Adres

Książkowa 10 lok. 1U, Warszawa
Specjalistyczne Praktyki Lekarskie (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem rodzinnym z wieloletnim doświadczeniem w pediatrii. Zajmuję się leczeniem niemowląt i dzieci, szeroko pojętą profilaktyką zdrowia, kwa...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kaszel u dziecka

Jestem zadowolona z Pani doktor. Bardzo miła, ale przede wszystkim leczenie nie oparte od razu na antybiotyku tylko próbujemy to ominąć. Pomimo kiepskiej współpracy naszego dziecka wykazała się cierpliwością i ciepłym podejściem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczne Praktyki Lekarskie Kaszel, zapalenie oskrzeli

Mam mieszane uczucia co do pani doktor i zaleceń. Na wizytę poszłam z suchym kaszlem i charczeniem u niemowlaka. W oslucjaniu wyszły tylko nieznaczne malutkie szmery, pani doktor nie zalecił sterydy wziewnego, a jedynie wzięły rozkurczajace oskrzela. Na własną rękę podałam sterydy, bo coś mnie zaniepokoilo. Słusznie - na kontroli Po 3 dniach okazało się, że jest już zapalenie oskrzeli. Czyli - podając lek i tak rozwinęła się choroba, co jest bardzo dziwne. Pani doktor byla bardzo miła, Ale jedna jej recepta powaliła mnie ma kolana - żeby starsze dziecko nie chorowało powinnam do 4-5rż trzymać je w domu, nie oddawać do żłobka i przedszkola.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Specjalistyczne Praktyki Lekarskie looking for family doctor and get permission for sport activities

Very professional and nice doctor. Explains everything. Good spoken in English. I'm happy we found her.

lek. Iwona Jakubowska

Thank You. I am glad I could help you


Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor bardzo kompetentna,miła.Byłam z dwiema córkami w tym jedną młodszą miałam na rękach i bez problemu pomogła mi rozebrać 3 latkę.Ba! Nawet buciki jej zdjęła,sama zważyła małą i korona jej z głowy mi spadła! Świetny fachowiec,a sama mam wykształcenie medyczne.Usmiechnieta,serdeczna na ból gardła przepisała wymaz i za 10 min.juz wiedziałysmy że antybiotyk nie będzie potrzebny.Z poważniejszym i chorobami tylko do Pani doktor.Jestem pod wrażeniem i w pełni zasłużone 5*


Użytkownik zweryfikowany

Do Pani doktor trafiłam z pół roczną niunią. Miała zapalenie krtani. Zleciła inhalacje, syrop itp oraz kontrole co kilka dni, by nie przeoczyć pogorszenia stanu dziecka. Bardzo mi się spodobała i czuję się bezpiecznie przy takim zaangażowaniu się pani dr. Polecam. Katarzyna


E
Użytkownik zweryfikowany

Super kompetentny pediatra. Wszystko dokładnie sprawdza i bada u dziecka. Bardzo dobre podejście, nie przepisuje od razu antybiotyków tylko próbuje innych łagodniejszych, ale skutecznych sposobów. Wszystko rzeczowo wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie. Nie ma problemu z wystawianiem skierowań w razie potrzeby i wątpliwości. Nie powoduje u rodzica paniki jeśli jest coś nie tak. Szczerze polecam!


S
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołania :) Mój syn ma obecnie 10 miesięcy i Pani doktor jest z nami od samego początku. Nawet syn ja tak bardzo polubił, że jak widzi to ucieka do Pani doktor. Miła, kompetentna, fachowa i nigdy nie odmawia pomocy. Oby takich lekarzy więcej !!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołania. Przemiła Pani doktor, która nie tylko przyjęła mnie dodatkowo ale jeszcze zrobiła na cito badanie krwi. Dziękuję za miłe i fachowe podejście do pacjenta.


P
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały Lekarz! Kompetentny, rzeczowy, bardzo dokładny, troskliwy i do tego bardzo miły. Pani Jakubowska jest Lekarzem, dla której zawód, który wykonuje jest przede wszystkim misją - misją pomocy innym.


G
Użytkownik zweryfikowany

Rzadko wypowiadam się na temat lekarzy, ale w tym przypadku muszę zrobić wyjątek, gdyż uważam, że o takich ludziach należy pisać. Pani Doktor Jakubowska jest osobą pełną niesamowitego,wewnętrznego ciepła, niebywałego uroku i ogromnej empatii do swoich pacjentów. Zawsze bardzo serdeczna, wyrozumiała i pomocna.
I to co najważniejsze jest bardzo kompetentnym lekarzem. Zawsze bardzo dokładnie i z ogromną starannością wykonuje każde badanie. Nigdy niczego nie zbagatelizowała, zawsze jest bardzo skrupulatna i to co najważniejsze, Jej diagnozy i sposób leczenia zawsze się sprawdzały. Poza tym ma wspaniały kontakt z dziećmi. Moja córcia Panią Doktor wprost uwielbia! Jeśli można by było przyznawać lekarzom medale, to właśnie Pani Doktor Jakubowskiej należy się ZŁOTO! Więcej takich Ludzi, a nasz świat naprawdę będzie lepszy!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem rodzinnym z wieloletnim doświadczeniem w pediatrii. Zajmuję się leczeniem niemowląt i dzieci, szeroko pojętą profilaktyką zdrowia, kwa...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna