dr n. med.

Hubert Arasiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Obecnie pracuję w Klinice Dermatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie łącze odbywanie szkolenia specjalizacyjnego z wykonywaniem obowiązków nauczyciela akademickiego.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Derma CliniqueUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z porady lekarskiej. Nie mam zastrzeżeń. Pan doktor wyraża się zwięźle i optymistycznie przedstawia perspektywy wyleczenia.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Derma CliniqueUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo kompetentny lekarz, traktuje pacjenta poważanie, w trakcie wizyty podaje różne możliwości i sposoby leczenia, doradza, wskazuje na potrzebę wykonania także innego rodzaju badań ( np. laboratoryjnych ), mogących wskazać na przyczynę choroby.
  Polecam , pacjent Jacek

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Derma CliniqueUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Wizyta odbyła się na czas, lekarz zbadał skrupulatnie i odpowiedział na każde zadane pytanie. Polecam :)

 • D
  Lokalizacja: Derma Clinique

  Bardzo dobry lekarz, można się przy Nim swobodnie czuć, bez stresu, wszystko dokładnie wyjaśnia, szczegółowo. Jak najbardziej dba o to, aby zmiany skórne zostały wyleczone. Polecam serdecznie :)

 • M
  Lokalizacja: Derma Clinique

  Serdecznie polecam kontakt z dr Arasiewiczem. Wizyta przebiega bardzo konkretnie, rzeczowo i w miłej atmosferze. Doktor wykazuje się obszerną wiedzą, a leki dobiera indywidualnie.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Derma CliniqueUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Doktor przyjmuję o ustalonej godzinie, indywidualne podejście do pacjenta, trafna diagnoza, wszystkie problemy ze skórą rozwiązane. Zedycowanie polecam tego lekarza.

 • Lokalizacja: Derma CliniqueUsługa: zmiany skórne

  Miłe i konkretne podejscie do pacjenta. Usunięte laserowo zmiany zagoiły się idealnie bez pozostawienia blizn. Byłem w gabinecie Derma Clinique w Świętochłowicach. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Obecnie pracuję w Klinice Dermatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie łącze odbywanie szkolenia specjalizacyjnego z wykonywaniem obowiązków nauczyciela akademickiego.
  Praca w Oddziale Klinicznym pozwala mi stale pogłębiać wiedzę oraz zagwarantować moim pacjentom dostęp do nowoczesnych i skutecznych form terapii. Poza zaplanowaniem i przeprowadzeniem szeroko rozumianej diagnostyki słucham pacjenta, gdyż jest to moim zdaniem klucz do postawienia prawidłowej diagnozy. Jestem Członkiem Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Dermatologii. Poza dermatologią kliniczną specjalizuje się w leczeniu nadpotliwości wykorzystując zatwierdzoną przez FDA procedurę MiraDry oraz laseroterapii. Prywatnie uwielbiam sztukę.

Edukacja

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Podczas studiów odbył praktyki naukowe i prowadził badania w Instytucie Genetyki przy Agencji Nauki, Technologii i Badań (A*STAR) w Singapurze. W kolejnych latach odbył staże na Oddziale Medycyny Ratunkowej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie oraz w Szpitalu MSWiA w Katowicach, a także w Centrum Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcji w Katowicach. W 2017 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych.

Publikacje

 • Autor i współautor licznych publikacji w polskich i zagranicznych czasopismach obejmujących swoją tematyką zagadnienia z zakresu dermatologii i wenerologii.

Znajomość języków

 • angielski