Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
12 201.....

Interwencja kryzysowa (120 zł)

Relaksacja (120 zł)

Pomoc psychologiczna w leczeniu niepłodności (120 zł) + 7 więcej

Konsultacja psychologiczna (150 zł)

Kwalifikacja do psychoterapii (150 zł)

Badanie rozwoju psychomotorycznego dziecka (od 150 zł)

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą - studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim ukończyłam w 2002 roku, później podyplomowy 4-letni kurs ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • nerwica
 • depresja
 • ból emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby


Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Pani doktor jest niezwykle miłą lekarką. Zdiagnozowała u mnie nerwice lękową z zaburzeniami natrętnych myśli. Pokierowała na dalszą psychoterapię. Już po samej wizycie miałam wrażenie, że jest lepiej, że spadł mi ciężar z serca. Przede mną ogrom pracy, jaki musze włożyć, żeby z tego wyjść. Trzeba dużo cierpliwości, żeby terapia miała sens, nic nie przejdzie od razu, po jednej wizycie. I to jest niestety najgorsze.. Ale myślę, że dla poprawy zdrowia psychicznego trzeba próbować!

dr Izabella Grzyb

Bardzo dziękuję za opinię i życzę dużo samozaparcia w psychoterapii, motywację ma Pani dużą, więc proszę podążać tym kursem. Pozdrawiam :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

D
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Moja terapia u Pani Izy trwała dwa lata. Oprócz głównych celów, które sobie postawiłam na początku, w toku naszych spotkań zaczęło się pojawiać wiele inny spraw, które mniej lub więcej wpływały na moje samopoczucie i relacje.
Z początku wydawało mi się, ze takie spotkania nie wiele wniosą do mojego życia, aczkolwiek grubo się myliłam, gdyż po jakimś czasie sama zaczęłam zauważać u siebie więcej siły, odwagi i pewności siebie w podejściu do utrapień i problemów, które były na codzień oraz tych, które wracały jak bumerang.
Pani Iza w umiejętny sposób naprowadzała mnie swoimi pytaniami na inny tor myślenia co powodowało ‘’olśnienie umysłu’’ i inne spojrzenie na sprawę.
Bardzo dziękuje Pani Izie za cierpliwość, pomoc i zrozumienie.

dr Izabella Grzyb

Pani Dominiko, dziękuję za opinię. Czekam na wieści, jak Maleństwo :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia psychoterapia indywidualna ( 50 minut )

Korzystałam z terapii u Pani Izabeli dwukrotne. Za pierwszym razem wsparcie i zrozumienie jakie otrzymałam pozwoliło mi dosyć szybko uporać się ze stratą. Gdy po jakimś czasie potrzebowałam pomocy, bez wahania zwróciłam się ponownie do Pani Izabeli. Po wyjściu z depresji poporodowej zdecydowałam się na długofalową terapię. Umiejętne i profesjonalne prowadzenie terapii dostosowanej do moich możliwości i potrzeb pomogło mi uporać się z moimi problemami, nawet tymi o których nie zdawałam sobie sprawy. Z całego serca polecam Panią Izabelę jako wspaniałego specjalistę, który pomoże zarówno w problemach dotyczących macierzyństwa jak i w depresji czy zaburzeniach lękowych. Każdej osobie poszukującej wsparcia życzę tak dobrego terapeuty. Dziękuję za wszystko Pani Izabelo :)

dr Izabella Grzyb

Dziękuję Pani Kasiu, mam nadzieję, że u Pani wszystko dobrze. Ciepło pozdrawiam :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K

Pierwsze spotkanie z panią psycholog miało miejsce na oddziale intensywnej terapii noworodka w Szpitalu Ujastek, gdzie spędziliśmy ponad 2 miesiące. Pani Izabella służyła dobrym słowem, była życzliwa i wprowadzała pogodny nastrój, jednocześnie nie będąc nachalną, gdy nie było się w nastroju do rozmowy.
Kolejne spotkanie nastąpiło po około 3 miesiącach od opuszczenia oddziału, na wizycie w gabinecie pani psycholog w ramach poradni patologii noworodka. Tutaj muszę zaznaczyć, że podchodziliśmy do tej wizyty z dużym dystansem, a nasi znajomi wyśmiewali się z chodzenia z niemowlakiem do psychologa. Jednak pozory bardzo mylą. Była to jedna z najbardziej rzetelnych i wartościowych wizyt, jakie do tej pory odbyliśmy (a z uwagi na wcześniactwo naszej córki było ich już kilkadziesiąt u różnych specjalistów). Pani Izabella dokładnie przebadała dziecko, poświęciła jej bardzo dużo uwagi, w trakcie badania tłumaczyła nam wszystkie zachowania oraz oceniła rozwój psychofizyczny córeczki. Na koniec jeszcze zaoferowała się poszukać dla niej rehabilitacji z najkrótszym terminem oczekiwania (z czego się oczywiście wywiązała).
Bardzo polecam panią Izabellę i czekam na kolejną wizytę!

dr Izabella Grzyb

Bardzo mi miło czytać taką miłą opinię! Serdecznie dziękuję i cieszę się, kiedy mogę pomóc. Ciekawa jestem, jakie postępy robi córeczka. A swoją drogą, niemowlęta to absolutnie najbardziej uwielbiani przeze mnie pacjenci :))
Serdecznie pozdrawiam!!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M

Wysokiej klasy specjalista. Pani Doktor potrafi wysłuchać i pomóc. Kontakt i atmosfera taka jakiej się oczekuje w trudnych chwilach

dr Izabella Grzyb

Dziękuję bardzo za opinię, pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Poznałam Panią Doktor w dość trudnym dla mnie czasie , kiedy moje dziecko urodziło się zbyt wcześnie . Jako wcześniak spędziło kilka tygodni w szpitalnym inkubatorze ale po rozmowie z Panią psycholog zawsze byłam dużo spokojniejsza . Bardzo dokładnie udziela informacji dotyczących rozwoju i zachowania dziecka . Jestem bardzo zadowolona . Polecam

dr Izabella Grzyb

Dziękuję za miłą opinię, życzę dużo zdrowia dla Maleństwa! Wspominam sympatycznie nasz kontakt, nie tylko z powodu tego samego nazwiska :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J

Pani Izabela ze szczególna uwaga, troską i profesjonalizmem przeprowadzała badanie psychomotoryczne u naszego dzieciątka, które urodziło się z hipotrofią. Dzięki dokładnemu badaniu jakie przeprowadziła Pani Izabela na naszej córeczce, jestesmy spokojni o jej rozwój....

dr Izabella Grzyb

Dziękuję serdecznie, dużo zdrowia dla cudnej córeczki życzę :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

Po podjęciu decyzji o wizytach u psychologa, szukałam szczególnie osoby zajmującej się (również)problemami związanymi z ciążą, niepłodnością, oczekiwaniem na ten mały cud... Trafiłam do Poradni Empatia (gdzie wszyscy są bardzo mili) i dalej do Pani Izabelli.
Pani psycholog w ciągu kilku sesji pomogła mi uporać się z ciążącymi problemami, bardzo szybko stawiając właściwą 'diagnozę'. Kierując rozmową w odpowiedni sposób, zadając czasem bardzo zaskakujące pytania, naprowadziła mnie na właściwy tor, udzieliła wielu cennych rad, dała ogrom wskazówek - także mogło by się wydawać - w mniej istotnych sprawach.
Jestem bardzo zadowolona z terapii ponieważ tych kilka spotkań pomogło mi to odzyskać pewność siebie, radość i uśmiech....
Z całego serca polecam Panią psycholog, gdyż jej wiedza i kompetencje są na naprawdę wysokim poziomie a ona sama jest bardzo życzliwą osobą.

Ania O.

dr Izabella Grzyb

Dziękuję Pani Aniu za miły komentarz. Trzymam kciuki za Panią!!!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Profesjonalny, kompetentny specjalista, ekspert w trudnym temacie problemów z płodnością. Tak najkrócej można określić panią Izę.
Jej spokój, fachowa wiedza, podejście do człowieka pomogły mi stanąć na nogi i już po zakończonej terapii, zdać sobie sprawę w jak kiepskim stanie byłam zgłaszając się do Empatii. Z pozoru zwyczajne spotkania, wypełnione w większości moim monologiem, przeplatane komentarzami i trafną oceną sytuacji pani Izy przywróciły równowagę, radość z życia, pozwoliły zaakceptować rzeczywistość taką jaką ona jest.
Z całego serca polecam panią Izę, zwłaszcza jako fachowca w aspekcie problemów z płodnością

dr Izabella Grzyb

Dziękuję Pani Kasiu za ciepłe słowa i życzę dużo dobrego oraz powodzenia w realizacji Pani życiowych planów. Pozdrawiam serdecznie!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

Po podjęciu decyzji o wizycie u psychologa stanęłam przed ciężkim wyborem właściwego specjalisty. Przeczesując portal znanylekarz przypadkowo natrafiłam na profil Pani Izy i zdecydowałam się na wizytę właśnie u niej - już po pierwszym spotkaniu czułam, że był to dobry wybór. Potrafiłam już na początku otworzyć się i bardzo dużo powiedzieć o swoim problemie - prawie cały czas mówiłam, co dla mnie, osoby skrytej i nieśmiałej, było czymś nietypowym. W chwilach zawahania czy zgubienia wątku Pani Iza potrafiła umiejętnie zadanym pytaniem przejść do kolejnych warstw problemu. Uważnie słuchała i dodawała odwagi w kontynuowaniu cięższych tematów, jednocześnie nie będąc zbyt nachalną. W chwilach tego wymagających komentowała dany problem, jednak generalnie nie przerywała i pozwalała wyrzucić wszystko z siebie. Po wywiadzie zdiagnozowano u mnie depresję ciążową. Dzięki regularnym spotkaniom z Panią Izą udało mi się przetrwać pozostały do porodu czas, a także wyciszyć się i uspokoić objawy. Jednocześnie wiele jej uwag i rad, a także analiz mojego zachowania czy moich obaw pozwoliło mi przygotować się na chwile porodu oraz pobytu w szpitalu, a co więcej, na nadchodzące macierzyństwo. Pani Iza jest osobą ciepłą, pełną empatii, potrafi natchnąć nadzieją i odwagą, a podczas spotkań z nią można poczuć się bezpiecznie i swobodnie. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i terapię, bo dzięki niej nie brakuje mi wiary w siebie i odwagi w stawianiu pierwszych trudnych kroków jako świeżo upieczona matka - czym mogłam z radością się pochwalić na spotkaniu kontrolnym w 4 tygodnie po porodzie. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam.

dr Izabella Grzyb

Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za opinię. Tak zadowoleni Pacjenci to dla mnie duża radość i wielka satysfakcja zawodowa. Cieszę się, że mogłam pomóc. A Pani życzę wiele radości na drodze w jaką Pani weszła. Dużo zdrowia dla synka :) Pozdrawiam

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Usługi i ceny

Psychoterapia perinatalna - w ciąży i po porodzie

120 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

120 zł

Psychoterapia dorosłych - lęki, nerwice, depresja

120 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

120 zł

Konsultacja psychologiczna ( 50 minut )

150 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

150 zł

Interwencja kryzysowa

120 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

120 zł

Relaksacja

120 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

120 zł

Pierwsza konsultacja ( 60 minut )

od 140 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

od 140 zł

Pomoc psychologiczna w leczeniu niepłodności

120 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

120 zł

Konsultacja psychologiczna

150 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

150 zł

Kwalifikacja do psychoterapii

150 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

150 zł

Badanie rozwoju psychomotorycznego dziecka

od 150 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

od 150 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Pani doktor jest niezwykle miłą lekarką. Zdiagnozowała u mnie nerwice lękową z zaburzeniami natrętnych myśli. Pokierowała na dalszą psychoterapię. Już po samej wizycie miałam wrażenie, że jest lepiej, że spadł mi ciężar z serca. Przede mną ogrom pracy, jaki musze włożyć, żeby z tego wyjść. Trzeba dużo cierpliwości, żeby terapia miała sens, nic nie przejdzie od razu, po jednej wizycie. I to jest niestety najgorsze.. Ale myślę, że dla poprawy zdrowia psychicznego trzeba próbować!

dr Izabella Grzyb

Bardzo dziękuję za opinię i życzę dużo samozaparcia w psychoterapii, motywację ma Pani dużą, więc proszę podążać tym kursem. Pozdrawiam :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

D
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Moja terapia u Pani Izy trwała dwa lata. Oprócz głównych celów, które sobie postawiłam na początku, w toku naszych spotkań zaczęło się pojawiać wiele inny spraw, które mniej lub więcej wpływały na moje samopoczucie i relacje.
Z początku wydawało mi się, ze takie spotkania nie wiele wniosą do mojego życia, aczkolwiek grubo się myliłam, gdyż po jakimś czasie sama zaczęłam zauważać u siebie więcej siły, odwagi i pewności siebie w podejściu do utrapień i problemów, które były na codzień oraz tych, które wracały jak bumerang.
Pani Iza w umiejętny sposób naprowadzała mnie swoimi pytaniami na inny tor myślenia co powodowało ‘’olśnienie umysłu’’ i inne spojrzenie na sprawę.
Bardzo dziękuje Pani Izie za cierpliwość, pomoc i zrozumienie.

dr Izabella Grzyb

Pani Dominiko, dziękuję za opinię. Czekam na wieści, jak Maleństwo :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia psychoterapia indywidualna ( 50 minut )

Korzystałam z terapii u Pani Izabeli dwukrotne. Za pierwszym razem wsparcie i zrozumienie jakie otrzymałam pozwoliło mi dosyć szybko uporać się ze stratą. Gdy po jakimś czasie potrzebowałam pomocy, bez wahania zwróciłam się ponownie do Pani Izabeli. Po wyjściu z depresji poporodowej zdecydowałam się na długofalową terapię. Umiejętne i profesjonalne prowadzenie terapii dostosowanej do moich możliwości i potrzeb pomogło mi uporać się z moimi problemami, nawet tymi o których nie zdawałam sobie sprawy. Z całego serca polecam Panią Izabelę jako wspaniałego specjalistę, który pomoże zarówno w problemach dotyczących macierzyństwa jak i w depresji czy zaburzeniach lękowych. Każdej osobie poszukującej wsparcia życzę tak dobrego terapeuty. Dziękuję za wszystko Pani Izabelo :)

dr Izabella Grzyb

Dziękuję Pani Kasiu, mam nadzieję, że u Pani wszystko dobrze. Ciepło pozdrawiam :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K

Pierwsze spotkanie z panią psycholog miało miejsce na oddziale intensywnej terapii noworodka w Szpitalu Ujastek, gdzie spędziliśmy ponad 2 miesiące. Pani Izabella służyła dobrym słowem, była życzliwa i wprowadzała pogodny nastrój, jednocześnie nie będąc nachalną, gdy nie było się w nastroju do rozmowy.
Kolejne spotkanie nastąpiło po około 3 miesiącach od opuszczenia oddziału, na wizycie w gabinecie pani psycholog w ramach poradni patologii noworodka. Tutaj muszę zaznaczyć, że podchodziliśmy do tej wizyty z dużym dystansem, a nasi znajomi wyśmiewali się z chodzenia z niemowlakiem do psychologa. Jednak pozory bardzo mylą. Była to jedna z najbardziej rzetelnych i wartościowych wizyt, jakie do tej pory odbyliśmy (a z uwagi na wcześniactwo naszej córki było ich już kilkadziesiąt u różnych specjalistów). Pani Izabella dokładnie przebadała dziecko, poświęciła jej bardzo dużo uwagi, w trakcie badania tłumaczyła nam wszystkie zachowania oraz oceniła rozwój psychofizyczny córeczki. Na koniec jeszcze zaoferowała się poszukać dla niej rehabilitacji z najkrótszym terminem oczekiwania (z czego się oczywiście wywiązała).
Bardzo polecam panią Izabellę i czekam na kolejną wizytę!

dr Izabella Grzyb

Bardzo mi miło czytać taką miłą opinię! Serdecznie dziękuję i cieszę się, kiedy mogę pomóc. Ciekawa jestem, jakie postępy robi córeczka. A swoją drogą, niemowlęta to absolutnie najbardziej uwielbiani przeze mnie pacjenci :))
Serdecznie pozdrawiam!!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M

Wysokiej klasy specjalista. Pani Doktor potrafi wysłuchać i pomóc. Kontakt i atmosfera taka jakiej się oczekuje w trudnych chwilach

dr Izabella Grzyb

Dziękuję bardzo za opinię, pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Poznałam Panią Doktor w dość trudnym dla mnie czasie , kiedy moje dziecko urodziło się zbyt wcześnie . Jako wcześniak spędziło kilka tygodni w szpitalnym inkubatorze ale po rozmowie z Panią psycholog zawsze byłam dużo spokojniejsza . Bardzo dokładnie udziela informacji dotyczących rozwoju i zachowania dziecka . Jestem bardzo zadowolona . Polecam

dr Izabella Grzyb

Dziękuję za miłą opinię, życzę dużo zdrowia dla Maleństwa! Wspominam sympatycznie nasz kontakt, nie tylko z powodu tego samego nazwiska :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J

Pani Izabela ze szczególna uwaga, troską i profesjonalizmem przeprowadzała badanie psychomotoryczne u naszego dzieciątka, które urodziło się z hipotrofią. Dzięki dokładnemu badaniu jakie przeprowadziła Pani Izabela na naszej córeczce, jestesmy spokojni o jej rozwój....

dr Izabella Grzyb

Dziękuję serdecznie, dużo zdrowia dla cudnej córeczki życzę :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

Po podjęciu decyzji o wizytach u psychologa, szukałam szczególnie osoby zajmującej się (również)problemami związanymi z ciążą, niepłodnością, oczekiwaniem na ten mały cud... Trafiłam do Poradni Empatia (gdzie wszyscy są bardzo mili) i dalej do Pani Izabelli.
Pani psycholog w ciągu kilku sesji pomogła mi uporać się z ciążącymi problemami, bardzo szybko stawiając właściwą 'diagnozę'. Kierując rozmową w odpowiedni sposób, zadając czasem bardzo zaskakujące pytania, naprowadziła mnie na właściwy tor, udzieliła wielu cennych rad, dała ogrom wskazówek - także mogło by się wydawać - w mniej istotnych sprawach.
Jestem bardzo zadowolona z terapii ponieważ tych kilka spotkań pomogło mi to odzyskać pewność siebie, radość i uśmiech....
Z całego serca polecam Panią psycholog, gdyż jej wiedza i kompetencje są na naprawdę wysokim poziomie a ona sama jest bardzo życzliwą osobą.

