Absolwentka Wydziału Psychologii Społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła 4 letnią Szkołę Psychoterapii w Centrum CBT w Warszawie. Jest Członkiem P... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwentka Wydziału Psychologii Społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła 4 letnią Szkołę Psychoterapii w Centrum CBT w Warszawie. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Behawioralno- Poznawczej. W terapii wykorzystuje wieloletnie doświadczenie z pracy w różnych obszarach pomocy psychologicznej zarówno z dorosłymi jak i dziećmi, co pozwala na kompleksową ocenę sytuacji pacjenta i umożliwia dobór odpowiednich form pomocy, które będą dostosowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki problemów. Doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie praktyk w V Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Warszawie, pracy w Centrum Pomocy Rodzinie, Poradni Zdrowia Psychicznego w Wołominie, Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Radzyminie oraz pracy w szkole z oddziałami integracyjnymi. Odbyła wiele szkoleń oraz konferencji specjalizacyjnych. ETOH - IPZ, Fundacji Dzieci Niczyje, ORE, PTPiP. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje. Zgodnie z wymogami oraz etyką zawodu pracę swoją poddaje regularnej superwizji przez certyfikowanego superwizora. Pracę swą opieram głównie na nurcie Behawioralno - Poznawczym. Potrafi słuchać, gdyż jak twierdzi może wtedy zrozumieć… A to pozwala na pokazanie szerszej perspektywy klienta i umożliwia dokonanie wyboru oraz może pozwolić na podjęcie decyzji czy też zmiany dotychczasowego sposobu myślenia.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychiatria dzieci i młodzieży

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie - Psychologia Kliniczna
 • Szkoła Psychoterapii CBT w Warszawie - Psychoterapia

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • V Klinika Psychiatrii w Warszawie
 • Centrum Pomocy Rodzinie w Warszawie
 • Poradnia Zdrowia Psychicznego w Wołominie
 • Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Radzyminie
 • Fundacja Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Alkoholowych
 • Fundacja Dzieci Niczyje
 • ORE, PTPIP
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Iza to prawdziwy cudotwórca. Swoją przygodę z terapia zaczęłam po utracie pracy o którą długo się starałam. Zalamalam się, nie widziałam dalszego sensu mieszkania w Warszawie. Powrot w rodzinne strony wydawał się być porażką życiowo. Pani Iza pobierała mnie do kupy :) Otrzasnelam się i zaczęłam szukać na nowo pracy. Dzisiaj pracuje w dużej firmie, jestem szanowana i twardo stąpam po ziemi. Uczciwie polecam Panią Ize :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: wizyta pakietowa

  W życiu bywa tak, że to co najlepsze zdarza się nam przypadkiem. Tak też było w moim przypadku. Na pierwszą wizytę zapisałem się w ciemno, ale już po kilku zdaniach wiedziałem, że trafiłem na bratnią duszę. Pani Iza nie narzucala swoim poglądów, a pozwalała wyrobić własne. Z każdym spotkaniem kopalismy glebiej, aż do kopalismy się do sedna mojej choroby. Wyrwalismy korzen, który przez lata dawał o sobie znać. Moja terapia zakonczyla się sukcesem. Dziś jestem odmieniona osoba, radosniejsza. Nie przejmuje sie blachostkami, z życia biorę to co najlepsze a wszystko co złe pozostawiłem za sobą. Śmiało krocze przez życie i wiem, że wszystko przede mną. Oczywiście jest to zasluga najlepszej terapeutki, która przypadkiem spotkałem :)

 • R
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bede dziekowac pani Izie do konca zycia, postawila mnie na nogi, na ktorych wciaz mocno stoję od dwoch lat. Dzieki terapi stalem sie lepszym, pewniejszym siebie i swoich umiejetnosci mezczyzna, walczacym o to co najlepsze w zyciu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przygodę z psychoterapia zaczelam rok temu, na poczatku trafilam do psychologa z "telewizji" i bardzo sie zadowiodlam, do tego stopnia ze chcialam leczyc się na wlasna reke. Niestety objawy nerwicy nasilaly sie a lekow brac nie chcialam. Przelamalam sie i umówilam wizyte u pani Izy. Czulam, ze tym razem dobrze trafilam. Pani Iza otoczyla mnie troską. Zufałam jej i otworzyłam się. Każde spotkanie uwalniało mnie po trochu od wszechobecnego lęku, aż w końcu lęk stał się tylko bladym wspomnieniem. To co wspólnie osiągnęłyśmy i jak się zmieniłam jest niesamowite. Oczywiście należy mieć świadomość, że w psychoterapii trzeba zaangażowania z dwóch stron. Dobry terapeuta jest zaś bezcenny, jest swoistym drogowskazem ku lepszemu życiu. Gorąco polecam.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam bardzo, otrzymalem duza pomoc od pani psycholog, dobry z niej sluchacz a jeszcze lepszy doradca, poswieca sie sprawie i to widac, wzbudza duze zaufanie. Mi pomogla.

 • M

  Pani Iza jest bardzo kompetentym psychologiem dziecięcym. Chodzę na terapie z moją niepełnoletnią córką. Terapia przynosi bardzo dobre efekty. Dobrze dogaduje się z młodzieżą. Widać że jest w 100% oddana swojej pracy. Poza tym bardzo miła i ciepła osoba.

 • A

  Właśnie zakończyłam roczną terapię u Pani Izy i całym sercem mogę polecić ją innym. Dzięki swojej wiedzy, a także wspaniałej osobowości, p. Iza dokonała wg mnie rzeczy niemożliwych. Właściwie to razem tego dokonałyśmy :) Empatia, "wyczucie" pacjenta, doskonała spostrzegawczość i intuicja oraz naturalnie bijące ciepło - tak w dużym skrócie mogę opisać osobę pani Izy. To było bardzo cenne doświadczenie, za które jestem ogromnie wdzięczna.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Długo się zastanawiałam nad wyborem psychologa, ostatecznie zdecydowałam się na Panią Ize i nie żałuję. Bardzo ciepła i kulturalną osobą. Od razu poczułam,że mogę się jej zwierzyc ze swoich problemów. Otrzymałam to po co przyszłam, serdeczność, uwagę i wsparcie. W końcu poczułam motywację do terapii i gotowość do zmian a odwiedziłam już 2 psychologów i miałam poczucie, że byłam kolejnym numerkiem w karcie. Naprawdę polecam :)

 • M

  Szczerze polecam Panią Izę. Z wystawieniem opinii czekałem do zakończenia terapii, moim zdaniem dopiero wtedy realnie mozna ocenić kompetencje psychologa - po efektach.Kazde spotkanie było dla mnie kolejnym krokiem na przód, wspólnie dotarliśmy do źrodła moich problemów. Wszystkie szczegolowo przepracowaliśmy. Dzięki temu wiele zrozumiałem i zmienilem na lepsze. Sesje były starannie przygotowane,a Pani Iza jak tylko mogła poświęcała mi nadprogramowy czas, nie pozostawiajac samemu sobie z niedokończonym tematem. Jestem przekonany, ze to jedna z najlepszych psycholozek.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jak wiele obecnych tu osób do Pani Izy trafiłem na podstawie wielu pozytywnych opinii na tym portalu. Dłuższy czas zastanawiałem się nad napisaniem tej opinii. To wszystko dlatego, że po wizycie poczułem się skrytykowany za swoje problemy. Nie odczułem też większej empatii ze strony Pani Izy. Po wyjściu z gabinetu od razu wiedziałem, że więcej go nie odwiedzę. Przez długi okres pozostawałem ze swoim ciężarem sam. Zraziłem się na tyle, że bałem się zaufać kolejnej osobie i obnażyć przed nią swoje problemy. Zdecydowałem się zaryzykować i spróbować gdzie indziej. Od dwóch miesięcy uczęszczam na psychoterapię u innego terapeuty i jestem szczęśliwszym człowiekiem. Może psychologa nie powinno się oceniać na podstawie jednej wizyty, ale proszę pamiętać.. Pierwsze wrażenie jest bardzo istotne i nie da się go zrobić drugi raz. Mimo wszystko pozdrawiam, bo widzę tu wielu ludzi którym Pani mimo wszystko pomaga.