Lek.

HENRYKA ELIASZ verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Bardzo miła pani doktor. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Zna się na swoim fachu. Umie doradzić co robić i jak leczyć. Polecam tą Panią lek. Henrykę Eliasz. Jestem naprawdę zadowolony.

 • Szukasz neurologa? Pacjenci polecają:

  Kamila Strzelec
  Kamila Strzelec
  Neurolog
  Władysława Orkana 68, Częstochowa
  Bardzo uprzejma Pani doktor, umie słuchać pacjenta. W przeszłości pomagała również dziadkowi. Można jej zaufać.… więcej

  Emilia Hercuń
  Emilia Hercuń
  Neurolog
  Reymonta 62, Radomsko
  Bardzo konkretny, kompetentny i sympatyczny lekarz. Pani Doktor przeprowadziła dokładny wywiad, odpowiedziała wyczerpująco… więcej

  Ewa Leśniak
  Ewa Leśniak
  Psychiatra, Neurolog
  Sienkiewicza 4/1A, Tarnowskie Góry
  Pani doktor bardzo trafnie przeprowadziła wstępną diagnozę i dobrała leki. Z wrażliwością i profesjonalizmem nawiązała… więcej

  Danuta Falkus
  Danuta Falkus
  Neurolog
  Księdza Antoniego Szymały 122B, Bytom
  jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor, która jest bardzo miłą osobą, udzieliła mi wyczerpujących odpowiedzi… więcej

  Beata Koj
  Beata Koj
  Neurolog
  Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/12, Bytom
  Bardzo miła ale tez kompetentna, dokładnai profesjonalna Pani doktor. Szczegółowo zapoznała się z moim przypadkiem… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Neurologia

  Usługi

  PRACOWNIA EMG

  ŚREDNIA 12, 42-221 Częstochowa, śląskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Z

   Wierzę, że Pani Doktor jest bardzo miła i ma profesjonalne podejście do pacjentów. Szkoda tylko, że taką postawę prezentuje tylko w prywatnym gabinecie. W dn. dzisiejszym tj. 30.01.2014r byłem na wizycie w poradni przyszpitalnej, z chorym, 86-cio letnim ojcem. Ta darmowa wizyta była niestety tylko stratą czasu,.. oczekiwanej porady czy pomocy ze strony lekarza ojciec nie uzyskał. Próbowałem "wyciągnąć coś" na temat choroby czy dalszego postępowanie w chorobie, ale niechętne, zdawkowe i cyniczne odpowiedzi prawie nic nie wyjaśniły. Pani Doktor, pacjenci to nie bezduszne automaty, to po prostu ludzie nie mający wiedzy medycznej ,dlatego oczekują pomocy i informacji od lekarza.

  • P

   Bardzo miła pani doktor. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Zna się na swoim fachu. Umie doradzić co robić i jak leczyć. Polecam tą Panią lek. Henrykę Eliasz. Jestem naprawdę zadowolony.

  • C

   Witam,

   Serdecznie polecam gabinet neurologiczny w Częstochowie przy ulicy Średniej 12 jak i Panią lek. Henrykę Eliasz. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
   Dotarłem na miejsce pół godziny przed umówioną wizytą, zadzwoniłem do dr Henryki Eliasz, która zjawiła się w przeciągu 5 minut. Podczas wykonywania (bezbolesnych) badań, wszystko było szczegółowo tłumaczone a wyniki były na miejscu. Pani dr Henryka Eliasz jest osobą godną zaufania, wytłumaczyła problem w zrozumiałym dla pacjenta języku, oraz poradziła co robić dalej. Można było odczuć wrażenie że dr jest zaangażowana w pomoc, czego nie można powiedzieć o wielu lekarzach "odbębniających" jedynie godziny swojej pracy. Wizytę umówiłem telefonicznie w przeciągu dwóch dni, zatem nie było zbędnego czekania które może tylko pogorszyć stan zdrowia pacjenta. Miła, szybka i fachowa obsługa.

   Kolejnym plusem jest to iż Pani doktor ma także podpisaną umowę z NFZ (nie znam szczegółów) jednakże serdecznie polecam.

   Pozdrawiam,
   Cieśliński Paweł

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG