Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Znajomaklinika.pl to miejsce gdzie znajdziesz doskonałych rehabilitantów, lekarzy specjalistów w tym ortopedów i kardiologów a także zrobisz badania laboratoryjne i badania USG (ogólne, ortopedyczne, kardiologiczne, doppler).

Oferta Centrum Medycznego ZnajomaKlinika.pl jest skierowana głównie do mieszkańców Warszawskich Bielan, ale także pozostałych dzielnic Warszawy i okolicznych miejscowości.

Nasze usługi są realizowane w Centrum Medycznym w Warszawie przy ul. Żeromskiego 55/67 (Warszawa – Bielany). Dogodny dojazd zarówno transportem miejskim jak i komunikacją miejską.

Przyjazna atmosfera, pomocny personel, całościowe i indywidualne podejście do problemu pacjenta gwarantują, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (975)

Ogólna ocena

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksander Yankouski iniekcje dostawowe

  Kontuzja kolana podczas biegania. Uszkodzenie łąkotki i dolegliwości przeciążeniowe. Doktor zalecił ostrzyknięcie kolana specjalnym preparatem. Cały zabieg precyzyjnie przeprowadzony pod USG. Po jakimś czasie powtórzony. Ból minął. Mogę uprawiać sport i jestem bardzo zadowolony że wybrałem tego lekarza. Polecam!

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Aleksander Yankouski konsultacja ortopedyczna

  Świetny specjalista! Na wizycie zostało mi szczegółowo wszystko wytłumaczone. Lekarz z pasją oraz zaangażowaniem. Pełen profesjonalizm. Bardzo mocno polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Michał Znajdek USG piersi

  Z całego serca polecam, byłam już kilkukrotnie na USG piersi. Pan Doktor jest przesympatyczna osoba, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Na pewno jeszcze wrócę.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksander Yankouski Inny

  Lekarz pierwsze co bez badania próbuje wcisnąć zastrzyk winni wszystko na dietę. Pan doctor nie znalazł przyczyny dlaczego moje kolano się blokuję i mam wrażenie że pieniądze wyrzucone w błoto
  Skan będzie trzeba powtórzyć. Zdecydowanie nie polecam

  lek. Aleksander Yankouski

  Przyczyną jest rozszczelnienie układu surowiczego/limfatycznego przedziału przedniego kolana. Dieta jest głównym czynnikiem dostarczającym nam alergeny i flory, które wymuszają limfocyty produkować kwasy i przeciwciała. Te z kolei za 10-15 min trafiają do miejsca uszkodzenia i rozpalają na kolejne 12h. Proszę się zastosować do diety na 3 dni a się zrozumie. Lub proszę zjeść np. Śliwkę i poczekać 15 min na efekt. Leki nikt nie "wciska", a całą procedura jest pod kontrolą usg. Dziękuję

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Znajdek USG piersi

  Pan Michał bardzo sympatyczny, wszystko na spokojnie wyjaśnił podczas badania. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, pełen profesjonalizm, polecam z całego serca.

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Piotr Syrówka konsultacja ortopedyczna

  Wzorcowy przykład dla niektórych lekarzy jak należy obchodzić się z pacjentami. Jestem zbudowany obsługą.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Znajdek USG jamy brzusznej

  Bardzo komunikatywny lekarz, duży profesjonalizm, bardzo rzeczowo tłumaczy. Myślę, że wiele można osiągnąć w medycynie dzięki odpowiedniemu nawiązaniu relacji: pacjent-lekarz. Gratuluję.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Znajdek USG piersi

  Doktor zaangażowany, empatyczny, odpowiada na wszystkie pytania. Godny polecenia

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Syrówka Inny

  Sympatyczne i profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor bardzo szczegółowo zajął się moim problemem. Podejście bardzo profesjonalne w miłej atmosferze. Bardzo polecam pana doktora i jeszcze dziękuję. Włodzimierz R.

  G
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Syrówka konsultacja ortopedyczna

  Super bardzo polecam Doktor Syrówka najlepszy ortopeda , bardzo dobry specyialista z super podejściem do pacjenta. Dokładnie i zrozumiale tłumaczy .Jeszcze raz polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Żeromskiego 55/67, 01-882 Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania