Adresy (2)

Bairda 57 /7, Grodzisk Mazowiecki
NZOZ OPTIMA (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
Bairda 56/7, Grodzisk Mazowiecki
Optima (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
H
Użytkownik zweryfikowany

Uważam, że pani doktor Iwona Socha jest znakomitym lekarzem. Bardzo kompetentna, dokładna, ma holistyczne podejście do pacjenta. Poza tym, że jest bardzo profesjonalna jako lekarz, wzbudza zaufanie jako człowiek. Ma w sobie dużo empatii. Zawsze można do niej zadzwonić lub napisać SMSa. Leczyłam się u niej jako dziecko, a teraz cieszę się, że moje dzieci mają tak wspaniałą opiekę lekarską. Polecam każdemu.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ OPTIMA Choroba

Dr Iwona Socha - to osoba bez dwóch zdań profesjonalna, oddana pacjentowi- zawsze służąca poradą i pomocą. To lekarz z powołania w 100%. Nigdy nie odmówiła przyjęcia mnie czy moich bliskich (min. synka) gdy była taka potrzeba a nie byliśmy zapisani. Alan mój synek wprost uwielbia Panią doktor jest bardzo delikatna i miła (ma podejście do dzieci). Polecam i życzę każdemu takiego lekarza.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr. Iwona Socha jest bardzo dobrym lekarzem rodzinnym. Trafne diagnozowanie choroby, prawidłowe zastosowanie lekarstw. Poza tym miła, uśmiechnięta, troskliwa i życzliwa w podejściu do pacjentów.
Polecam każdemu, super lekarka.


R
Użytkownik zweryfikowany

Każdemu życzyłabym takiego lekarza rodzinnego jak Pani dr Iwona Socha. Kompetentna, wnikliwa, życzliwie nastawiona do pacjentów,a przy tym zawsze miła i uśmiechnięta. Nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem skierowania na dodatkowe badania dla moje 85-letniej mamy, czy domową wizytę, jeśli była taka potrzeba. Pani doktor osobiście powiadamia telefonicznie o wynikach badań jeśli są złe i wymagają podjęcia natychmiastowych działań (np. hospitalizacji) lub zleca to paniom z rejestracji. Nie mam wprost słów uznania dla Pani Doktor.


E
Użytkownik zweryfikowany

Moim zdaniem to bardzo kiepski lekarz. Myślałam że optima to przychodnia przede wszystkim dla dzieci,ale się myliłam to "starzy" mają tu priorytety. A jeszcze większe priorytety mają pracownicy a raczej może pseudo pracownicy. Bo wchodzi taki pan ani be ani me ani nie zapyta czy może na chwilę a pani doktor chore dziecko woli wyprosić z gorączką które całą noc nie spało bo ten panoczek ma pierszeństwo. ostatnio 4 dni czekałam na wypisanie skierowania i się nie doczekałam ale trudno było zadzwonić i się dowiedzieć o co mi chodziło bo ta "kompetentna" pracownica z recepcji albo nie przekazała wszystkich informacji albo też pani "doktor" ciężko było zajrzeć do wyników badań jakie przekazuje systematycznie bo moje dziecko jest również pod opieką centrum zdrowia dziecka w międzylesiu - tu jest dopiero opieka super każdemu mogę polecić. a od tych pseudo lekarzy z optimy wymagam tylko szczepienia i wypisania skierowania czy to tak dużo? jednak panią doktor to przerasta!!!!!

lek. Iwona Socha

Pani Emilio, obie wiemy, że Pani syn był przyjęty bez zapisu, poza kolejnością w dzień, kiedy przyjmuję dorosłych pacjentów czyli we czwartek. Jeśli chodzi o skierowanie, to wystarczy przyjść i powiedzieć o co chodzi. Przyjmuję z pokorą Pani opinię, ale nie bardzo wiem czy dotyczy ona moich kompetencji czy Pani frustracji. Warto zauważyć innych ludzi wokół... Pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz , nie raz pomogła całej mojej rodzinie dojść do zdrowi. Mój syn uwielbia swoją panią doktor i jak tylko to jest możliwe zapisujemy go właśnie do doktor Iwony Sochy. Po wizytach u innych lekarzy i po nieudanym leczeniu i tak w rezultacie lądujemy u doktor Sochy. Ospę ,Szkarlatynę mamy już za sobą i zawsze po przebytych chorobach kieruje nas na badania kontrolne. Zauważa choćby najdrobniejsze urazy u dziecka i pyta skąd się wzięły. Czy można w takiej sytuacji snuć nie jest dokładnie zbadane”. Jeżeli nie mogę dodzwonić się do pani doktor np. w niedzielę i uważam to za naturalne bo sama nie odbieram w weekend telefonów. To pisze SMS i wtedy pani doktor odzwania – nie wiem w czym problem.


P
Użytkownik zweryfikowany

Od ośmiu lat jest naszym lekarzem rodzinnym - została nam polecona, kiedy zmieniliśmy miejsce zamieszkania. Zawsze kompetentna, życzliwa, wrażliwa i pomocna. Lekarz z powołaniem. Jak czegoś nie jest pewna kieruje do specjalisty. Nie eksperymentuje. Problem od zawsze z zarejestrowaniem się z powodu nawału pacjentów, wszyscy chcą właśnie do niej. Mam do niej pełne zaufanie z czystym sumieniem polecam ją innym pacjentom.


A
Użytkownik zweryfikowany

bardzo kompetentny, sympatyczny lekarz, zawsze jak do tej pory trafna diagnoza. bardzo pomocna nawet dla zawracających głowę wieczorami. dziwią mnie więc negatywne opisy, że nie zawsze odbiera. Na Boga, lekarz też człowiek - ma rodzinę i prawo do wypoczynku!! świetny lekarz!!!! dla dzieci wspaniała - delikatna, miły głos - mój synek ja po prostu uwielbia :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Nigdy nie zawodzi w każdej sprawie. Jest fantastycznym lekarzem niemal od wszystkiego i nie można się poradzić nie tylko w sprawie grypy czy zapalenia ucha. Mam pełne zaufanie. Wychwalać można bez końca...


G
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor ma coraz mniej czasu dla małych dzieci.przychodzę na wizytę z miesięcznym synkiem muszęczekać pół godziny zrozebranym płaczacym dzieckiem az pani doktor go przyjmie.Na szczepienie ze zdrowym dzieckiem trzeba wejśc dogabinetugdzie przyjmowane sa dzieci chore .Przychodnia jest nowa ale zła organizacja pracy personelu ,dzieci zdrowe mają bezpośredni kontakt z chorymi.

Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny".

lek. Iwona Socha

Szanowna Grodziszczanko, według przepisów dzoieci chore i zdrowe mogą być przyjmowane w tym samym gabinecie z rozdziałem czasowym. W czasie godzin pracy gabinetu szczepień nie są zapisywane dzieci chore. Nagłe przypadki chorych dzieci przyjmowane są w innych gabinetach w naszej przychodni. Jeśli ma Pani uwagi co do pracy naszego personelu, prosimy zgłaszać to w poradni. Opinie i uwagi naszych Pacjentów są dla nas bardzo cenne, ponieważ istniejemy dla Państwa Pozdrawiamy . Zespół NZOZ OPTIMA


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie