lek.

Helena Gutowicz-Pietrzyk

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

7 opinii +dodaj

Umów wizytę
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalistą II st dermatologii i wenerologii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Staż specjalizacyjny odbyłam w Klinice Dermatologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: zmiany skórne

  Bardzo miła Pani doktor z podejściem do dzieci. Dokładnie zbadała każda zmianę, postawiła szybka diagnozę i od razu przedstawiła dalsze możliwe kroki.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka

  To była moja pierwsza wizyta. Wspaniały lekarz, który kompetentnie, rzeczowo i w sposób pełen profesjonalizmu przekazuje pacjentowi informacje odnośnie leczenia jak i wdrażanych leków. A to wszystko w sympatycznej i miłej atmosferze. Gorąco polecam Panią Doktor.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i rzeczowa pani doktor. Szybko postawiła diagnozę i przepisała leki, które bardzo szybko pomogły.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne BiałołękaUsługa: oparzenie barszczem Sosnowskiego

  Niezwykła kobieta z dużą dozą empatii. Po wizycie poczułam się w pełni zaopiekowana. Zalecone leki okazały się skuteczne, a problem znika szybciej niż myślałam. Bardzo polecam.

 • Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Cudowna Pani doktor, chodzę do niej od małego a teraz mam już 31 lat. Kiedyś na NFZ teraz prywatnie. Nigdy nie postawiła złej diagnozy, zawsze miała racje. Na Pani doktor nigdy się nie zawiodłam.
  Polecam z całego serca. Świetny specjalista.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Byłam na wizycie z dwoma problemami. Pani Dr pobieżnie załatwiła jeden, natomiast gdy zapytałam o drugi (łupież) to nie sprawdziła (nie obejrzała skóry głowy) jaki to rodzaj łupieżu, tylko przepisała… szampon. Nie zapytała czy czegoś już używałam.
  Zadałam następne pytanie czy poleca coś na porost włosów. Pani Dr powiedziała, że jak przyjdę za miesiąc na wizytę, to wtedy mi powie. Prosiłam o podanie nazwy, jednak nie zmieniła stanowiska.
  Na koniec zapytałam, czy mogę przy okazji zapytać o córkę, Pani Dr odp, że tu nie ma nic przy okazji. Powiedziałam, że chciałabym powiedzieć tylko jedno zdanie, na co Pani Dr odp: „To pani pójdzie na dół, uiści opłatę i powie wtedy to zdanie”.
  Rozumiem, że mogą być w Klinice zasady, że nie wolno zapytać o inną osobę, ale Pani Dr mogła wyrazić się w inny sposób. Myślę, że lekarz powinien mieć trochę więcej empatii, a nie wszystko przeliczać tak na pieniądze.

 • M

  Korzystałam z prywatnych porad dr Gutowicz-Pietrzyk kilka razy, w tym 2 zabiegi krio. Za każdym razem pani doktor udzielała wyczerpujących informacji na zadany problem, starała się znaleźć najtańszą formę skutecznego wyleczenia, zabiegi wykonywała bardzo dokładnie, przy tym była bardzo miła i otwarta. Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalistą II st dermatologii i wenerologii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Staż specjalizacyjny odbyłam w Klinice Dermatologii we Wrocławiu .Specjalizuję się w leczeniu chorób skórnych min. trądziku, chorób alergicznych skóry, skórnych zakażeń bakteryjnych,wirusowych,grzybiczych, łuszczycy. Wykonuję badanie znamion dermatoskopem oraz usuwam brodawki metodą kriochirurgii oraz elektrokoagulacji. Doświadczenie zawodowe uzupełniam szkoleniami m.in. z dermatoskopii i trichoskopii zmian skórnych i włosów.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu