Adresy (6)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
71 773.....


Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
71 773.....


Rynek 7 / 2, Strzelin
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Oławska 15, Wrocław
VITA Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Stomatologów we Wrocławiu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Konsultacja urologiczna


Swobodna 1, Wrocław

od 170 zł

Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1


Szewska 3A, Wrocław

od 170 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A


ul. Swobodna 1, Wrocław

od 170 zł

Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1


Szewska 3A, Wrocław

od 170 zł

Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3a

Opinie od pacjentów

2

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A

Od wejścia poczułem, że doktor mnie zbywa. Wizyta przebiegła w bardzo nerwowej atmosferze. Kiedy próbowałem opisać swój problem doktor mi ciągle przerywał i ostatecznie nie wysłuchał do końca. Po pobieżnym badaniu dostałem receptę bez jakiegokolwiek komentarza dotyczącego mojego stanu. Kiedy próbowałem się dopytać o szczegóły usłyszałem zdawkową i wymijającą odpowiedź. Zdecydowanie nie polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany

Gorzej niż źle!!! W marcu udałem się prywatnie do "doktora" ponieważ niepokoiło mnie moje prawe jądro - wyczuwałem guz. Po zbadaniu Pan doktor powiedział że on sie tym nie zajmie bo to będzie długo trwało i żebym udał się z tym na Hirszfelda ( wtedy nie wiedziałem że jest tam onkologia) Gdy poprosiłem o USG czy jakieś badania usłyszałem że szkoda czasu itp itd. Na onkologię udałem się bez żadnego papierka czy badania. Lekarze w poradni byli co najmniej zdziwienie że urolog nie podjął się wstępnej diagnozy. Tylko niepotrzebnie straciłem 70 zł za wizytę!! Teraz jest już wszystko ok dzięki lekarzom z prawdziwego zdarzenia!! Zdecydowanie nie polecam!


G

najlepszy, najlepszy, najlepszy! Goraco polecam! Od 25 lat choruje na prostate. Podczas pierwszej wizyty doktor przepisal mi cudowne ziolka ktore spowodowaly ze pozegnalem sie z tym swiatem.


L

niestety muszę potwierdzić zamieszczone wyżej opinie. moim zdaniem nie warto. co prawda nie potrafię jeszcze powiedzieć nic o skuteczności leczenia, bo byłam u doktora dziś pierwszy raz, ale to , jak wyglądała wizyta, mówi samo przez siebie. ledwo usiadłam na krześle, zdążyłam wydusić z siebie słowo, pan doktor doskonale wiedział co mi jest i czym mnie uleczyć. po jego miniwykładzie zaproponowałam, że może w końcu powiem w czym jest mój problem, a kiedy skończyłam, pan doktor zaczął wypisywać mega długą receptę, swoją opinię zbudował jedynie na podstawie badań sprzed pół roku, w których wyszło, że mam bakterie w moczu, a przyszłam z tym, że często oddaję mocz i problem ten trwa znacznie dłużej niż mam te bakterie... To ile się nasłuchałam o tym, że jest tylko jeden sposób, w jaki mogły się te bakterie tam dostać, to moje. kiedy doktor skończył, powiedziałam mu,że nie współżyję i to niemożliwe, to tylko powiedział, że "mówi jak jest". ogólnie poczułam się okropnie i więcej do niego nie pójdę.


W
Użytkownik zweryfikowany

Jestem świeżo po wizycie u Pana "doktora". Wizyta trwała 3 minuty po
których błyskawicznie zrozumiałem że leczenie się u Pana "doktora" to nieporozumienie. Cierpię na kamicę nerkową (6 mm kamień w lewej nerce) a już na dzień dobry zostałem przez "specjalistę" zrugany za to że sam nie zdiagnozowałem swojego schorzenia np. nie sprawdziłem jakie powinno być stężenie moczu i za to że nie kontroluję dobowych ilości oddawanych płynów. Usłyszałem że powinienem informacje dot.mojej choroby sprawdzać w internecie zanim się u "doktora" pojawię. Chyba lepiej w myśl tego co powiedział przejść się do Bonifratrów po ziółka albo sprawdzić w internecie jak leczyć się dalej niż mieć kolejny raz do czynienia z Panem "doktorem".


B

Dr Agopsowicz to jeden z najlepszych lekarzy jakich znam. Przez bardzo długi okres borykałam się z problemami nerek, którym nie był w stanie zaradzić żaden inny lekarz (byłam u wielu). Dopiero pan dr Agopsowicz trafnie rozpoznał moje schorzenie i wyprowadził mnie do całkowitego wyleczenia. Jego wiedza a także trafność w podejmowaniu decyzji okazała się być bardzo skuteczna w moim przypadku.Mogę śmiało nazwać pana doktora specjalistą i na pewno polecić go innym pacjentom.


G

Stanowczo odradzam tego urologa. Byłam u niego ponieważ od około 2 lat nieskutecznie leczyli mnie lekarze na stale powracające zapalenia pęcherza. W końcu wymusiłam skierowanie do urologa i bardzo się zawiodłam. Pan "doktor" stwierdził, że to moja wina, bo sama wpuszczam do pęcherza bakterie. Na moje pytanie w jaki sposób skoro dbam o siebie i o higienę osobistą zgodnie ze wskazaniami lekarzy (niejedna tak o siebie nie dba jak ja) poza tym ubieram się bardzo ciepło i nigdy mi się nie zdarzyło żeby mnie przewiało albo coś podobnego to odpowiedział, że ja powinnam wiedzieć skoro dostaję zapalenia...Powiedział również, że wypisze mi antybiotyk, ale jak on nie pomoże to on już mi też nie pomoże w niczym. No koszmar. Prawie się popłakałam jak wyszłam od niego bo tylko skierowanie zmarnowałam. Na szczęście znalazłam drugiego super urologa, który bardzo profesjonalnie podszedł do mojego problemu i pomógł mi za co jestem mu bardzo wdzięczna.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Urologia

Znajomość języków

Polski