Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A

Szewska 3A

50-053 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Karolina Lesner

  Dermatolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3a

   U Pani Doktor leczyłam kilka różnych problemów skórnych, za każdym razem z bardzo dobrym i co ważne szybkim skutkiem. Pani Doktor jest bardzo konkretna i zaangażowana w proces leczenia. Oprócz sympatycznej postawy wyróżnia się na tle innych lekarzy obszerną wiedzą i determinacją w leczeniu, przez co szybko osiąga się konkretne efekty leczenia. Poza tym zawsze pamięta o swoich pacjentach i wypytuje o stan zdrowia. Byłam u wielu dermatologów jednak z pewnością Pani Doktor jest najlepszym z jakim miałam przyjemność podejmować się leczenia.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Problemy z cerą

   Pani doktor jest uprzejmym i punktualnym lekarzem. Rok temu byłam na kilku wizytach w związku z problemami z cerą. Otrzymałam antybiotyk na 3 miesiące oraz maści. Wszystko pomogło, ale niestety na krótko, po odstawieniu leków problem wrócił, a od antybiotyku nabawiłam się bólów brzucha, które długo trwały. Teraz leczę się u innego dermatologa, który rozpoczął leczenie robiąc badania krwi oraz pokarmowe. I odnaleziono źródło problemu, bez przepisywania mocnych antybiotyków. Wizyty u doktor Lesner oceniam neutralnie, ponieważ leczenie chwilowo pomogło a Pani doktor jest uprzejmą osobą, która poświęca czas na wyjaśnienia. Jednak leczenie było niestety nie do końca odpowiednio dobrane, a antybiotyk otrzymałam bez wcześniejszych jakichkolwiek badań...

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Krzysztof Staszewski

  Laryngolog, Internista, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Bardzo pomocny i profesjonalny lekarz. Zawsze szczegółowy wywiad i dobrze dobrane leczenie.Szczerze polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29

   Pan Doktor przyjął przed czasem co dla mnie bardzo na plus +. Uprzejmy,sympatyczny. Wizyta przebiegła sprawnie, wszystkio zostało wytłumaczone.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Katarzyna Błach

  Internista,

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20Usługa: ból w płucach, kaszel

   Do gabinetu Pani doktor trafiłam z przeciągającym się od kilku tygodni kaszlem i bolidem w klatce piersiowej. Pomimo że wizyta była skrócona (centrum infekcyjne) to Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad i badanie. A następnie aby wykluczyć problemy z sercem od razu skierowała mnie na EKG. Zdjęcie RTG niestety nie było możliwe tego samego dnia (święto) więc zaoferowała wystawienie skierowania do szpitala. Finalnie zgodnie z podejrzeniami Pani doktor okazało się że miałem zapalenie oskrzeli które w ciągu około 2 tygodni zostało wyleczone dzięki trafnie dobranym lekom. Ponowne RTG na które również skierowała mnie Pani doktor finalnie pozwoliło jej się upewnić że wszystkie zmiany się cofnęły i że jestem zdrowy. Bardzo podobała mi się merytoryczna dyskusja. Tłumaczenie schematu leczenia i zadbanie o pacjenta aż do definitywnego potwierdzenia zakończenia choroby. Oby więcej takich lekarzy. Pozdrawiam.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20

   Bardzo dobry, rzeczowy i empatyczny lekarz. Z dużą uważnością słucha Pacjenta. Wizyty odbywają się zgodnie ze wcześniej ustaloną godziną. Polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Magdalena Radomska

  Ginekolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A.Usługa: badania ginekologiczne

   Pani Doktor w trakcie wizyty wiele lat temu stwierdziła, że przesadnie reaguje na ból w trakcie badania. Zaszczyciła mnie komentarzem, że przecież tatuaż musiał boleć, zatem chyba nie powinnam się zwijać z bólu. Dodała jeszcze uprzejmie, że będę musiała znaleźć sprawnego partnera. Na szczęście na koniec życzyła mi powodzenia. Zniechęciła mnie ta Pani do lekarzy, do rozwiązania problemu z bólem i do seksu. Po latach podjęłam kolejne próby diagnozy i okazało się, że to wulwodynia, a nie urojony ból, nieporównywalny z robieniem tatuażu. Dzięki tej Pani przez długi okres uważałam, że to moja wina i że ból jest urojony. Nie tylko okazało się, że Pani nie postawiła prawidłowej diagnozy, w dodatku sposób komentowania zgłoszonych przeze mnie problemów odebrałam jako prześmiewczy.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani doktor spóźniła się 15 minut po czym kazała na siebie czekać kolejne 15. Pani doktor jest arogancka, podczas badania była bardzo niedelikatna, nie mogła sobie poradzić z aparatem USG. Badania które zleciła były niekompletne, a na koniec powiedziała, że ma opóźnienie i prosi żebym wyszła. Z moje strony pozostał tylko szok i niedowierzanie. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (167) o tym lekarzu


 • Julita Sikora

  Dermatolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3AUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Pani doktor bardzo miła, dokładnie obejrzała chore miejsca i zleciła leczenie dokładnie wyjaśniając sposób stosowania kuracji

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacja dermatologiczna

   Profesjonalne i zaangażowane podejście do pacjenta. Skuteczna terapia dobrana po zebraniu informacji i zaproponowania optymalna metody leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Grzegorz Agopsowicz

  Ginekolog, Urolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacja urologiczna

