Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam Akademię Medyczną w Krakowie w roku 1973 uzyskując tytuł lekarze, posiadam specjalizację II stopnia w dziedzinie położnictwa i ginekologii....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Nadżerki szyjki macicy
  • Choroby szyjki macicy
  • Dysplazja szyjki macicy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
17 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Diagnoza, Anna Błażewska-Gruszczyk, Marian Słowiaczek

Panią dr Huczek poleciła mi inna lekarka przyjmująca w tej samej przychodni i od wielu lat jestm wierną pacjentką tej lekarki, choć bywam niezbyt często. Zawsze miła, kompetentna, wyrozumiała i cierpliwa. Zawsze wykonuje lub zleca konieczne badania i przepisuje niezbędne leki. Szczegółowo tłumaczy, co powinnam wiedzieć o ich działaniu i jak je stosować. Jeśli uznaje, że powinnam włączyc jakiś lek po wykonaniu badań, to otrzymuję recepty razem z wynikiem, i nie muszę po nie przychodzic na kolejną wizytę. Z całą odpowiedzialnością polecam panią doktor innym pacjentkom.


A
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do pani Doktor, ponieważ byłam zmuszona. Zależało mi na jak najszybszej konsultacji.
Cisza... czego ja osobiście nie mogłam znieść. Trzy banalne pytania i za parę minut 200zl... byłam w szoku. Zero jakiegokolwiek nawiązania kontaktu. Atmosfera bardzo zimna.
Nie polecam nawet w ostateczności.


M
Użytkownik zweryfikowany

Jak dla mnie najlepsza! Przeszłam już dwóch ginekologów na zasadzie "odczep się".
Konkretna, wszystko jasno wyjaśnia ( aż nie trzeba zadawać dodatkowych pytań). Jedyna Pani ginekolog, która zrobiła mi wszystkie badania, które już dawno powinny być zrobione przez poprzedników.
Jak dla mnie zasługuje na 5 gwiazdek.


I
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam dr Huczek: jest delikatna, wyrozumiała, merytorycznie i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie; wykazuje się pełnym profesjonalizmem i obiektywizmem wobec pomysłów, próśb, potrzeb pacjenta; w jej gabinecie czułam się swobodnie, nie denerwowałam ani trochę, badania nie są nieprzyjemne, mój partner może zawsze wejść ze mną. Poza tym poprowadziła moją mamę (razem z innymi lekarzami z placówki, w której pracuje) przez dwa nowotwory piersi oraz polipy w macicy, wykazując się przy tym ogromną wiedzą endokrynologiczną i empatią. Bierze pod uwagę wszystko, co mówi pacjent; zawsze czuję, że patrzy na moje zdrowie holistycznie. Wspaniała lekarz i wspaniała osoba.


E
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam - byłam u Pani Doktor dwukrotnie na USG w czasie ciąży. Polecał mi ją inny lekarz. Na pierwszym USG - według jej pomiarów - przezierność karkowa była w normie. Nie było nawet sugestii ze strony Pani Doktor żeby zrobić kolejne badania prenatalne. Dziecko urodziło się z Zespołem Downa. Na drugim USG - nie zauważyła dwóch olbrzymich ubytków w serduszku dziecka (międzykomorowy i międzyprzedsionkowy). Dziecko od urodzenia jest w szpitalu, a ja przeżyłam szok po porodzie.
Same zdecydujcie czy chcecie ryzykować.


O
Użytkownik zweryfikowany

Z wielkimi oczami czytam negatywne opinie, bo tak przemiłej lekarki chyba w życiu nie widziałam, czułam się jak u cioci a nie jak u obcego człowieka. Polecam zwłaszcza młodym dziewczynom, zero przedmiotowego traktowania, zero krępacji, Pani doktor jest delikatna, uśmiechnięta. Minusem może być jedynie wizyta płatna koło 100 zł.


J

Witam,byłam długoletnią pacjentką Pani Huczek,zwykłe wizyty kontrolne przez lata i ok,2003roku założyłam pierwszą 4 -letnią spiralę i ok, 2007 r.poszłam wymienić na nową i ok .W 2011r.pani Huczek już nie przyjmowała w Tarnowie(ciekawe dlaczego)więc poszłam do innego lekarza.Po badaniach wyszło zapalenie a przy wymianie okazało się że pani Huczek założyła mi spirale ale na starą spiralę,(nosiłam w sobie 4-lata ciało obce po gwarancji)cały czas zadaje sobie pytanie ?czy to niedbałość?czy rutyna ?lub znieczulica do pacjenta albo pójście na łatwiznę ,mogłam odlecieć w ciągu dwóch tygodni ,taki błąd za bezmyślność.Dzisiaj jestem na zwolnieniu po operacji czyszczeniu macicy i wciąż zadaje sobie pytanie......ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!


D
Użytkownik zweryfikowany

Idąc na wizytę prywatną, czy badania chciałabym mieć takie odczucie, że wizyta trwa tyle ile tego potrzeba a lekarz poświęca pacjentowi dużo uwagi, przedstawi diagnozę, zaleci badania, coś doradzi. Pani Doktor jest osobą małomówną i o wiele rzeczy trzeba dopytać. Jedna z moich wizyt przebiegła w tempie błyskawicznym. Nie twierdzę, że Pani Doktor jest złym specjalistą ale szczególnie w sytuacji gdy wizyty są płatne chciałabym żeby nie były przeprowadzane „na czas”.


A

Byłam pacjentka pani \"doktor\" przez kilka lat. Wszystko było ok, dopóki prowadzenie ograniczało się do wizyt kontrolnych i wymiany wkładki. Sytaucja uległa zmianie, gdy chciałam zajść w ciążę i potrzebowałam juz LEKARZA który mnie porządnie poprowadzi. Pani \"doktor\" nie zauwazyła, że mam zbyt cienkie endometrium, co jak wiadomo (tzn. teraz już to wiem) jest sprawą b.istotną, jeżeli planuje się ciążę, i chce się ją donosić. Ponadto, mimo wieloktrotnych usg pani \"doktor\" przegapiła ponad 3 cm mięśniaka w macicy. Dodatkowo, wiedząc o moich problemach z tarczycą, pani \"doktor\" radosnie uznała że jest OK, gdy mój wynik TSH znalazł się w granicach normy - jakoś przeoczyła fakt, że przy planowaniu ciąży i w jej trakcie powinien być zdecydowanie nizszy. Z powodu w/w zaniedbań straciłam dziecko. Zdecydowanie odradzam!!!

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo słaby".


G

Byłam u tej pani prywatnie, dziwi mnie co piszecie bo dla mnie ta pani była bardzo niemiła. Po drugie droga - 90 zł za 30 sekund badania (nie USG - zwyczajnie palcem, czyli stwierdziła że "przydatki są" nic poza tym nie dało się sprawdzić)Po czwarte czuć było, że chodzi jej tylko o kasę, zero ciepła tylko suche: "proszę się zdecydować jakie badanie chce pani teraz, bo potem trzeba będzie zapłacić, a między tym dwoma badaniami jest różnica 40zł" (ja rozumiem, że dba o swoje interesy i nie mam nic przeciwko ale na pewno można było kwestie finansowe załatwić dyskretniej). No i najgorsze jest po PIĄTE: stwierdziła u mnie nadżerkę na podstawie oględzin, bez badania cytologicznego, co jest niedopuszczalne choć nagminne w tym kraju. NIGDY WIĘCEJ DO TEJ PANI NA BADANIA.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam Akademię Medyczną w Krakowie w roku 1973 uzyskując tytuł lekarze, posiadam specjalizację II stopnia w dziedzinie położnictwa i ginekologii....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Nadżerki szyjki macicy
  • Choroby szyjki macicy
  • Dysplazja szyjki macicy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Powiązane wyszukiwania