lek.

Izabela Tarczoń

Alergolog, Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista pediatrii, specjalista alergologii, konsultant ds. szczepień ochronnych, absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pr... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista pediatrii, specjalista alergologii, konsultant ds. szczepień ochronnych, absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
  Przez osiem lat pracowała jako asystentka w Oddziale Chorób Zakaźnych Dzieci i Hepatologii Dziecięcej w Szpitalu im. Jana Pawła II w Krakowie, a następnie przez kilka lat jako konsultant w Poradni Konsultacyjnej do Spraw Szczepień dla Dzieci z Grup Wysokiego Ryzyka w WSSD św. Ludwika w Krakowie.
  Pomysłodawca powstałej w styczniu 2011 roku Poradni Medycznej Przylądek Zdrowia, funkcjonującej początkowo przy ulicy Borkowskiej i Prądnickiej, a od maja 2016 przy ulicy Sołtysowskiej 35A- gdzie pracuje obecnie.
  Członek Towarzystw Lekarskich: Pediatrycznego, Alergologicznego, Wakcynologicznego, Medycyny Morskiej i Tropikalnej. Autorka i współautorka artykułów w czasopismach naukowych związanych z chorobami zakaźnymi , szczepieniami i alergologią. Wykładowca na konferencjach i sympozjach medycznych. Organizator Spotkań Edukacyjnych dla Rodziców o tematyce profilaktyki zdrowia.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum UJ

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek Zdrowia

  Doktor Tarczoń leczy naszego synka, który bardzo często choruje. Jej diagnozy są trafne a leczenie skuteczne. Zawsze możemy liczyć na poradę w wydawałoby się nawet błahych kwestiach. Nie ma problemu z umawianiem wizyt nawet jak pojawi się nagła potrzeba jeszcze tego samego dnia. Póki co lepszego specjalisty nie znaleźliśmy w Krakowie. Polecamy zresztą cały Przylądek Zdrowia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek ZdrowiaUsługa: Konsultacja alergologiczna

  Niesamowity lekarz. To była nasza pierwsza wizyta u Pani Doktor na pewno nie ostatnia. Przyszliśmy z naszą 17 miesięczną córka na konsultacje alergologiczną A otrzymaliśmy także konsultacje typowo pediatryczną. Nasza uwaga została zwrócona na problem którego nie zauważył inny pediatra. Córka została zbadana bardzo dokładnie, Pani Doktor nie opierała się tylko na wywiadzie lekarskim.
  Wyszliśmy z przekonaniem że jesteśmy na dobrej drodze do rozwiązania problemów zdrowotnych naszej córki, jak również, że trafiliśmy na świetnego lekarza. Takich właśnie nam potrzeba. Dziękujemy

 • E

  Witam trafiłam do Pani Dr z moja miesiączna Córka jestem bardzo zadowolona z wizyty . Pani Dr wydaje się być bardzo profesjonalna poświęciła nam dużo czasu nie spieszyła sie.. Zwróciła uwagę na rzeczy o których wcześniejszy lekarz na wizycie patronażowej nie wspomniał. Dziecko zbadała bardzo dokładnie udzieliła wszelkich informacji serdecznie polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest miłą i ciepłą osobą bardzo otwartą cudnie zajęła się moją 2,5 miesięczną córeczką jeśli chodzi o badanie i kontakt z dzieckiem jednak to co nie do końca mi odpowiadało jest fakt że odniosłam wrażenie że bardzo się spieszyła zważywszy na opóźnienie które było co nie ukrywam trochę mi przeszkadzało bo czułam że nie ma dużo czasu dla nas i musimy się streszczać ale oprócz tego bardzo polecam. Pozdrawiam Karolina

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek ZdrowiaUsługa: konsultacje alergologiczne

  Odwiedziliśmy ogromną liczbę specjalistów, jednak dopiero Pani doktor wzbudziła moje zaufanie (wedrujemy po lekarzach od 2 i pol roku). Pani doktor przepisala bardzo konkretne leczenie, przedstawila scisly plan a przede wszystkim wysluchala naszych sugestii odnosnie leczenia, zbieranych na podstawie obserwacji synka. Oprocz tego Pani doktor ma niesmowite podejscie do dzieci. Posiada ogromna wiedze i jest naprawde kompetentna. Szczegolowo wyjasnila problem alergii i poswieca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba (to niestety rowniez rzadko spotykane).

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek ZdrowiaUsługa: konsultacje alergologiczne

  Znalazłam Panią doktor przez witrynę znanylekarz.pl i pierwsze wrażenie jest pozytywne. Bardzo dokładny, rzeczowy wywiad- pytania o pozornie błahe i nieistotne z mojego punktu widzenia rzeczy, a uściślające obraz choroby dziecka. Nie spieszyła się podczas wizyty, miała dla nas przeznaczone aż pół godziny i został ten czas wykorzystany. W tym momencie nie jest jeszcze zdiagnozowane co córce dolega, ale mam nadzieję, że Pani Tarczoń znajdzie przyczynę naszych wielomiesięcznych pokrzywek...

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek ZdrowiaUsługa: wizyta pediatryczna bez szczepienia

  Pani Doktor budzi zaufanie, posiada wszechstronną wiedzę i duże doświadczenie, ma świetne podejście, tak do dzieci, jak do ich rodziców. Moim zdaniem to godny polecenia lekarz i przemiły, oddany swojej pracy człowiek.

 • J
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek ZdrowiaUsługa: wizyta pediatryczna ze szczepieniem

  Jestem mamą trójki dzieci, nad którymi od urodzenia opiekę pediatryczną sprawuje Doktor Iza. Daje mi to olbrzymi komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa. Dzieci są zawsze szczegółowo zbadane, Pani Doktor nie lekceważy żadnych objawów. Szczerze mówiąc rzadko chorujemy, ale myślę że to też zasługa dobrze dobranych szczepień. Dzieciaki bardzo lubią Panią Doktor, wizyty są punktualne, szczerze polecam!

 • T
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek ZdrowiaUsługa: wizyta pediatryczna bez szczepienia

  Leczymy u Pani doktor Izy dwoje naszych dzieci.
  Długo szukaliśmy lekarza dla naszego synka, który miał problemy z nawracającymi infekcjami, ciągłym kaszlem, był już po zapaleniu płuc w szpitalu, a lekarze w publicznej przychodzi potrafili tylko z miejsca walić antybiotykiem na każde przeziębienie.
  Teraz Jonasz przyjmuje leki przeciwalergiczne, sam wychodzi z lekkich przeziębień, a od kilku lat chyba tylko raz dostaliśmy receptę antybiotyk.
  Po każdej wizycie mam poczucie, że wywiad był bardzo szczegółowo przeprowadzony, dziecko dokładnie zbadane (a nie tylko osłuchane przez kilka sekund), a leczenie syna wyjaśnione i skonsultowane ze mną. No i dzieci naprawdę lubią Panią doktor - świetne podejście :)
  Przychodnia przylądek zdrowia bardzo przyjemna, prawie nigdy nie czekamy na wizytę umówioną na konkretną godzinę, a rejestracja przez internet szybko pokazuje mi dostępne terminy - jeśli jest taka potrzeba mogę sprawdzić i zarejestrować się w nocy przez stronę albo w weekend.

 • D

  Pani doktor Izabela Tarczoń to lekarz z powołania. Wykonuje swój zawód w pełni profesjonalnie i z wielką pasją. Nie lekceważy nawet najmniejszych problemów. Bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad i badanie, a przy tym wykazuje się niesamowitą cierpliwością i cudownym podejściem do małych pacjentów. Zawsze trafia z diagnozą, a antybiotyk przepisuje w ostateczności. Z całego serca polecam wszystkim szukającym kompetentnego i rzeczowego lekarza.