lek. dent.

Izolda Kowal

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

34 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego ,Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego z 1994 i studentka University of Toronto (1987 - 1989). Egzamin specjalizacyjny… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: wizyta stomatologiczna

  Na wizytach stomatologicznych spotkałam się z ogromną życzliwością i empatią. Od Pani doktor Izoldy Kowal emanuje ciepło i człowiek zapomina o strachu. Miałam leczone dwa zęby , w tym jeden kanałowo (trudne przypadki). Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Uważam, że Pani doktor jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu. Dziękuję za życzliwość przy każdej wizycie.
  Małgorzata

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: wizyta stomatologiczna

  Znakomity fachowiec, a przede wszystkim też wspaniała osoba! :) Wydawało mi się, że to będzie droga przez mękę. Na szczęście trafiłam na fachowca,Panią Izoldę która wytłumaczyła mi, jak przebiegnie leczenie. Ból był praktycznie znikomy, a najważniejsze, że z moimi zębami jest wszystko ok. Polecam każdemu tego stomatologa!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: ból zęba

  Polecam wszystkim, którzy boją się dentystów tak jak ja!
  Pani Doktor swoją osobowością i uśmiechem uspokoi każdego i do tego jest bardzo delikatna. Komfort pacjenta jest na pierwszym miejscu.

 • S
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: wizyta stomatologiczna

  Profesjonalne podejscie do pacjenta, Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, do tego super atmosfera, czułam się zaopiekowana przez Panią doktor, leczyłam zęba bez znieczulenia praktycznie bez bolu, dzięki temu ze Pani doktor działa bardzo delikatnie i precyzyjnie. Gorąco polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Askdentist

  Pani Doktor jest absolutnym cudotwórcą! Sprawiła, że wizyta u stomatologa po raz pierwszy w moim długim życiu stała się przyjemnością, a nie smutną koniecznością. Jest prawdziwym profesjonalistą, plomby zrobione świetnie, jestem bardzo zadowolona. Jest ponadto wyjątkowym i bardzo ciepłym człowiekiem, który zawsze podchodzi do pacjenta z sercem, cierpliwością i serdecznym uśmiechem :-)

 • M
  Lokalizacja: Askdentist

  Bardzo fachowo, miło, przyjemnie i delikatnie; Pani doktor uśmiechnięta i spokojna. Zawsze po wizycie mam pewność, że wszystko zostało dobrze zrobione. Z całego serca polecam !

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Kowal to przeurocza i przemiła specjalistka. Mimo, że nie mam większych problemów z zębami, to ważne są dla mnie miła atmosfera i profesjonalizm, które z pewnością potrafi zapewnić Pani Kowal.

  Izolda Kowal2018-07-03

  Dziękuje za opinie Pani Katarzyno, ciesze się że wspomina Pani miłą atmosfere bo bez niej ani rusz. Pozdrawiam serdecznie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: ból zęba

  Mój stan zdrowia (25 lat dializ) i niemożność wykonania ekstrakcji ze względu na przyjmowane leki sprawiła, że szczególnie starannie dokonałam wyboru stomatologa. Skorzystałam z Waszego portalu i nie zawiodłam się. Doktor Izolda Kowal rozpoczęła leczenie kanałowe od poszukiwań ukrytego kanału w leczonym zębie (stosując znieczulenie miejscowe) i znalazła go dosyć szybko. Poinformowała mnie, że to daje gwarancję trwałego wyleczenia.
  Pani doktor była wrażliwa na moje odczucia i spokojnie pozwalała mi robić zmiany niewygodnych pozycji podczas zabiegów. Ponad godzinna wizyta minęła w serdecznej atmosferze. Jestem przekonana, że takie będą następne wizyty.
  Monika Moszczyńska.

  Izolda Kowal2018-07-03

  Droga Pani Moniko jest Pani bardzo dzielną i pogodną osobą. Jestem pełna podziwu jak Pani walczy z chorobą. W naszym społeczeństwie jest wiele osób które ciągle narzekają i to bez powodu, na ich tle to Pani jest prawdziwą bohaterką. Dziękuje za opinie ,życzę dużo zdrowia . Pozdrawiam ciepło ❤️

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Po wizycie u p. Kowal człowiek nabiera ochoty, żeby najeść się cukierków, zepsuć zęby i jak najprędzej wrócić. Kompetentna i rzeczowa wizyta kontrolna w miłej atmosferze, 10/10.

  Izolda Kowal2018-05-24

  Wszelakim cukierkom mówimy nie, za to wizytom kontrolnym u stomatologa jak najbardziej tak! Dziękuje za opinie i pozdrawiam. Do miłego .)

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie zębów, wypełnianie ubytków

  Biały fartuch, promienny uśmiech, słowa otuchy. Nie znając profesji, łatwo pomylić Panią doktor z aniołem. Potwierdzam wszystkie opinie pozytywne na temat przesympatycznej Pani doktor. Od siebie dodam jeszcze dbałość o szczegóły i równie anielską co aparycja cierpliwość do "trudnych" pacjentów. Pozdrawiam serdecznie. Z pewnością wrócę ze sprawami bieżącymi. Wszystkie zaległości udało mi się (właściwie to Pani doktor) nadrobić.

  Izolda Kowal2018-04-10

  Panie Piotrze, bardzo dziękuje za opinie, ale do anioła to mi naprawde daleko. Ciesze się że zaległości nadrobione i teraz tylko coroczne przeglądy. Pozdrawiam ciepło, do miłego

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego ,Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego z 1994 i studentka University of Toronto (1987 - 1989). Egzamin specjalizacyjny z zakresu stomatologii ogólnej z 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie w prywatnej praktyce stomatologicznej w Polsce i zagranicą. Jedenastoletnie członkowstwo w brytyjskim General Dental Council i najstarszym brytyjskim towarzystwie stomatologicznym Gloucestershire Independent Dentists. Uczestniczka specjalistycznych kursów i sympozjów. Szczególnie ważne dla niej jest leczenie przyczynowe i szeroko pojęta prewencja schorzeń stomatologicznych. Wyznaje motto : profilaktyka prewencyjna jest ważną częścią leczenia. Dokłada wszelkich starań aby stworzyć przyjazną atmosfere. Od 2015 znowu w Krakowie,we własnej prywatnej praktyce Askdentist, ulica Emilii Plater 2/3.

  I have studied general science at University of Toronto (1987 - 1989). I have acquired bachelors of dentistry in 1994 at Yagiellonian University, Cracow. I have first degree specialization in general dentistry since 1999. For the past eleven years I have been practising in United Kingdom at a private dental surgery. While living abroad I was a member of GDC ( General Dental Council) as well as the oldest private dentists organization GID (Gloucestershire Independent Dentists). I feel that in my profession prevention plays a key role in proper treatment, thus promoting oral health is crucial in my work. My aim is to create a stress free environment where patients feel comfortable to ask questions. Since 2015 I am practising again in Cracow at own private practice , Askdentist at Emilli Plater 2/3.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński ,Collegium Medicum 1994

Znajomość języków

 • angielski