   Witam, byłem u lekarza w ramach profilaktyki. Lekarz przeprowadził dokładny wywiad, wykonał badanie jąder, prostaty. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, szybko i komfortowo, bez grama skrępowania. Lekarz wydał zalecenia co do zdrowego trybu życia. Dodam że była to moja pierwsza wizyta tego typu i ze spokojem moje polecić Pana Doktora.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A

   Od wejścia poczułem, że doktor mnie zbywa. Wizyta przebiegła w bardzo nerwowej atmosferze. Kiedy próbowałem opisać swój problem doktor mi ciągle przerywał i ostatecznie nie wysłuchał do końca. Po pobieżnym badaniu dostałem receptę bez jakiegokolwiek komentarza dotyczącego mojego stanu. Kiedy próbowałem się dopytać o szczegóły usłyszałem zdawkową i wymijającą odpowiedź. Zdecydowanie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Krzysztof Gomułka

  Internista, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: Inny

   Jestem w ciąży i byłam na wizycie u Pana Doktora w celu przeprowadzenia kwalifikacji do szczepienia na krztusiec. W czasie wywiadu poinformowałam Pana Doktora, że wyczuwam powiększone węzły chłonne pod pachami i zastanawiam się czy nie jest to przeciwwskazaniem do wykonania szczepienia, jednak problem ten został zbagatelizowany i Pan Doktor uznał, że na tym typie wizyty tego nie sprawdzi... Zważywszy na mój stan (32 tydzień ciąży bliźniaczej), jak i na sytuację związaną z koronawirusem, liczyłam jednak na odrobinę empatii i chęć pomocy, zwłaszcza, że pod gabinetem nie było kolejnych pacjentów czekających na wizytę. Poza tym sam fakt powiększonych węzłów chłonnych może być niepokojący w kontekście przyjmowania szczepionki. Co więcej osłuchiwanie stetoskopem odbyło się przez koszulkę (!), więc też jestem pełna wątpliwości czy zostałam dokładnie zbadana.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacja internistyczna

   Bardzo rzetelny i kompetentny lekarz. Dokładnie przeanalizował wyniki moich badań i odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania. Jest godnym polecenia specjalistą.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Jarosław Maliszewski

  Laryngolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Wrocaw ul. Fabryczna 6Usługa: konsultacja laryngologiczna

   Pan Doktor z zaangażowaniem, rzeczowo wyjaśnia diagnozę i problem oraz sposób leczenia i profilatyki. Po pierwszej wizycie - Godny polecenia.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3AUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Wizyta w bardzo przyjemnej atmosferze. Lekarz przeprowadził szczegółowe badanie i dokładnie poinformował o sposobie leczenia. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Krzysztof Wurm

  Ginekolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3AUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Prowadziłam u pana Wurma zdrową ciążę. Początkowo byłam dość zadowolona. Dr zawsze uprzejmy i grzeczny, nawet żartował sobie z moim mężem. Czasem zdarzały się opóźnienia. Wszystko zmieniła epidemia. Na jedynej wizycie w trzecim trymestrze zrobił mi USG "byle jak". Wizyta trwala 5 minut. Tak jakbym miała mało stresów w tym ciężkim okresie - lekarz nie dał mi informacji ile waży dziecko, jak wygląda szyjka macicy itp. wysłuchałam tylko narzekań o tym jak bezsensowne jest badanie na gbs. Co mnie to obchodzi? Jest wymagane w każdym szpitalu! I mam je opłacone w ramach swojego pakietu. To niech robi, a nie gada. Po porodzie nie zlecił mi żadnych (sic!) badań kontrolnych, spytał tylko czy chce jakaś antykoncepcje. Notorycznie nie zmienia papierowego ręcznika na fotelu ginekologicznym po pacjentkach przecież ja widzę, że ręcznik jest pognieciony i ewidentnie już ktoś na nim siedział :/

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3aUsługa: Inny

   Bardzo cieply i empatyczny lekarz. Z uwagi na wczesniejsze poronienie i problemy na poczatku kolejnej ciazy nie byla to latwa wizyta. Doktor byl bardzo delikatny w obyciu, podnosil mnie na duchu. Zadawal szczegolowe pytania (rowniez te trudne o poronieniu itd.), aby lepiej poznac cala sytuacje. Skierowal na wszystkie potrzebne badania. Bardzo mily czlowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (58) o tym lekarzu


 • Marcin Ziajkiewicz

  Radiolog, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29Usługa: USG jamy brzusznej

   Podczas wizyty lekarz nie odpowiadał na ważne, zadawane pytania. Za dopytywanie o podstawowe informacje wyrzucił mnie z gabinetu, twierdząc że zadawanie pytań jest niegrzeczne!!! Wizyta obejmowała USG jamy brzucha na pytanie, które narządy zostały zbadane (podczas samego badania nie było żadnego komentarza co jest badane i czy narzady są prawidłowe) lekarz odpowiedział, że to tajemnica lekarska i nie odpowie mi na to pytanie. Podczas wizyty nie uzyskałam kluczowych informacji- wizyta nie była rutynową kontrolą ale sprawdzeniem obecnego stanu po przebytej jednostce chorobowej z towarzyszącymi chorobami przewlekłymi. Lekarz wykazał się całkowitym brakiem profesjonalizmu, kultury osobistej i zwykłej ludzkiej empati. Zaprezentował za to aroganckie i niegodne lekarza zachowanie. Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej osoby!!!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: USG piersi

   Ja również polecam wizyty u pana doktora. Co roku wykonuje USG piersi u różnych lekarzy i tym razem jestem pozytywnie zaskoczona, dlatego zostawiam opinię. Pan doktor jest rzetelny, bada dokładnie, a przy tym wszystko tłumaczy i jest kulturalny. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania