Lek.

Irmina Olejniczak - Staruch

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2011 roku pracuję w Klinice Dermatologii i Wenerologii UM w Łodzi.Posiadam doświadczenie w leczeniu ostrych i przewlekłych chorób skóry m.in. łuszczycy (ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnego leczenia), atopowego zapalenia skóry, wyprysku, różnych postaci trądziku, łojotokowego zapalenia skóry, chorób alergicznych, bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych, schorzeń włosów i paznokci. Wykonuję także zabiegi z zakresu krio- i elektrochirurgii, a także medycyny estetycznej.
    Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i laureatką stypendiów wyjazdowych na konferencjach dermatologicznych w kraju i za granicą. Jako współautorka prac oryginalnych oraz opisów przypadków w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych, swoją wiedzę teoretyczną z powodzeniem wykorzystuję w codziennej praktyce klinicznej. Opieram się na aktualnych wytycznych postępowania i najnowszej wiedzy uwzględniając indywidualne potrzeby każdego Pacjenta.

Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia

Usługi

DERMOKLINIKA

Kościuszki 93, Śródmieście, 90-436 Łódź, łódzkie

Usuwanie brodawek, włókniaków i naczyniaków (elektrokoagulacja) od 150 zł
Karboksyterapia od 150 zł
Zabiegi dermochirurgiczne od 200 zł

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Brak opinii

lek. Irmina Olejniczak - Staruch nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną