Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Interwencja kryzysowa • od 140 zł

Konsultacja psychologiczne • od 140 zł

Psychoterapia indywidualna • od 140 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką wydziału psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii SWPS rekomendowanej przez...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Agorafobia
 • Fobie społeczne
 • Specyficzne postacie fobii
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Berezyńska 8/2, Warszawa

od 140 zł

Ośrodek Psychoterapii - Tu i TerazBerezyńska 8/2, Warszawa

od 140 zł

Ośrodek Psychoterapii - Tu i TerazBerezyńska 8/2, Warszawa

od 140 zł

Ośrodek Psychoterapii - Tu i Teraz

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - Tu i Teraz psychoterapia indywidualna

Bardzo cieszę się, ze trafiłam na Panią Iwonę. Są różni psychoterapeuci tak samo jak są różni ludzie. Pani Iwona przekonała mnie do siebie chodź nigdy moje relacje z kobietami nie były zbyt dobre - uraz z dzieciństwa. Dzięki pracy z Panią Iwoną nad moimi problemami stanęłam na nogi i w końcu po ponad 30-latach żyję swoim życiem, tak jak tego chce i cieszę się każdą chwilą. Już nie zwracam tak uwagi na czyjeś opinie i nie żyję tak jak chcieliby tego inni. Dzięki Pani Iwonie odzyskałam swoje życie i naprawiłam relację z moim mężem. Teraz wiem skąd wzięły się problemy w moim życiu, z czego wynikały i które relacje w moim życiu są pełnowartościowe. Już nie próbuje tworzyć relacji za wszelką cenę z ludźmi, którzy na to nie zasługują. Znacznie łatwej jest mi dostrzec toksycznych ludzi i toksyczne relacje, od których teraz trzymam się z daleka. Będę bardzo pozytywnie wspominać terapię pomimo tego, że łatwa nie była, ale najważniejsze jest to, że tak wiele mi dała...Odzyskałam własne życie i za to jestem wdzięczna...
Z całego serca polecam Panią Iwonę.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - Tu i Teraz

Miałam dużo szczęścia trafiając na Panią Iwonę. Gdy zaczęłyśmy się spotykać, nie potrafiłam nawiązywać zdrowych relacji, mój związek był w rozsypce a ja miałam bardzo niskie poczucie własnej wartości. To nie był łatwy rok, ale dzięki regularnym spotkaniom, przepracowałam traumy z dzieciństwa, dorosłam w dosłownym tego słowa znaczeniu, potrafię rozwiązywać konflikty zamiast od nich uciekać. Uwolniłam się od toksycznej relacji z Matką, przewartościowałam swoje życie, dzięki temu jest mi łatwiej nie tylko na polo osobistym ale także zawodowym.
Pani Iwona jest niezwykle profesjonalna, doskonale potrafi przeprowadzić pacjenta przez trudne dla niego tematy, jest uważna na drugiego człowieka i zawsze przygotowana.
Ogromnie dziękuję za ten rok.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - Tu i Teraz

Pani Iwona to moja pierwsza psychoterapeutka. Pokazała mi, że warto jest walczyć o siebie, warto rozmawiać. Polecam ją jako niezwykle profesjonalną, wykształconą osobę, zaangażowaną i ciepłą.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - Tu i Teraz DDA

Miałam szczęście. Wiedziałam o tym już po kilku miesiącach terapii. Szczęście, że w tak trudnym momencie mojego życia, szukając pomocy, znalazłam Ją. Świetną terapeutkę, mądrą kobietę, profesjonalistkę.
Terapia to nie jest łatwa sprawa. Tylko osoba, która zaczęła walkę o samego siebie wie, ile wysiłku i łez kosztuje rozprawienie się z demonami przeszłości. Po prawie 3 latach, po zakończeniu terapii z Panią Iwoną, wspominając, jaka byłam w momencie, gdy pierwszy raz się u niej pojawiłam - rozpiera mnie duma. Duma z tego, jak wielką pracę wykonałam i jak długą drogę przeszłam. Gdyby nie jej pomoc, mogłabym znajdować się teraz daleko... W zupełnie innym miejscu.
Tą opinią chciałabym podziękować Pani Iwonie za wsparcie, za wspólną pracę, za akceptację i za każde wypowiedziane słowo, nawet to niewygodne i trudne. Chciałabym podziękować za to, że dzięki Pani pomocy odnalazłam wewnętrzny spokój, miłość i akceptację samej siebie, a także zdałam sobie sprawę, jak wielką wartością jestem dla siebie i innych.
Dziękuję i polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Iwona jest świetnym psychologiem. Pomogła mi w wielu życiowych zakrętach. Dzięki niej wyszłam z kryzysów i załamań. Zdecydowanie polecam ją. Jest bardzo silną osobowością i pomagała mi naprawdę w dramatycznych momentach. Dzięki niej lepiej poznałam siebie i nauczyłam się o siebie troszczyć i walczyć.S
Użytkownik zweryfikowany

Pani Iwona wyleczyła mnie z trwającej 18 lat bulimii.
W zasadzie to wystarczy jako rekomendacja, jako,ze bulimia jest podstępną, bardzo trudną do wyleczenia chorobą,a po tylu latach wyleczenie jej graniczy z cudem.
Jej-choc za każdym razem powtarzała,ze to moja zasługa-to sie udało.
Jest świetnym terapeutą,bardzo wytrwałym,cierpliwym,ma znakomity warsztat i niesamowitą pamięć.Do tego jest fajną,dynamiczną i ciepłą kobietą.
Pani Iwona odmieniła moje zycie.Brzmi patetycznie,ale po tylu latach objadania sie i wymiotowania po kilka/kilkanaście razy dziennie,myślenia w kółko o jedzeniu,popsutych zębów,zużytych stawów szczękowych,wydanych niezliczonych pieniędzy na jedzenie lądujące od razu w kiblu-ja nie potrafię użyć innych słów.


J
Użytkownik zweryfikowany

Korzystałam z pomocy pani Iwony w związku z problemem DDA powodującym trudności w życiu osobistym w wielu jego wymiarach (związki, kontakty społeczne, praca). Pani Iwona to znakomita terapeutka. Pomogła mi przezwyciężyć codzienne problemy i niejednokrotnie, na skutek terapii, udało mi się uniknąć złych życiowych decyzji bądź naprawić skutki wcześniejszych nieudanych wyborów. Szczerze polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobra terapeutka. Super mi się rozmawiało. Mój problem był dość skomplikowany i trudny do ogarnięcia ale dzięki dobrej rozmowie i nakierowaniu mnie udało mi się wrócić do "normalności". Zawsze mogę zadzwonić i umówić się ponownie gdyby coś działo. W trakcie spotkań czułam się bezpiecznie i w pełni zaopiekowana. Gdyby wszyscy terapeuci byli tak profesjonalnie myślę, że nie byłoby tyle ludzi z problemami.


J
Użytkownik zweryfikowany

Polecam tego psychologa. Pani Iwona pomogła mi wtedy, gdy straciłam sens do życia, nie miałam siły by żyć, codzienne życie przerastało mnie. Nie widziałam szansy na lepsze życie. Pani Iwonka to dynamiczna, miła osoba. Czułam sie dobrze na spotkaniach z nią, nie oceniała, słuchała. Po każdym ze spotkań wychodziłam lżejsza, spokojniejsza. Po około trzech miesiącach (może po 2,5) poczułam przypływ siły i dobrych myśli, które były ze mną w ciągu dnia a nie tylko po spotkaniu. Z całego serca polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Iwona mnie uratowała, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Zanim do niej przyszłam od 10 lat miałam problemy z bulimią, ale to co mnie najbardziej przestraszyło i "zmusiło" do szukania pomocy było samookaleczenie. Najpierw to był jeden raz, potem drugi, a potem musiałam walczyć z ciągłymi myślami, żeby tego po raz kolejny nie zrobić. W trakcie całej terapii nauczyłam się w końcu dbać o siebie, mówić nie, stawiać siebie na pierwszym miejscu. To może się wydawać oczywiste dla wielu osób, ale ja miałam z tym straszne problemy, chciałam być osobą, którą wszyscy lubią, nawet za cenę rezygnacji z siebie. Iwona mnie nauczyła, pokazała mi jak o siebie zadbać, jak nie dać się kierować złym emocjom, jak nie poddawać się emocjonalnemu jedzeniu. Każdy kto decyduje się na terapię musi jednak pamiętać, że to ciężka praca i żeby nie oczekiwać cudów po dwóch wizytach, każdy potrzebuje czasu, a zmiany na pewno przyjdą. Kiedy patrzę teraz wstecz, żałuję, że nie zaczęłam terapii wcześniej, bo dopiero teraz czuję, że naprawdę żyję!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką wydziału psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii SWPS rekomendowanej przez...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Agorafobia
 • Fobie społeczne
 • Specyficzne postacie fobii
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania