Adres

Sobolaków 2, Orzech, Tarnowskie Góry
Ośrodek Psychoterapii Kontrapunkt

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutką, prowadzę terapię indywidualną dla osób dorosłych, terapię rodzinną oraz terapię par, mam 19 letnie doświadczen...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Kontrapunkt psychoterapia indywidualna

Szczerze polecam Panią Hannę jako wybitną specjalistkę! Terapia nie jest łatwą, ani przyjemną sprawą, ale cierpliwość i stanowczość Pani Doktor bardzo mi pomogły. Nie jest to pierwszy psycholog u którego byłam, ale jedyny, który mi pomógł!!!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Hanna Lichończak

Pani Hania to terapeutka z powołania, psycholog inna, niż wszystkie. Poznałam wielu psychologów, ale żaden nie umiał mi pomóc. Kilkakrotnie zostawałam odsyłana do kolejnego i następnego, i znów do innego, aż w końcu poznałam Panią Hanię. Dopiero wtedy zauważyłam, że na moje problemy rzeczywiście można znaleźć rozwiązanie. Każda terapia była zetknięciem z prawdą, ale w delikatny, subtelny sposób. Zaczęłam dostrzegać, że jestem w stanie zrobić więcej, niż byłam sobie w stanie wyobrazić. W przeciwieństwie do pozostałych specjalistów, po spotkaniu z Panią Hanią, moje dobre samopoczucie nie opuszaczało mnie po kilku dniach, wręcz przeciwnie - trzyma do teraz :-)

Szczerze polecam Panią Hanię, jako specjalistę od zdrowia psychicznego :-)


N
Użytkownik zweryfikowany

Z czystą przyjemnością i sercem polecam panią Hannę. Wybranie się na terapię akurat do niej było najlepszą decyzją w moim życiu. Dzięki niej zyskałam tak naprawdę drugie życie. Moje wszystkie obawy minęły po pierwszym spotkaniu. Pani Hania wprowadzała taką atmosferę, że bez żadnego skrępowania można było rozmawiać nawet na najtrudniejsze tematy. Jestem tak wdzięczna, że nie sposób opisać to słowami.


D
Użytkownik zweryfikowany

Pani Hania jest jedyna w swoim rodzaju – pełna pozytywnej energii, zaangażowania; potrafiąca zarówno okazać wsparcie, gdy jest to potrzebne, jak i zmobilizować do działania. Po dwóch latach spotkań mogę śmiało napisać, że rezultaty przerosły moje oczekiwania, co jest zasługą obustronnego wysiłku oraz pełnego profesjonalizmu pani psycholog. Jeśli miałabym jeszcze raz zdecydować się na terapię u pani Hani, zrobiłabym to bez wahania. Polecam każdemu, kto szuka dobrej i fachowej pomocy!


M
Użytkownik zweryfikowany

Długo czekałam z wystawieniem tej opinii, bo chciałam się przekonać czy efekty terapìi będą trwałe. Minęło pół roku odkąd skończyłam terapię i choć nadal miewam czasem chandrę to jednak widzę zdecydowaną róźnicę między swoim źyciem sprzed kilku lat a obecnym. Jestem bardzo wdzięczna pani psycholog za to że pomogła mi poukładać i pozmieniać tak wiele ważnych i trudnych dla mnie spraw.


I
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam Panią Hanie Kornas jako świetnego psychologa. Życzliwym i fachowym okiem spojrzała na moje problemy, które udało się rozwiązać w ciągu paru sesji. Pierwszy raz zdażyło mi się czekać niecierpliwie na kolejną wizytę. Polecam!


G
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki pomocy Pani Hani inaczej patrzę na świat i moje problemy. Była jedną z pierwszych osób które wyciągnęły do mnie swą pomocną dłoń w bardzo dla mnie trudnym okresie życia. Polecam gorąco. Nie znam lepszego psychologa.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Hania to przede wszystkim bardzo dobry i profesjonalny specjalista, do tego ciepła, miła i przesympatyczna osoba. Potrafi pomóc, ale nie robi tego nachalnie, nic na siłę, wszystko w swoim tempie. Na prawdę bardzo gorąco polecam.


O
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam Panią Hanię! Miałem duże problemy, z którymi nie mogłem sobie poradzić, a z powodu wrodzonej nieufności ciężko było mi zwrócić się do kogoś o pomoc.Pani Hania pomogła mi spojrzeć na moje problemy zupełnie z innej strony i dzięki niej znalazłem w sobie siłę do poradzenia sobie z kłopotami, o którą sam bym siebie nie podejrzewał. Ciepła i serdeczna osoba a jednocześnie konkretny specjalista.


Użytkownik zweryfikowany

Od wielu lat borykałam się z niską samooceną i brakiem chęci do życia, szukałam dla siebie pomocy u różnych specjalistów, ale dopiero ta pani psycholog sprawiła, że spojrzałam na siebie inaczej. Jestem w terapii od pięciu miesięcy, czasami jest trudno, miewam jeszcze gorsze momenty, ale czuję wyraźną ulgę i żałuję, że wcześniej nie zdecydowałam się tu przyjść i przestać się tak męczyć.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutką, prowadzę terapię indywidualną dla osób dorosłych, terapię rodzinną oraz terapię par, mam 19 letnie doświadczen...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Psychoterapia