Ania O.

dr Izabella Grzyb

Dziękuję Pani Aniu za miły komentarz. Trzymam kciuki za Panią!!!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Profesjonalny, kompetentny specjalista, ekspert w trudnym temacie problemów z płodnością. Tak najkrócej można określić panią Izę.
Jej spokój, fachowa wiedza, podejście do człowieka pomogły mi stanąć na nogi i już po zakończonej terapii, zdać sobie sprawę w jak kiepskim stanie byłam zgłaszając się do Empatii. Z pozoru zwyczajne spotkania, wypełnione w większości moim monologiem, przeplatane komentarzami i trafną oceną sytuacji pani Izy przywróciły równowagę, radość z życia, pozwoliły zaakceptować rzeczywistość taką jaką ona jest.
Z całego serca polecam panią Izę, zwłaszcza jako fachowca w aspekcie problemów z płodnością

dr Izabella Grzyb

Dziękuję Pani Kasiu za ciepłe słowa i życzę dużo dobrego oraz powodzenia w realizacji Pani życiowych planów. Pozdrawiam serdecznie!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

Po podjęciu decyzji o wizycie u psychologa stanęłam przed ciężkim wyborem właściwego specjalisty. Przeczesując portal znanylekarz przypadkowo natrafiłam na profil Pani Izy i zdecydowałam się na wizytę właśnie u niej - już po pierwszym spotkaniu czułam, że był to dobry wybór. Potrafiłam już na początku otworzyć się i bardzo dużo powiedzieć o swoim problemie - prawie cały czas mówiłam, co dla mnie, osoby skrytej i nieśmiałej, było czymś nietypowym. W chwilach zawahania czy zgubienia wątku Pani Iza potrafiła umiejętnie zadanym pytaniem przejść do kolejnych warstw problemu. Uważnie słuchała i dodawała odwagi w kontynuowaniu cięższych tematów, jednocześnie nie będąc zbyt nachalną. W chwilach tego wymagających komentowała dany problem, jednak generalnie nie przerywała i pozwalała wyrzucić wszystko z siebie. Po wywiadzie zdiagnozowano u mnie depresję ciążową. Dzięki regularnym spotkaniom z Panią Izą udało mi się przetrwać pozostały do porodu czas, a także wyciszyć się i uspokoić objawy. Jednocześnie wiele jej uwag i rad, a także analiz mojego zachowania czy moich obaw pozwoliło mi przygotować się na chwile porodu oraz pobytu w szpitalu, a co więcej, na nadchodzące macierzyństwo. Pani Iza jest osobą ciepłą, pełną empatii, potrafi natchnąć nadzieją i odwagą, a podczas spotkań z nią można poczuć się bezpiecznie i swobodnie. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i terapię, bo dzięki niej nie brakuje mi wiary w siebie i odwagi w stawianiu pierwszych trudnych kroków jako świeżo upieczona matka - czym mogłam z radością się pochwalić na spotkaniu kontrolnym w 4 tygodnie po porodzie. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam.

dr Izabella Grzyb

Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za opinię. Tak zadowoleni Pacjenci to dla mnie duża radość i wielka satysfakcja zawodowa. Cieszę się, że mogłam pomóc. A Pani życzę wiele radości na drodze w jaką Pani weszła. Dużo zdrowia dla synka :) Pozdrawiam

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

14 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzisiaj dowiedziałam się, że moja przyjaciółka popełniła samobójstwo. Nie potrafię tego zrozumieć, ponieważ przed kilkoma laty to właśnie ona sprawiła, że się nie zabiłam. Najbardziej boję się tego, że w tym ciężkim dla mnie okresie powrócę do samookaleczenia. Czy ktoś z Was może mi poradzić co powinnam teraz zrobić?

  Dzień dobry,
  to jest zbyt poważny problem, żeby radzić przez internet. Samookaleczenia i myśli albo tendencje samobójcze - to objawy, które wymagają intensywnego leczenia psychoterapeutycznego oraz często również psychiatrycznego. Radziłabym skonsultowanie się ze specjalistą na wizycie indywidualnej.

  dr Izabella Grzyb

 • Witam. Jestem Mamą samotnie wychowującą dwójkę dzieci. Kiedy Tata wyszedł z domu nagle na zawsze z domu synek miał zaledwie 2,5 roku córka 4 latka. W tym momencie syn ma 7 lat. a córka 9 .Zauważam bardzo dużą potrzebę kontaktu z ojcem u syna coraz większ tęsknota i chęć aby tato był w jego życiu. Śpiewa piosenki o tym , że go kocha, żeby wrócił itp. Niestety mimo moich próśb, Pań ze szkoły, przedszkola o kontakt ojca z dziećmi . Ojciec w żaden sposób nie wyraża chęci. Kazał mi powiedzieć dzieciom, że umarł, wówczas będzie im łatwiej.Chciałabym nadmienić, żadnych kłótni dziecko nie widziało bo nie było pomiędzy nami, ja nigdy żle nie wypowiedziałam się na temat ojca do nikogo. Rozeszliśmi się nalgle i niespodziewanie nawet dla mnie. Tzn. mąż wyszedł z domu i nigdy już nie wrócił. Ja szybko pogodziłam się z tym faktem. Jednak moje dziecko, ktore nie pamięta nawet jak wygląda tato tyle , że ze zdjęć.Bardzo ma potrzebę kontaktu. Jego tłumaczenie w sądzie przy rozwodzie było, że nie może patrzeć na cierpienie dzieci kiedy wychodzi z domu po widzeniu. Od momentu wyjścia z domu w roku 2012 widział dzieci tylko 3 razy. Maciek jest dzieckiem z afazją już w stopniu lekkim ale jego tęsknota za tatą jest coraz większa. Maciek nie ma żadnego dziadka ani wujka . Każdy męzczyzna jaki się pojawia w naszym domu jest obdarowywany ogromnym zainteresowanie i uczuciem ciepła.Jest taraktowany jak potencjalny Tato Np. Pan który przyjdzie naprawić coś w domu . Mimo to są bardzo radosne i uśmiechniętę i otwarte ale ich marzenie to to aby Tato odebrał ich ze szkoły. A to tak niewiele a dla mnie prawie nierealne aby spełnić ich to marzenie. Jak mogę pomóc dziecku? Proszę o jakąkolwiek wskazówkę. Zatroskana Mama

  Szanowna Pani,
  sytuacja, w jakiej się Pani i dzieci znaleźliście jest bardzo trudna. Nie chodzi tylko o rozstanie z mężem/tatą, ale też, albo przede wszystkim o kontekst tego zdarzenia - niezrozumiały dla Was. Zarówno Pani jak i dzieci możecie się czuć porzuceni. Pani jako osoba dorosła zapewne o wiele lepiej sobie radzi, gorzej z dziećmi. Synek jasno komunikuje brak ojca - to paradoksalnie lepiej. Co z córką? Nic Pani nie pisze, a nas zawsze bardziej martwi to, co nie jest wyrażane wprost. Dla dziewczynki porzucenie przez ojca (ważny obiekt męski) w wieku 7 lat musi być trudne. Nie wiem, czy Pani rozmawia z córką, o tym, jak ona to przeżywa, co czuje i co o tym myśli. Warto by było, żeby się otworzyła. Z tego co Pani pisze, mąż nie będzie współpracował. Proszę zatem pomyśleć teraz o Waszej trójce. Sensowne byłoby podjęcie terapii rodzinnej - Pani i dzieci, która pomogłaby się uporać Wam z tym trudnym doświadczeniem. Nie wiem, skąd Pani jest, ale jeśli z Krakowa, to proponowałabym Ambulatorium Terapii Rodzin w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego.
  Pozdrawiam serdecznie i powodzenia życzę,
  IG

  dr Izabella Grzyb

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą - studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim ukończyłam w 2002 roku, później podyplomowy 4-letni kurs ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • nerwica
 • depresja
 • ból emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia