Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A

Szewska 3A

50-053 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Paulina Ilnicka konsultacja endokrynologiczna

  Zamowilam wizyte, zeby wyjasnic wyniki ,ktore zrobilam prywatnie probujac dowiedziec sie co mi dolega .Wszystkie badania zlecone przez Gp w Anglii byly w normie .Pani dr Paulina zebrala szczegolowy wywiad , wysłuchała mojej historii, obejrzała wyniki z Anglii i te nowe, zrobiła badanie palpacyjne i wytłumaczyła mi dokładnie co jest podejrzane a co nieprawidłowe i co to oznacza.Wytlumaczyla jakie dodatkowe badania powinnam zrobic dla lepszej diagnostyki moich sprzecznych I nie swoistych objawow. Wizyte byla skrojona do potrzeb pacjenta , bardzo profesionalna.Mialam uczucie ,ze bylam wysłuchana i zbadana .Pomimo, ze nie mam pelnej diagnozy mam poczucie ,ze jestem w dobrych rekach i bardziej rozumiem co sie dzieje w moim organizmie. Jestem bardzo zadowolona .Dziekuję.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paulina Ilnicka Inny

  Pani doktor jest lekarzem z powołania. Z zaangażowaniem podchodzi do leczenia. Zleciła mi badania, o których nawet nie miałam pojęcia, że istnieją, a potem szczegółowo objaśniła ich znaczenie. Analizuje wszystkie wyniki, nie tylko endokrynologiczne i łączy je w jedną całość. Jestem pod wrażeniem i polecam każdemu.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Karolina Lesner konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor ciepła, sympatyczna, a przy tym niezwykle kompetentna. Szuka przyczyny choroby, a nie skupia się tylko na leczeniu objawów. Wszystko szczegółowo wyjaśnia. Serdecznie polecam.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Kinga Belowska-Bień konsultacja neurologiczna

  Bardzo miła i konkretna Pani doktor. Konsultacja bardzo pomocna, wszystko dokładnie wytłumaczone, badanie ogólne, nie tylko bolącego miejsca. Polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Kinga Belowska-Bień konsultacja neurologiczna

  Pani doktor bardzo miła, przeprowadzony szczegółowy wywiad. Dobrze wyjaśniony problem. Polecam każdemu.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kinga Belowska-Bień konsultacja neurologiczna

  Po prostu Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor sprawiła na mnie jak najlepsze wrażenie z powodu swojej wiedzy, łączenia faktów z historii choroby, empatii i sympatycznej atmosfery. Polecam !


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Karolina Lesner Dermatoskopia – ocena znamion, guzków skórnych

  Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim Panią Doktor, która sprawnie przeprowadziła badanie, wszystko wyjaśniła, przekazała ustnie i pisemnie zalecenia.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Katarzyna Kapelko-Słowik konsultacja hematologiczna

  Polecam Panią Doktor z całego serca. Ogromna wiedza,chęć pomocy ,zrozumiałe wyjaśnienie problemu. Pani Doktor jest przemiła osobą.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rubin Diner konsultacja ginekologiczna

  Nie polecam wizyt u pana Dinera. Doktor zwracał się do mnie z góry, z pretensjonalnością, bez jakiejkolwiek empatii. To była moja pierwsza wizyta u ginekologa, nie wiedziałam co się działo, ani jakie badanie lekarz wykonuje. Zadawane przeze mnie pytania pozostawiał bez odpowiedzi, nie objaśniał terminów, ignorował wyrażane przeze mnie obawy, a jak już coś tłumaczył, to był odwrócony plecami, nie było w tym ludzkiego odruchu współczucia ani sympatii. Odesłał do kolejnego lekarza, nie tłumacząc dlaczego.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Karolina Lesner konsultacja dermatologiczna dzieci

  Brak skali dla pani doktor w pozytywnym sensie. Przyjechaliśmy z dwójką dzieci (2 i 8 lat) zakażonych mięczakiem, z którymi już wcześniej byliśmy u kilku dermatologów. Niestety nie było efektu w leczeniu z rozsiewającym się dalej, coraz bardziej mięczakiem. Do pani Karoliny trafiliśmy z polecenia. Pani Karolina, pomimo naszego godzinnego spóźnienia na wizytę, przyjęła nas po godzinach swojej pracy. Podjęła decyzję o zabiegu usunięcia mięczaków, gdzie wcześniej nikt nie chciał się tego podjąć. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, rewelacyjnego podejścia do problematycznych pacjentów (dzieci nie zawsze chcą współpracować przy bolesnych zabiegach), determinacji w niesieniu pomocy i ulżeniu małym pacjentom. Dowiedzieliśmy się jak po kolei będzie przebiegało dalsze leczenie. Pani doktor wyjaśniła wszystko jasno i rzetelnie. Jako rodzice jesteśmy już spokojni, że dzieci są pod opieką najlepszego specjalisty. Pani Karolina to ogromna wiedza i zaangażowanie. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania