lek. dent.

Izolda Kowal

Stomatolog

30 opinii +dodaj

Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego ,Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego z 1994 i studentka University of Toronto (1987 - 1989). Egzamin specjalizacyjny… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Askdentist

  Pani Doktor jest absolutnym cudotwórcą! Sprawiła, że wizyta u stomatologa po raz pierwszy w moim długim życiu stała się przyjemnością, a nie smutną koniecznością. Jest prawdziwym profesjonalistą, plomby zrobione świetnie, jestem bardzo zadowolona. Jest ponadto wyjątkowym i bardzo ciepłym człowiekiem, który zawsze podchodzi do pacjenta z sercem, cierpliwością i serdecznym uśmiechem :-)

 • M
  Lokalizacja: Askdentist

  Bardzo fachowo, miło, przyjemnie i delikatnie; Pani doktor uśmiechnięta i spokojna. Zawsze po wizycie mam pewność, że wszystko zostało dobrze zrobione. Z całego serca polecam !

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Kowal to przeurocza i przemiła specjalistka. Mimo, że nie mam większych problemów z zębami, to ważne są dla mnie miła atmosfera i profesjonalizm, które z pewnością potrafi zapewnić Pani Kowal.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: ból zęba

  Mój stan zdrowia (25 lat dializ) i niemożność wykonania ekstrakcji ze względu na przyjmowane leki sprawiła, że szczególnie starannie dokonałam wyboru stomatologa. Skorzystałam z Waszego portalu i nie zawiodłam się. Doktor Izolda Kowal rozpoczęła leczenie kanałowe od poszukiwań ukrytego kanału w leczonym zębie (stosując znieczulenie miejscowe) i znalazła go dosyć szybko. Poinformowała mnie, że to daje gwarancję trwałego wyleczenia.
  Pani doktor była wrażliwa na moje odczucia i spokojnie pozwalała mi robić zmiany niewygodnych pozycji podczas zabiegów. Ponad godzinna wizyta minęła w serdecznej atmosferze. Jestem przekonana, że takie będą następne wizyty.
  Monika Moszczyńska.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po wizycie u p. Kowal człowiek nabiera ochoty, żeby najeść się cukierków, zepsuć zęby i jak najprędzej wrócić. Kompetentna i rzeczowa wizyta kontrolna w miłej atmosferze, 10/10.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie zębów, wypełnianie ubytków

  Biały fartuch, promienny uśmiech, słowa otuchy. Nie znając profesji, łatwo pomylić Panią doktor z aniołem. Potwierdzam wszystkie opinie pozytywne na temat przesympatycznej Pani doktor. Od siebie dodam jeszcze dbałość o szczegóły i równie anielską co aparycja cierpliwość do "trudnych" pacjentów. Pozdrawiam serdecznie. Z pewnością wrócę ze sprawami bieżącymi. Wszystkie zaległości udało mi się (właściwie to Pani doktor) nadrobić.

  Izolda Kowal2018-04-10

  Panie Piotrze, bardzo dziękuje za opinie, ale do anioła to mi naprawde daleko. Ciesze się że zaległości nadrobione i teraz tylko coroczne przeglądy. Pozdrawiam ciepło, do miłego

 • J

  Efekty pracy Pani Doktor (w moim przypadku głównie leczenie kanałowe) są bardzo dobre, co nie dziwi, zważywszy na profesjonalizm i doświadczenie, ale to co wyróżnia Panią Doktor, to wyjątkowo wysoki stopień wyrozumiałości i życzliwości dla pacjenta, co jest szczególnie ważne dla tych, którzy nie mogą się pochwalić hollywoodzkim uśmiechem.

  Izolda Kowal2018-04-10

  Panie Janie, ah tam ten hollywoodzki uśmiech. Jest pan ciepłym,pogodnym człowiekiem i jednym z moich ulubionych pacjentów. Życzę Panu wszystkiego naj na nowej drodze życia????, pozdrawiam bardzo serdecznie !!!????

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: wizyta stomatologiczna

  Piszę opinię po kilku miesiącach od zakończenia leczenia kanałowego u Pani doktor. Ząb świetnie się trzyma, a ja dalej wspominam profesjonalizm Pani Kowal. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Pani Doktor nie spieszyła się, wszystko dokładnie mi tłumaczyła nawet po parę razy, objaśniała krok po kroku każdy etap leczenia. Duże znaczenie ma także wysokiej jakości sprzęt i materiały, z jakich korzysta. A do tego wspaniałe poczucie humoru. Z pewnością jeszcze nie raz odwiedzę Panią doktor. :)

  Izolda Kowal2018-02-01

  Ja raczej wszystkim życzę aby nie musieli mnie za często odwiedzać a zwłaszcza na leczenia kanałowe!!! Pozdrawiam Panią ciepło i bardzo dziękuje za poświęcenie swojego czasu na napisanie opinii. Do miłego:)

 • W
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: przygotowanie ząbków pod aparat

  Pełen profesjonalizm ( nawet nie poczułem że mam coś "szperane" w zębach - podkreślam że boje się dentystów ) połączony z duża dawką uśmiechu. Serdecznie polecam wizyty u Pani Doktor. :)

  Izolda Kowal2018-02-01

  Fajny pomysł z tym " szperaniem", jeśli Pan pozwoli to zaadaptuje to do mojego słownika dla pacjenta. A teraz sobie poszperamy po tych ząbkach brzmi trochę inaczej niż a teraz będziemy wiercić! Dziękuje za opinie i pozdrawiam ciepło.

 • K
  Lokalizacja: Askdentist

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Problem z zębem został rozwiązany, po starannym badaniu i dojściu do jego sedna. Pani Doktor jest przesympatyczną osobą z niesamowitym poczuciem humoru i dużą dozą cierpliwości do panikarzy, którzy na hasło dentysta dostją ciarek. Pełen profesjonalizm w miłej atmosferze! Dziękuję serdecznie!

  Izolda Kowal2018-02-01

  Ja też dziękuje za opinie i pozdrawiam serdecznie. Mam nadzieje że nie wieje za bardzo w tej Szkocji! ????

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego ,Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego z 1994 i studentka University of Toronto (1987 - 1989). Egzamin specjalizacyjny z zakresu stomatologii ogólnej z 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie w prywatnej praktyce stomatologicznej w Polsce i zagranicą. Jedenastoletnie członkowstwo w brytyjskim General Dental Council i najstarszym brytyjskim towarzystwie stomatologicznym Gloucestershire Independent Dentists. Uczestniczka specjalistycznych kursów i sympozjów. Szczególnie ważne dla niej jest leczenie przyczynowe i szeroko pojęta prewencja schorzeń stomatologicznych. Wyznaje motto : profilaktyka prewencyjna jest ważną częścią leczenia. Dokłada wszelkich starań aby stworzyć przyjazną atmosfere. Od 2015 znowu w Krakowie,we własnej prywatnej praktyce Askdentist, ulica Emilii Plater 2/3.

  I have studied general science at University of Toronto (1987 - 1989). I have acquired bachelors of dentistry in 1994 at Yagiellonian University, Cracow. I have first degree specialization in general dentistry since 1999. For the past eleven years I have been practising in United Kingdom at a private dental surgery. While living abroad I was a member of GDC ( General Dental Council) as well as the oldest private dentists organization GID (Gloucestershire Independent Dentists). I feel that in my profession prevention plays a key role in proper treatment, thus promoting oral health is crucial in my work. My aim is to create a stress free environment where patients feel comfortable to ask questions. Since 2015 I am practising again in Cracow at own private practice , Askdentist at Emilli Plater 2/3.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński ,Collegium Medicum 1994

Znajomość języków

 • angielski