lek.

Izabela Tarczoń

Alergolog, Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 50 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista pediatrii, specjalista alergologii, konsultant ds. szczepień ochronnych, absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Przez…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista pediatrii, specjalista alergologii, konsultant ds. szczepień ochronnych, absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
  Przez osiem lat pracowała jako asystentka w Oddziale Chorób Zakaźnych Dzieci i Hepatologii Dziecięcej w Szpitalu im. Jana Pawła II w Krakowie, a następnie przez kilka lat jako konsultant w Poradni Konsultacyjnej do Spraw Szczepień dla Dzieci z Grup Wysokiego Ryzyka w WSSD św. Ludwika w Krakowie.
  Pomysłodawca powstałej w styczniu 2011 roku Poradni Medycznej Przylądek Zdrowia, funkcjonującej początkowo przy ulicy Borkowskiej i Prądnickiej, a od maja 2016 przy ulicy Sołtysowskiej 35A- gdzie pracuje obecnie.
  Członek Towarzystw Lekarskich: Pediatrycznego, Alergologicznego, Wakcynologicznego, Medycyny Morskiej i Tropikalnej. Autorka i współautorka artykułów w czasopismach naukowych związanych z chorobami zakaźnymi , szczepieniami i alergologią. Wykładowca na konferencjach i sympozjach medycznych. Organizator Spotkań Edukacyjnych dla Rodziców o tematyce profilaktyki zdrowia.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum UJ

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek ZdrowiaUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Pani doktor godna polecenia. Bardzo miła i rzeczowa. Wszystko chętnie tłumaczy i wyjaśnia. Bardzo duży + za podejście do małego pacjenta.

 • R
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek Zdrowia

  U Pani Doktor prowadzimy Syna od wielu lat. Przeszliśmy wiele, w tym poważne wizyty w szpitalach.
  Trafne diagnozy i zalecenia pozwalają dziecku na dobry rozwój. Cieszy nas stronienie od podawania silnych leków, kiedy nie jest to potrzebne. Każda wizyta to kompleksowe badanie dziecka, a nie tylko "rzucenie okiem". Mamy nadzieję pozostać pod opieką Pani Doktor jak najdłużej.
  Jedyny minusik to zmiana lokalizacji Przylądka. Mamy teraz troszkę daleko, ale i tak warto.

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek ZdrowiaUsługa: konsultacje alergologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pani Tarczoń. Zadawała rzeczowe pytania, informowała mnie o wielu istotnych rzeczach dotyczących mojej alergii i problemów z zatokami. Bez wahania podpowiedziała mi odpowiednie leczenie.

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek ZdrowiaUsługa: wizyta pediatryczna bez szczepienia

  Dzisiaj bylismy na pierwszej wizycie z nasza 3,5 miesieczna corka. Wizyta byla bardzo sympatyczna a zarazem rzeczowa i profesjonalna. Pani doktor ma dobre podejscie do dzieci i rodzicow. Moge powiedziec ze nasza coreczka zostala przebadana od A do Z. Dziekujemy

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek ZdrowiaUsługa: konsultacje alergologiczne

  Pani doktor bardzo rzeczowa, sympatyczna. Wyraża zainteresowanie pacjentem, sugeruje i radzi na co zwracać uwagę. Objawy alergii wyleczone, wkrótce zajmiemy się przyczynami

 • N
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek Zdrowia

  Doktor Tarczoń leczy naszego synka, który bardzo często choruje. Jej diagnozy są trafne a leczenie skuteczne. Zawsze możemy liczyć na poradę w wydawałoby się nawet błahych kwestiach. Nie ma problemu z umawianiem wizyt nawet jak pojawi się nagła potrzeba jeszcze tego samego dnia. Póki co lepszego specjalisty nie znaleźliśmy w Krakowie. Polecamy zresztą cały Przylądek Zdrowia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek ZdrowiaUsługa: Konsultacja alergologiczna

  Niesamowity lekarz. To była nasza pierwsza wizyta u Pani Doktor na pewno nie ostatnia. Przyszliśmy z naszą 17 miesięczną córka na konsultacje alergologiczną A otrzymaliśmy także konsultacje typowo pediatryczną. Nasza uwaga została zwrócona na problem którego nie zauważył inny pediatra. Córka została zbadana bardzo dokładnie, Pani Doktor nie opierała się tylko na wywiadzie lekarskim.
  Wyszliśmy z przekonaniem że jesteśmy na dobrej drodze do rozwiązania problemów zdrowotnych naszej córki, jak również, że trafiliśmy na świetnego lekarza. Takich właśnie nam potrzeba. Dziękujemy

 • E

  Witam trafiłam do Pani Dr z moja miesiączna Córka jestem bardzo zadowolona z wizyty . Pani Dr wydaje się być bardzo profesjonalna poświęciła nam dużo czasu nie spieszyła sie.. Zwróciła uwagę na rzeczy o których wcześniejszy lekarz na wizycie patronażowej nie wspomniał. Dziecko zbadała bardzo dokładnie udzieliła wszelkich informacji serdecznie polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest miłą i ciepłą osobą bardzo otwartą cudnie zajęła się moją 2,5 miesięczną córeczką jeśli chodzi o badanie i kontakt z dzieckiem jednak to co nie do końca mi odpowiadało jest fakt że odniosłam wrażenie że bardzo się spieszyła zważywszy na opóźnienie które było co nie ukrywam trochę mi przeszkadzało bo czułam że nie ma dużo czasu dla nas i musimy się streszczać ale oprócz tego bardzo polecam. Pozdrawiam Karolina

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek ZdrowiaUsługa: konsultacje alergologiczne

  Odwiedziliśmy ogromną liczbę specjalistów, jednak dopiero Pani doktor wzbudziła moje zaufanie (wedrujemy po lekarzach od 2 i pol roku). Pani doktor przepisala bardzo konkretne leczenie, przedstawila scisly plan a przede wszystkim wysluchala naszych sugestii odnosnie leczenia, zbieranych na podstawie obserwacji synka. Oprocz tego Pani doktor ma niesmowite podejscie do dzieci. Posiada ogromna wiedze i jest naprawde kompetentna. Szczegolowo wyjasnila problem alergii i poswieca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba (to niestety rowniez rzadko spotykane).