Adresy (2)

PRACOWNIA EMG
ŚREDNIA 12, Częstochowa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Badanie elektrofizjologiczne

Zwykła wizyta


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Średnia, Częstochowa

Centrum Badań Elektromiograficznych .Specj.Gabinet Neurologiczny Henryka Eliasz

Pozostałe usługi


ŚREDNIA 12, Częstochowa

PRACOWNIA EMGŚREDNIA 12, Częstochowa

PRACOWNIA EMG

Moje doświadczenie

Leczone choroby


Zakres porad

  • Neurologia

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Badań Elektromiograficznych .Specj.Gabinet Neurologiczny Henryka Eliasz Konsultacja neurologiczna

Dobry neurolog, sympatyczna, konkretna ,pomocna , potrafi przekazać zrozumiałym językiem jakie mam problemy. Szczerze polecam Panią doktor

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PRACOWNIA EMG badanie elektrofizjologiczne

Polecam Panią doktor. Widać, że ma doświadczenie i lata praktyki w diagnozowaniu schorzeń. Badanie EMG przeprowadzone bardzo profesjonalnie.

Z
Profil zweryfikowany

Wierzę, że Pani Doktor jest bardzo miła i ma profesjonalne podejście do pacjentów. Szkoda tylko, że taką postawę prezentuje tylko w prywatnym gabinecie. W dn. dzisiejszym tj. 30.01.2014r byłem na wizycie w poradni przyszpitalnej, z chorym, 86-cio letnim ojcem. Ta darmowa wizyta była niestety tylko stratą czasu,.. oczekiwanej porady czy pomocy ze strony lekarza ojciec nie uzyskał. Próbowałem "wyciągnąć coś" na temat choroby czy dalszego postępowanie w chorobie, ale niechętne, zdawkowe i cyniczne odpowiedzi prawie nic nie wyjaśniły. Pani Doktor, pacjenci to nie bezduszne automaty, to po prostu ludzie nie mający wiedzy medycznej ,dlatego oczekują pomocy i informacji od lekarza.


P
Profil zweryfikowany

Bardzo miła pani doktor. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Zna się na swoim fachu. Umie doradzić co robić i jak leczyć. Polecam tą Panią lek. Henrykę Eliasz. Jestem naprawdę zadowolony.


C
Profil zweryfikowany

Witam,

Serdecznie polecam gabinet neurologiczny w Częstochowie przy ulicy Średniej 12 jak i Panią lek. Henrykę Eliasz. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
Dotarłem na miejsce pół godziny przed umówioną wizytą, zadzwoniłem do dr Henryki Eliasz, która zjawiła się w przeciągu 5 minut. Podczas wykonywania (bezbolesnych) badań, wszystko było szczegółowo tłumaczone a wyniki były na miejscu. Pani dr Henryka Eliasz jest osobą godną zaufania, wytłumaczyła problem w zrozumiałym dla pacjenta języku, oraz poradziła co robić dalej. Można było odczuć wrażenie że dr jest zaangażowana w pomoc, czego nie można powiedzieć o wielu lekarzach "odbębniających" jedynie godziny swojej pracy. Wizytę umówiłem telefonicznie w przeciągu dwóch dni, zatem nie było zbędnego czekania które może tylko pogorszyć stan zdrowia pacjenta. Miła, szybka i fachowa obsługa.

Kolejnym plusem jest to iż Pani doktor ma także podpisaną umowę z NFZ (nie znam szczegółów) jednakże serdecznie polecam.

Pozdrawiam,
Cieśliński Paweł


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania