Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Optima

Bairda 56/7

05-827 , Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Paszewska – Zembrzycka Inny

  Trafiłam do Pani Doktór na pierwszą wizytę tylko trochę chora podziębiona i z chorym gardłem, na następną wizytę umówiłam się około tydzień później w momencie gdy całkowicie straciłam głos i mój stan znacznie się pogorszył, zaczęłam mocniej kasłać itp., jednak Pani Doktór odmówiła zbadania mnie albo zmienienia dotychczas stosowanych leków, ponieważ „mój stan się nie zmienił to po prostu dalszy przebieg choroby” - wbiło mnie to w fotel. Potem skonsultowałam się z Paniami pielęgniarkami, które robiły mi test na covid, był negatywny, a następnie pojechałam szukać pomocy w odzyskaniu głosu i zminimalizowania niedającego żyć kaszlu do apteki i głównej pomocy udzieliła mi przemiła Pani farmaceutka. Nie chce już nigdy trafić do takiego lekarza jak Pani Doktór Paszewska.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Paszewska – Zembrzycka Inny

  Znakomity lekarz o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Cieszę się, że Pani Doktor od lat jest moim lekarzem rodzinnym, bo to prawdziwy fachowiec skupiony na problemach, z którymi przychodzimy.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Tusiński Inny

  Bardzo przyjazne,profesjonalne podejście do pacjenta. Trafna diagnoza po badaniu potwierdzona USG.Dokładne wytłumaczenie ,rady,polecam każdemu.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew A. Bentkowski Inny

  Doktor bardzo szczegółowo zbadał naszą 4 miesięczną córkę. Zwrócił uwagę na rzeczy, których nie zauważył pediatra, fizjoterapeuta i inny neurolog. Bardzo polecam

  dr n. med. Zbigniew A. Bentkowski

  Bardzo miło czytać tak dobre słowa pod moim adresem. Serdecznie dziękuję.

  Ż
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew A. Bentkowski podejrzenie napiecia miesni

  Polecam dr. Bentkowskiego! Bardzo sympatyczny człowiek z wspaniałym podejściem do dzieci. Wszystko zrozumiale tłumaczy. Polecam z całego serca.

  dr n. med. Zbigniew A. Bentkowski

  Serdecznie dziękuję za miłe słowa i zaufanie - jest mi niezmiernie miło je czytać.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew A. Bentkowski zaburzenia napięcia mięśniowegop

  Lekarz zrobił na nas bardzo dobre wrażenie: kompetentny, bardzo sympatyczny, komunikatywny, wszystko spokojnie wyjaśnia, super podejście do dziecka (mój synek miał 2 miesiące). Oprócz zaleceń dotyczących rehabilitacji dziecka poinformował nas także o możliwości darmowych szczepień skojarzonych w związku z problemami neurologicznymi dziecka.

  dr n. med. Zbigniew A. Bentkowski

  Pani Izabelo, dziękuję za zaufanie i tak wiele dobrych słów. Wszystkiego najlepszego.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew A. Bentkowski

  Profesjonalny miły z fantastycznymi podejściem do dzieci. Rzeczowo konkretnie i zrozumiale tłumaczy i rozmawia z rodzicem jak i dzieckiem. Nie wyczuwa się manii wyższości. Wizyta trwa ok godziny ale dziecko przebadane od stóp po głowę. Mam zaufanie i polecam z czystym sumieniem. Ciepły i uśmiechnięty człowiek.

  dr n. med. Zbigniew A. Bentkowski

  Pani Joanno, serdecznie dziękuję za tak miłe słowa w stosunku do mojej osoby. Dziekuję za zaufanie. Wszystkiego dobrego.

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew A. Bentkowski skierowanie od pediatry

  Bardzo profesionalny zawsze usmiexhniety lekarz. Super podejscie do dziecka, a przede wszystkim rozmawiajacy z rodzicami prostym jezykiem i potrafi wszystko wytlumaczyc. Polecam w 200%

  dr n. med. Zbigniew A. Bentkowski

  Ogromnie dziękuję za tę opinię.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew A. Bentkowski

  Rzeczowy, w 100% skoncentrowany na dziecku, jasno przedstawił dalsze kroki. Otwarty, uśmiechnięty, z genialnym podejściem do dziecka. Tak jakby moje dziecko było wyjątkowe, choć przecież to jedno z wielu jakie diagnozuje. Lekarz zainteresowany również tym kto i jak rehabilituje syna. Zbiera opinie o rehabilitantach. Nie spodziewałam się takiej wnikliwości. Polecam z czystym sumieniem każdemu!

  dr n. med. Zbigniew A. Bentkowski

  Dziękuję serdecznie!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania