dr n. med.

Grzegorz Karkowski

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog

13 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Kwalifikacje oraz wykonywanie badań elektrofizjologicznych oraz ablacji arytmii - zarówno w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym oraz w innych ośrodkach z pracownią Elektrofizjologii. Ukończyłem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KrakówUsługa: wizyta odpłatna

  Dr Grzegorz Karkowski najpierw zapoznał się dokładnie z dokumentacją medyczną, jaką przedstawiłem. Następnie wyjaśnił mi zawiłości medyczne z zapisów w tej dokumentacji i uzasadnił tok dalszego postępowania w moim przypadku. Na koniec wręczył mi do rąk własnych skierowanie do jednostki specjalistycznej na oddział szybkiej terapii - celem wykonania dalszych badań i rozważenie wykonania określonego zabiegu. Nie wyobrażam sobie lepszego przebiegu wizyty, dziękuję.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KrakówUsługa: wizyta odpłatna

  Bardzo miły i konkretny lekarz który bardzo wyczerpująco wyjaśnił przebieg choroby udzielił wielu porad co do dalszego leczenia również ważne że nie liczył czasu podczas wizyty dla niego widać że ważny jest pacjent .

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KrakówUsługa: dolegliwości kardiologiczne (niedokrwienie mięśnia sercowego)

  Po wizycie wyszedłem w pełni zadowolony, moje objawy choroby serca zostały w sposób bardzo dokładny wyjaśnione i precyzyjnie odmówiono sposób dalszego leczenia . Polecam lekarza który potrafi zająć się pacjentem nie patrząc na czas

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KrakówUsługa: wizyta odpłatna

  Byla to moja pierwsza wizyta ze skierowania od lekarza rodzinnego,na szczescie okazalo sie ze nie mam problemow kardiologicznych.Lekarz bardzo kompetentny,slucha cierpliwie wszystkiego.Oceniam pozytywnie

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KrakówUsługa: Wizyta odpłatna

  Naprawdę warto. Pierwszy raz spotkałem się z tak życzliwym i kompetentnym lekarzem. Słucha pacjenta z zainteresowaniem i szybko diagnozuje jego problemy. Luźna atmosfera sprawia, że byłem w stanie dokładnie opowiedzieć doktorowi co mi dolega, przez co pomoc z Jego strony mogła być jeszcze bardziej dokładna.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Kraków

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Doktora Karkowskiego. Dał się poznać jako fantastyczny specjalista, który z troską i zainteresowaniem podchodzi do pacjenta. Bardzo konkretny, rzeczowy, z dużą wiedzą, którą potrafi przekazać laikowi. Dba o komfort i zdrowie pacjenta, nie wyolbrzymiając ani nie bagatelizując jego dolegliwości. Cierpliwy, serdeczny. Zdecydowanie kardiolog godny polecenia!

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KrakówUsługa: wizyta odpłatna

  Kompetentny, profesjonalny, uprzejmy, troszczący się o pacjenta. Nie szkoda mu czasu na rozmowę z pacjentem! Bardzo polecam!

 • I
  Lokalizacja: Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w KrakowieUsługa: arytmia serca

  Serdecznie polecam ! U Pana doktora ok rok temu miałam wykonywany zabieg ablacji serca. Raz na zawsze uporałam się z arytmią dzięki doktorowi. Pełen profesjonalizm, ciepłe podejście do pacjenta i ogromna wiedza. Polecam !

 • J
  Lokalizacja: Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w KrakowieUsługa: ablacja serca

  Dr Karkowski to wspaniały Lekarz i wspaniały Człowiek. Nie znajduję słów uznania dla jego profesjonalizmu, cierpliwości, inteligencji oraz życzliwości wobec pacjenta. Uwolnił mnie od koszmarnej arytmii, choć byłam bardzo trudnym przypadkiem.
  Bardzo, bardzo polecam!!!
  Joanna

 • K

  To wspaniały lekarz! Konkretny, rzeczowy a przede wszystkim wielki profesjonalista. Ma niezachwianą pewność działania i wiarę w powodzenie nawet trudnego zabiegu co jest bardzo ważne dla każdego pacjenta. Jestem mu bardzo wdzięczny.
  Jeśli ktoś szuka lekarza, któremu mógłby powierzyć swoje życie to dr Karkowski jest jak najbardziej właściwą osobą.
  Bardzo dziękuję.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Kwalifikacje oraz wykonywanie badań elektrofizjologicznych oraz ablacji arytmii - zarówno w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym oraz w innych ośrodkach z pracownią Elektrofizjologii.
  Ukończyłem Uniwersytet medyczny w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym. Po uzyskaniu najlepszego wyniku z Lekarskiego Egzaminu Państwowego w woj. małopolskim rozpocząłem prace w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. JP II.
  Obszarem moich zainteresowań ( a z czasem pasji) od początku pracy zawodowej w dziedzinie kardiologii jest elektrofizjologia kliniczna (nauka o zburzeniach rytmu serca)
  Wiedze i doświadczenie w zakresie wykonywania zabiegów ablacji arytmii zdobywałem zarówno w tutejszym ośrodku jak i w najlepszych ośrodkach elektrofizjologii w Polsce i w Europie. Od 2013r. współpracuję z dr. Edwardem Koźlukiem, szefem pracowni elektrofizjologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, z którym w regularnie wykonuje zabiegi ablacji (pełen profil zabiegów). Ponadto miałem okazje odbywać szkolenia w Instytucie Kardiologii w Aninie( Prof. Łukasz Szumowski), w Asklepios Klinik St. Georg w Hamburg (Prof. Dr. med. Karl-Heinz Kuck), w Semmelweis University – Budapeszt ( Prof. Laszlo Geller). Również brałem udział w licznych warsztatach z zakresu ablacji w tym głownie tych organizowanych przez Profesora Josef Kautznera w Pradze. Posiadam certyfikat Indywidualnego operatora elektrofizjologii wydany przez Sekcje Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
  W trakcie pracy zaangażowałem się również w publikacje naukowe, m.in. byłem autorem oraz współautorem licznych prac naukowych z zakresu kardiologii. W styczniu 2016 roku obroniłem prace doktorską z zakresu elektrofizjologii klinicznej.

Specjalizacje

 • Kardiologia

Publikacje

 • Evaluation of the early effectiveness and late arrhythmia recurrences subjectively experienced by the patient after RF ablation of accessory pathway in Wolf-Parkinson-White syndrome depending on it's localization and the electrical parameters of ablation--own observation.
 • Analiza przyczyn nawrotu częstoskurczu oraz subiektywnie odczuwanej arytmii po skutecznej ablacji prądem o częstotliwości radiowej (RF) nawrotnego częstoskurczu węzłowego (AVNRT)
 • Opis przypadku - Ablation of slow pathway in a patient with persistent left superior vena cava
 • Vitamin K antagonists favourably modulate fibrin clot properties in patients with atrial fibrillation as early as after 3days of treatment: Relation to coagulation factors and thrombin generation.
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Asklepios Klinik St. Georg w Hamburg (Prof. Dr. med. Karl-Heinz Kuck)
 • Semmelweis University – Budapeszt ( Prof. Laszlo Geller)
 • Pracownia Elektrofizjologii- WUN ul .Banacha.

Certyfikaty

 • Grzegorz Karkowski, kardiolog w mieście Kraków - Certyfikaty

Choroby