połączony z duża dawką uśmiechu. Serdecznie polecam wizyty u Pani Doktor. :)

  lek. dent. Izolda Kowal2018-02-01

  Fajny pomysł z tym " szperaniem", jeśli Pan pozwoli to zaadaptuje to do mojego słownika dla pacjenta. A teraz sobie poszperamy po tych ząbkach brzmi trochę inaczej niż a teraz będziemy wiercić! Dziękuje za opinie i pozdrawiam ciepło.

 • K
  Lokalizacja: Askdentist

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Problem z zębem został rozwiązany, po starannym badaniu i dojściu do jego sedna. Pani Doktor jest przesympatyczną osobą z niesamowitym poczuciem humoru i dużą dozą cierpliwości do panikarzy, którzy na hasło dentysta dostją ciarek. Pełen profesjonalizm w miłej atmosferze! Dziękuję serdecznie!

  lek. dent. Izolda Kowal2018-02-01

  Ja też dziękuje za opinie i pozdrawiam serdecznie. Mam nadzieje że nie wieje za bardzo w tej Szkocji! ????

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: ukruszona ściana zęba

  Podczas wizyty przede wszystkim spodobało mi się profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor wszystko tłumaczy: co będzie robić i dlaczego. Po zejściu z fotela zwraca uwagę na ewentualną potrzebę ponownej wizyty; czy to z tym samym zębem czy też innym. Omawia obrany kierunek leczenia. Widać zaangażowanie i chęć pomocy, Pani doktor chętnie udziela odpowiedzi. Nie ma tutaj mowy o zbywaniu pacjenta jak to się czasem zdarza u innych lekarzy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i na pewno jeszcze do Pani Izoldy wrócę

  lek. dent. Izolda Kowal2018-02-01

  Panie Marcinie, bardzo dziękuje za opinie. Miło mi słyszeć że Pan docenia moje podejście do leczenia. Ja, osobiście nie wracam do miejsc gdzie jestem traktowana bezosobowo. Uważam że to wszystko co Pan opisuje jest wpisane w "ludzkie" zachowanie się wobec drugiej osoby. Pozdrawiam serdecznie.

 • Lokalizacja: AskdentistUsługa: leczenie próchnicy

  Sympatyczna atmosfera, Pani Doktor przygotowana do wizyty, mimo trudnego problemu, z pełnym zaufaniem przyjęłam wyjaśnienia i terapię.

  lek. dent. Izolda Kowal2018-01-24

  Pani Barbaro, dziękuje bardzo za opinie. Zwłaszcza w tym dzisiejszym natłoku spraw sprawia mi dużą przyjemność że Pani znazła czas i chęci do jej napisania. Pozdrawiam ciepło.

 • Lokalizacja: AskdentistUsługa: wizyta stomatologiczna

  Wizyty u Pani Izoldy to czysta przyjemność !!!! ( Tak wiem jak to brzmi , ale wizyta u dentysty to naprawdę może być przyjemność !) Niezwykle delikatna , ale przede wszystkim fachowa ręka pani doktor przywróciła mojego (spisywanego zresztą na straty w innych miejscach ) ząbka do życia . Leczenie kanałowe totalnie bezbolesne - nie takie ono straszne jak go malują , zwłaszcza gdy robi to Pani Izolda ;) . Każdy etap leczenia omówiony , a co najważniejsze wszelkie wątpliwości rozwiane. Mało jest specjalistów , którzy poświęcą swój czas , żeby odpowiedzieć na każde pytanie - pani Izolda poświęciła mi go bardzo dużo czasu , włączyła nawet rysowanie do naszej rozmowy, żeby jak najlepiej zobrazować mój przypadek i wyjaśnić wszelkie możliwe scenariusze . To dzięki niej zdecydowałam się leczyć , a nie usuwać ww. ząbka dzięki czemu ten ma się świetnie , a ja wiem , że lepiej nie mogłam trafić ! Powoli szukam kolejnych powodów, żeby udać się do mojej ulubionej Pani doktor ;) bo jej poczucie humoru ,a przede wszystkim podejście do pacjenta chwyciło mnie za serce i trzyma do dziś :) ...Niestety wygląda na to, że trzeba będzie wyhodować nową próchnicę ;) bo po starej nie został nawet ślad ;). Jednym słowem ząbki zdrowe , a mnie została już tylko tęsknota ;). Dodam jeszcze tylko , że Pani Izolda zrobiła mi także higienizację ząbków i tu także wychodzi jej dokładność , skrupulatność i profesjonalizm . Jestem zachwycona efektami leczenia i wszystkim śmiało i z czystym sumieniem polecam !!! Jeśli nie lubisz lub boisz się wizyt u dentysty to koniecznie zmień go na najlepszego !

  lek. dent. Izolda Kowal2018-01-24

  No i cóż ja moge odpowiedzieć na taką opinie. Droga Pani Alicjo, oby więcej takich pozytywnie zakręconych ludzi na świecie a dla mnie pacjentów. A nowej próchnicy proszę nie hodować, wystarczą co roczne wizyty kontrolne. Ściskam mocno!????

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: wizyta stomatologiczna

  Pani doktor przeprowadziła na moim zębie opracowanie i wypełnienie kanału. Bezboleśnie, podanie znieczulenia w ogóle nie bolało. Dzięki pani Izoldzie i jej profesjonalnemu podejściu do pacjenta mój strach szybko minął i na fotelu czułem się wręcz zrelaksowany. Indywidualnie podeszła do mojej osoby, z humorem i wyrozumiałością.
  Szczerze polecam i pozdrawiam! ☺️

  lek. dent. Izolda Kowal2018-01-04

  Nasz zawód niestety zawsze kojarzy się z bólem i cierpieniem. Mnie najwiekszą przyjemność daje przynoszenie ulgi. Zrozumienie strachu, wczucie się w sytuacje pacjenta jest nieodzowną częścią leczenia i szerzenia profilaktyki stomatologicznej. Bardzo mi miło że znalazł pan czas napisać tą miłą opinie. Pozdrawiam ????

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przyjazna atmosfera, zero stresu, pełen profesjonalizm, wizyta u P. Izoldy zmieniła mój pogląd na wizyty u stomatologa. Polecam w 100%. Nie spotkałem lepszego stomatologa.

  lek. dent. Izolda Kowal2018-01-04

  Serdecznie dziękuje za pozytywną opinie, zwłaszcza za te 100%. Obyśmy wszyscy mieli mniej stresu. Pozdrawiam ciepło.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: wizyta stomatologiczna

  Przyjazna i zarazem profesjonalna Pani stomatolog która indywidualnie podchodzi do pacjenta. Polecam wszystkim

  lek. dent. Izolda Kowal2017-10-24

  Dziękuje za poświęcenie swojego czasu na napisanie opinii. Zawsze się ciesze jak padają takie słowa jak przyjazna bo to zachęca innych do przyjścia do stomatologa. A niestety statystyki są druzgocące, tylko 30% regularnie odwiedza dentyste w Polsce! Pozdrawiam serdecznie.