Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
12 201..... Pokaż numer

Konsultacja psychologiczna • 180 zł

Badanie rozwoju psychomotorycznego dziecka (od 0 do 3 lat) • od 150 zł

Kwalifikacja do psychoterapii • 150 zł +1 więcej


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Proszę o przesłanie na e-mail swojego adresu, na który będę mogła wysłać link do rozmowy na skype. Możliwa też rozmowa telefoniczna lub przez messenger.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, psychoterapeutą, doktorem nauk o zdrowiu. Mam doświadczenie pracy w oddziałach psychiat...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • ADHD
 • Autyzm
 • Zespół Aspergera
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński, psychologia (2002)
 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum - doktorat (2016)
 • Szpital Uniwersytecki, Zakład Psychoterapii, 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii (2009)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


Konsultacja online


Konsultacja psychologiczna


Szlak 8a/5, Kraków

180 zł

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Pozostałe usługi

Badanie rozwoju psychomotorycznego dziecka (od 0 do 3 lat)


Szlak 8a/5, Kraków

od 150 zł

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia


Kwalifikacja do psychoterapii


Szlak 8a/5, Kraków

150 zł

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia


Psychoterapia indywidualna


Szlak 8a/5, Kraków

120 zł

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia Badanie rozwoju psychomotorycznego dziecka (od 0 do 3 lat)

Pani doktor bardzo sympatyczna , pomimo naszego spóznienia wizyta odbyla sie normalnie , na spokojnie, wszytskie pytania zostały szczegółowo omówione, a wątpliwości rozwiane :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia konsultacja psychologiczna

Dr Izabella jest bardzo miłą osobą. Razem z 4 letnią córeczką byłyśmy na 3 wizytach, które przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Izabella jest cierpliwa, uważnie słucha i odpowiada na każde zadane pytanie czy wątpliwości. Potrafi zachęcić dziecko do współpracy. Pani Izabella, pokierowała nas co możemy dalej zrobić, aby wykluczyć problemy córeczki. Jestem spokojniejsza i wiem, że warto skorzystać z pomocy Pani doktor.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Polecam wizytę u dr Izabelli, konsultowaliśmy z nią rozwój naszego 10 miesięcznego synka, Pani Doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Ciepłe podejście do dzieci.

dr Izabella Grzyb

Dziękuję serdecznie za opinię, pozdrawiam Rodziców i Maluszka :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Pani Doktor w pełni profesjonalna, z bardzo dobrym podejściem do dzieci, spokojna, cierpliwa i empatyczna. Bardzo nam pomogła i doradziła jak mamy dalej postępować, mega zależy jej na pacjencie, najlepszy psycholog!????

dr Izabella Grzyb

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Rzeczywiście, bardzo angażuję się w Pacjentów, dlatego jak będzie Pani miała chwilkę, to byłabym wdzięczna za informacje co u córeczki. Serdecznie pozdrawiam!


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia psychoterapia indywidualna

Pani psycholog sympatyczna i kompetentna. Mam wrażenie, że nie nudzi się rozmawiając z pacjentem. I mam wrażenie, że chce mu pomóc.

dr Izabella Grzyb

Dziękuję za opinię i pozdrawiam


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia ocena rozwoju dziecka

Panią doktor serdecznie polecam. Jest bardzo serdeczną i empatyczną osobą. Od pierwszej chwili mój synek Ją polubił. Z chęcią chciał wrócić na kolejną wizytę. Pani Iza bardza rzetelnie przeprowadziła wszystkie testy i doskonale oceniła naszego synka. Udzieliła nam wielu wskazówek jak kierować dalszy rozwój synka, a także jak poradzić sobie z jego lekami. Po wizycie u Pani doktor wiem już, że naprawdę warto skorzystać z takiej pomocy.

dr Izabella Grzyb

Dziękuję serdecznie za opinię. To dla mnie bardzo ważne, kiedy 2,5 latek wraca z chęcią na wizytę :)
Pozdrawiam ciepło


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia 1 wizyta

Wspaniala , empatyczna kobieta.
Nie powoduje zawstydzenia u pacjenta...
Podczas rozmowy ma sie poczucie zrozumienia ????

dr Izabella Grzyb

Serdecznie dziękuję za opinię i pozdrawiam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Pani Izabella badała mojego synka, gdy miał około 2,5 roku, ponieważ niepokoił mnie jego rozwój poznawczy. Badanie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie i rzetelnie, pani Iza potrafiła się dopasować do malucha, którego na ogół ciężko jest zachęcić do współpracy. Okazało się, że są obszary, nad którymi można z nim pracować w domu - wraz z żoną dostaliśmy na ten temat szczegółowe informacje i podpowiedzi, co robić, aby nasze dziecko rozwijało się harmonijnie. Polecam wszystkim rodzicom wcześniaków, ale także tym, którzy z różnych powodów nie są pewni, czy rozwój ich dziecka przebiega prawidłowo.

dr Izabella Grzyb

Bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam energicznego synka :))


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Do pani Izy trafiłam ponad rok po poronieniu, nie mogąc sobie poradzić z żałobą i z nieudanymi próbami zajścia w kolejną ciążę. Pani Iza wykazała się dużym wyczuciem, delikatnością i zrozumieniem. Dzięki jej wsparciu nie tylko przeżyłam i zamknęłam żałobę po stracie dziecka, ale także pogodziłam się z niepłodnością, choć początkowo wydawało mi się to rzeczą nie do pomyślenia. W dalszym przebiegu dwuletniej terapii dzięki pomocy pani Izy udało mi się też dostrzec i rozwiązać problemy, które brały się z moich wcześniejszych przeżyć i doświadczeń, a które rzutowały na moje zachowanie i funkcjonowanie w dorosłym wieku. Niemal rok po zakończeniu terapii mogę stwierdzić, że pozytywne efekty terapii są trwałe i odczuwam je każdego dnia.
Serdecznie polecam panią Izę i życzę każdej osobie, która potrzebuje wsparcia psychologa, żeby trafiła na osobę tak życzliwą i kompetentną jak ona. Jestem jej niezwykle wdzięczna za wszystko, co dla mnie zrobiła, i mimo że od zakończenia terapii upłynęło już sporo czasu, wciąż bardzo się cieszę, że zgłosiłam się akurat do niej w tym trudnym momencie mojego życia, i bardzo cenię sobie to, co dla mnie zrobiła – a do tego bardzo ją lubię :)

dr Izabella Grzyb

Bardzo Pani dziękuję za opinię. Cieszę się, że efekty terapii są trwałe i oby tak zostało! Pozdrawiam z sympatią :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Pani doktor jest niezwykle miłą lekarką. Zdiagnozowała u mnie nerwice lękową z zaburzeniami natrętnych myśli. Pokierowała na dalszą psychoterapię. Już po samej wizycie miałam wrażenie, że jest lepiej, że spadł mi ciężar z serca. Przede mną ogrom pracy, jaki musze włożyć, żeby z tego wyjść. Trzeba dużo cierpliwości, żeby terapia miała sens, nic nie przejdzie od razu, po jednej wizycie. I to jest niestety najgorsze.. Ale myślę, że dla poprawy zdrowia psychicznego trzeba próbować!

dr Izabella Grzyb

Bardzo dziękuję za opinię i życzę dużo samozaparcia w psychoterapii, motywację ma Pani dużą, więc proszę podążać tym kursem. Pozdrawiam :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

15 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzień dobry, chciałabym zapytać czy wykonuje pani badania DKO lub MMPI? Czy na ich podstawie w ogóle można postawić diagnozę i zrobić to w czasie jednej sesji?

  Dzień dobry, osobiście nie wykonuję badań psychologicznych, ale robią to inne osoby w moim zespole. MMPI jest badaniem osobowości i daje dużą wiedzę o pacjencie, ale konieczne jest też zebranie wywiadu. Badania psychologiczne są uzupełnieniem dla penejł diagnostyki. Trudno w czasie jednej wizyty to zrobić,dlatego że samo badanie trwa około 1,5 godziny, później konieczne jest przeliczenie i interpretacja wyników. W naszym centrum (Empatia w Krakowie) robimy to na 2 wizytach, z czego ta druga jest interpretacją wyników.
  pozdrawiam,
  Iza Grzyb

  dr Izabella Grzyb

 • Mamy problem z 5letnią córką, odkąd zrobiła "ciężką" kupę po zaparciu zblokowała się i nie chce robić ani na wc ani na nocniku. Pomimo różnych próśb, zachęt, chwaleń po każdym minimalnym sukcesie, problem się powtarza i nawarstwia z każdym tygodniem. Córka dostaje profilaktycznie dicopec 3-4x w tygodniu z dietą bywa różnie. Nie chce na ten temat w ogóle rozmawiać i wpada w straszną złość i nieopisaną panikę kiedy zaczyna się jej chcieć wypróżnić. Strasznie się przy tym męczy, płacze i trzyma zwieracze aż sinieje.
  Proszę o pomoc i radę

  Dzień dobry, taka sytuacja może doprowadzić do tzw. zaparć nawykowych. Warto podawać przejściowo lactulosę, ale nie 3-4 razy w tygodniu tylko codziennie aż do uzyskania wypróżnień prawidłowych. Dobrze tez regulować to dietą. Jeśli pomimo to lęk przed wypróżnieniem będzie się utrzymywał, warto pomyśleć o pomocy psychoterepeuty, tak żeby nie utrwalić problemów.
  Pozdrawiam
  Izabella Grzyb

  dr Izabella Grzyb

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, psychoterapeutą, doktorem nauk o zdrowiu. Mam doświadczenie pracy w oddziałach psychiat...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • ADHD
 • Autyzm
 • Zespół Aspergera
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński, psychologia (2002)
 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum - doktorat (2016)
 • Szpital Uniwersytecki, Zakład Psychoterapii, 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii (2009)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna


Powiązane wyszukiwania