Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Optima

Bairda 56/7

05-827, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Paszewska – Zembrzycka

  Internista,

  • N

   Córka trafiła do tej Pani doktor, już po raz kolejny.. Bardzo nie miła Pani doktor w obyciu z pacjentem, nie rzetelna, nie zbadała nawet szczegółowo córki chociaż przyszła z bardzo poważną dolegliwością. Z wywiadu przeprowadzonego wśród znajomych odnośnie P. doktor to wszyscy na nią narzekają. Właścicielem Przychodni jest Pani Socha jeżeli nie zdyscyplinuje tej lekarki to przyszłość tej przychodni widzę "ciemno", najlepiej żeby ją zmieniła na nowy chętny do pomocy personel.
   Natalia


 • Anna Olszewska

  Pediatra, Neurolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BASIS"

   Chodzę do Pani Anny z dwójką moich dzieci od 6 lat. Pani doktor zawsze dokładnie bada dzieci, udziela wyczerpujacych informacji, dobiera nam odpowiednie lekarstwa. Dzięki niej moje córki bardzo rzadko biorą antybiotyki.

  • A

   Nie polecam, ta pani w ogóle nie powinna być pediatrom. Wiedza to nie wszystko trzeba mieć też odpowiednie podejście do dzieci, jak można na 3-letnie dziecko krzyczeć "dlaczego tak się drzesz" a tak właśnie było w moim przypadku. Jak najbardziej odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Iwona Socha

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • H

   Uważam, że pani doktor Iwona Socha jest znakomitym lekarzem. Bardzo kompetentna, dokładna, ma holistyczne podejście do pacjenta. Poza tym, że jest bardzo profesjonalna jako lekarz, wzbudza zaufanie jako człowiek. Ma w sobie dużo empatii. Zawsze można do niej zadzwonić lub napisać SMSa. Leczyłam się u niej jako dziecko, a teraz cieszę się, że moje dzieci mają tak wspaniałą opiekę lekarską. Polecam każdemu.

  • Lokalizacja: NZOZ OPTIMAUsługa: Choroba

   Dr Iwona Socha - to osoba bez dwóch zdań profesjonalna, oddana pacjentowi- zawsze służąca poradą i pomocą. To lekarz z powołania w 100%. Nigdy nie odmówiła przyjęcia mnie czy moich bliskich (min. synka) gdy była taka potrzeba a nie byliśmy zapisani. Alan mój synek wprost uwielbia Panią doktor jest bardzo delikatna i miła (ma podejście do dzieci). Polecam i życzę każdemu takiego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Zbigniew Bentkowski

  Pediatra, Neurolog, Neurolog Dziecięcy,

  • I
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: zaburzenia napięcia mięśniowegop

   Lekarz zrobił na nas bardzo dobre wrażenie: kompetentny, bardzo sympatyczny, komunikatywny, wszystko spokojnie wyjaśnia, super podejście do dziecka (mój synek miał 2 miesiące). Oprócz zaleceń dotyczących rehabilitacji dziecka poinformował nas także o możliwości darmowych szczepień skojarzonych w związku z problemami neurologicznymi dziecka.

  • J
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Profesjonalny miły z fantastycznymi podejściem do dzieci. Rzeczowo konkretnie i zrozumiale tłumaczy i rozmawia z rodzicem jak i dzieckiem. Nie wyczuwa się manii wyższości. Wizyta trwa ok godziny ale dziecko przebadane od stóp po głowę. Mam zaufanie i polecam z czystym sumieniem. Ciepły i uśmiechnięty człowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu