lek.

Izabela Grocholska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

269 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
2 284 odwiedziny w ciągu 30 dni

Od około 20 lat zajmuję się leczeniem pacjentów z problemami dermatologicznymi, zarówno dzieci jak i dorosłych. Staram się pomagać Państwu między innymi w przypadkach alergii skórnych,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
269 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Medico. Gabinety Lekarskie

  Pani Dr. Izabela to naprawdę świetny i ludzki specjalista. Bardzo indywidualne i ciepłe podejście do pacjenta. Leczenie w trakcie, więc nie mogę się do końca wypowiedzieć, ale przebiega zgodnie z założeniem Pani doktor.
  pozdrawiam i polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety LekarskieUsługa: wizyta kontrolna

  Rewelacyjny lekarz! Miałam posterydowy trądzik i nie mogłam go żadnymi sposobami ani lekami ujarzmić. Dr Grocholska bardzo dokładnie mnie zbadała, przeprowadziła dobry wywiad, wszystko świetnie wytłumaczyła i zaproponowała alternatywne rozwiązania leczenia, które okazały się skuteczne. A byłam tylko na dwóch wizytach, pierwszej i kontrolnej! Pani doktor nie naciąga ludzi i na wizycie dostałam receptę na inny lek w przypadku gdyby pierwszy po pewnym czasie nie poskutkował. Rok temu całkowicie zakończyłam leczenie zgodnie z poleceniami pani doktor i cieszę się piękną skórą twarzy do dzisiaj, bez żadnych lekarstw. Lekarka z powołania.

 • S
  Lokalizacja: Medico. Gabinety LekarskieUsługa: zakażenie bakteryjne

  Pani Doktor jest znakomita w każdym sensie: ogromna wiedza, przenikliwość, kontakt z pacjentem. Prowadzi leczenie do końca i cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Zawsze będę do Pani Doktor wracać. Wielki szacunek za profesjonalizm i serdeczne podejście!

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety Lekarskie

  Wspaniała, fachowa i z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Leczenie szybkie i skuteczne. Polecam wszystkim.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety LekarskieUsługa: wysypka u dziecka

  Niesamowicie uprzejma, sympatyczna, z ogromną wiedzą i empatią. Dla mnie najlepsza Pani Dermatolog jaką znam.

 • P
  Lokalizacja: Medico. Gabinety Lekarskie

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, pani doktor cierpliwie i konkretnie odpowiadała na wszelkie pytania. Diagnoza została postawiona trafnie, więc leczenie przyniosło szybki efekt. Polecam!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety Lekarskie

  Bardzo dobry i sympatyczny kontakt lekarki z pacjentem; dokładność, spokój, serdeczność; znakomite podejście do leczenia - badanie, ustalenie koniecznych badań zewnętrznych, gradacja zalecanych leków (najpierw środki o mniej inwazyjnym działaniu, steryd w rezerwie na końcu, gdy nie pomogą inne); uporządkowany i zanotowany cały ciąg kroków, które pacjent ma podjąć w leczeniu; uwaga lekarza skierowana na całość ustroju (np. ważne wyczulenie na problem znamion, dokładny ogląd i zalecenia) - nie tylko na problem, z którym się przychodzi jako najpilniejszym. Otwarta możliwość bezpośredniego kontaktu telefonicznego podczas leczenia (na wypadek nieprzewidzianych problemów). To pierwsza moja wizyta, z pewnością wrócę do Pani Doktor, jeśli będzie potrzeba i gorąco polecam innym pacjentom tę dobrą opiekę.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety LekarskieUsługa: wysypka

  Pani doktor po szczegółowym wywiadzie dotyczącym ogólnego stanu zdrowia i prowadzonego trybu zycia bardzo dokładnie obejrzała miejsce,gdzie pojawiła się wysypka. Zaproponowała leczenie i szczegółowo wytłumaczyła co mam stosować.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo mila, skrupulatna Pani doktor, potrafi sluchac, jak rowniez bardzo dokladnie odpowiedziala na wszystkie moje pytania. Serdecznie poleca,

 • U
  Lokalizacja: Medico. Gabinety Lekarskie

  Może ktoś szukając porady dermatologa zasugeruje sie moją opinią i będzie z wizyty równie zadowolony jak ja. Wnikliwy wywiad i skierowanie na badania , które potwierdziły to o czym Pani Doktor powiedziała juz wczesniej zanim laboratorium potwierdziło.Możliwośc sms owego kontaktu to naprawdę ogromne ułatwienie dla pacjenta w razie jakichkolwiek wątpliwości. Będe polecać bo sama będę korzystać. Urszula

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od około 20 lat zajmuję się leczeniem pacjentów z problemami dermatologicznymi, zarówno dzieci jak i dorosłych. Staram się pomagać Państwu między innymi w przypadkach alergii skórnych, atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, trądziku zwykłego i różowatego, grzybicy paznokci, oceniam dermatoskopowo zmiany barwnikowe, wykonuję krioterapię brodawek wirusowych, łojotokowych, włókniaków oraz posłonecznych stanów przedrakowych.
  Moje kwalifikacje stale podnoszę poprzez udział w szkoleniach.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia