Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dermatologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dermatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne NZOZ GALLA-DERM

W 100% polecam Panią Doktor. Przeprowadziła obszerny wywiad, trafnie zdiagnozowała mój problem i dała mnóstwo zaleceń i wskazówek jak postępować w trakcie leczenia. Lekarz z powołania


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu uczulenie

Polecam każdemu! Pani Doktor to lekarz z powołaniem. Przeprowadziła obszerny wywiad, poświęciła czas na dokładne przyjrzenie się mojej dolegliwości, ale także rozwiała wszelkie wątpliwości co moich innych problemów dermatologicznych. Dostałam szereg zaleceń jak dbać o moją skórę i jakich kosmetyków używać. Najważniejszym dla mnie było znalezienie przyczyny, a nie tylko łagodzenie objawów. Trafiłam w ręce prawdziwego specjalisty.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne NZOZ GALLA-DERM

Miałem styczność z wieloma dermatologami i muszę przyznać, że Pani Dr swoim profesjonalizmem, kompetencjami i podejściem nie ma sobie równych. To była moja kolejna konsultacja, po kilku latach nieobecności w gabinecie, więc wiedziałem do jak dobrego lekarza idę, ale wizyta przerosła moje oczekiwania. W jej trakcie Pani Doktor omówiła ze mną wszystkie (4 sprawy), przeprowadziła dokładny wywiad, a na koniec udzieliła pełnych informacji i przydatnych wskazówek. Pani Dr szczegółowo podchodzi do każdego, nawet najdrobniejszego, tematu. Uzyskałem więcej pomocy niż w przypadku wizyt u innych dermatologów. Koszt wizyty (wizyty są również w ramach NFZ) jest atrakcyjny jak na obecne warunki rynkowe. Gorąco polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne NZOZ GALLA-DERM zmiana skórna w okolicy genitalnej

Niestety bardzo się zawiodłam po wizycie u pani doktor. Przyszłam skonsultować zmianę skórną w okolicy krocza, ponieważ tak mi zalecił ginekolog u którego byłam w pierwszej kolejności. Pani doktor po obejrzeniu skóry dotkniętej zmianą pokręciła głową i powiedziała, że dermatolog nie zajmuje się tego typu przypadkami i próbowała się ze mną pożegnać. Reakcja Pani doktor bardzo mnie zawiodła i zdziwiła, ponieważ problem z jakim do niej przyszłam dotykał dokładnie skóry, a nie części pochwy, dlatego myślałam, że znalazłam się u właściwego specjalisty. Zamiast mi pomóc pani Trątnowiecka poleciła mi, żebym poszła do ginekologa, pomimo mojego tłumaczenia, że właśnie ginekolog skierował mnie do dermatologa. Jestem bardzo niezadowolona z tego powody, że Pani Trątnowiecka, nie udzieliła mi ani jednej rady na temat tego schorzenia, nawet nie próbowała. Pomimo moich próśb i tłumaczeń, naprawdę nie wykazała się chęcią pomocy, od razu chciała zamknąć temat, mówiąc, ze dermatolodzy nie zajmują się zmianami skórnymi w okolicach pochwy. Daję Pani Trątnowieckiej ocenę najniższą, ponieważ nie zostałam przez tą panią wysłuchana, poświęciła mi na prawdę bardzo mało czasu, nie dała mi szansy na wytłumaczenie mojego problemu i zadania pytań. Nie zaproponowała żadnej pomocy, nawet nie próbowała zrozumieć mojego problemu i czegokolwiek wymyślić. Najbardziej rażący i przykry dla mnie był absolutny brak zaangażowania i chęci pomocy.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne NZOZ GALLA-DERM Inny

Bardzo dokładna lekarka. Jedyny dermatolog, a odwiedziłam ich już kilku, który obejrzał mnie od stóp do głów, zwracając uwagę na każde znamię. Bez problemu otrzymałam skierowanie na zabieg usunięcia problematycznych pieprzyków.
Szczerze polecam!


B
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy dermatolog. Pani doktor leczy mnie, cala moja rodzinę i polecam ją znajomym. Za każdym razem bezbłędna diagnoza i skuteczne leczenie. Bardzo kulturalna, miła, tłumaczy bardzo dokładnie o co chodzi w przypadłości i dlaczego takie a nie inne leczenie. Na pewno będę Panią doktor odwiedzać jeśli zajdzie taka potrzeba.


M
Użytkownik zweryfikowany

Niestety nie mogę wystawić Pani Doktor pozytywnej opinii pomimo tego, że wyleczyła mnie z trądziku, który był pierwszym problemem z jakim pojawiłam się w Jej gabinecie. Początkowo byłam zachwycona, bo jak nie cieszyć się z tego, że problem który doskwierał od lat, po nie długim czasie leczenia znikł. Uważając, że znalazłam w końcu dobrego dermatologa poszłam do Pani Doktor również z innymi problemami, jednak diagnozy niestety (chociaż w moim przypadku raczej na całe szczęście, bo choroby o którą byłam podejrzewana nie życzę nikomu) nie były już tak trafne, a zjadły mi bardzo dużo nerwów. Raz Pani Doktor nie będąc pewna swojej diagnozy, roztoczyła mi przed oczyma wizję 8 tygodniowej, zaraźliwej choroby obejmującej ręce, nogi i tułów, na którą nie ma lekarstwa, ponoć sama przechodzi - całe szczęście diagnoza była zupełnie nietrafiona. Wiem, ze schorzenie to miało objawy jedynie estetyczno - komfortowe ale nikomu, a zwłaszcza osobą które zaczynają jakiś nowy etap swojego życia tak jak ja w tym czasie, nie życzę aby przechodziły przez tak nieprzyjemny okres wyczekiwania na chorobę która całe szczęście nie nadeszła. Rozumiem, że lekarz musi czasami nastraszyć, aby pacjent się przejął i zadbał o swoje zdrowie, ale w przypadku rzadkiej choroby, której prawdopodobieństwo wystąpienia nie jest zbyt wysokie, za to profilaktyki, jak i lekarstwa brak, myślę, że było to zbyteczne. Z równym zaangażowaniem Pani Doktor nastraszyła mnie gdy pokazałam jej pieprzyka którego miałam od lat, ale w ostatnim czasie odrobinę się powiększył. Wychodząc z gabinetu byłam przekonana, że to coś okropnego, gdyż Pani Doktor z ogromnym przekonaniem, wręcz graniczącym z pewnością opisała mi zmianę jako zagrażającą życiu. Efekt nastraszenia zadziałał, w podskokach pobiegłam do chirurga (całe szczęście cudownego), który uspokoił mnie, mówiąc, że oczywiście należy zmianę wyciąć i przebadać, ale nie ma co stawiać diagnozy przed pojawieniem się wyników. Podsumowując, chciałam zaznaczyć, że moja krytyka nie wynika tak bardzo ze złych diagnoz, bo te mogą przytrafić się każdemu i w pełni to rozumiem, lecz ze sposobu ich przekazania. Nie jestem typem "panikary", ale zostałam nastraszona na prawdę bardzo skutecznie. W problemach z trądzikiem polecam - lek robiony w aptece był wspaniały. W przypadku innych przypadłości, radzę opinię skonsultować z innym lekarzem.


A
Użytkownik zweryfikowany

Po kilku wizytach u dermatologów, którzy przekonywali mnie, że taka moja uroda, albo u innych, którzy sugerowali psychiczne podłoże problemów skórnych i polecali w "leczeniu" kosmetyki, poczułam się kompletnie bezsilna i zniechęcona. Doktor Trątnowiecka od razu rozpoznała gronkowca złocistego, co potwierdziły badania mikrobiologiczne, i wyleczyła go. Teraz z polecenia Pani Doktor jestem pod opieką również endokrynologa-ginekologa i widzę szansę na opanowanie innych problemów, które prze kilka ostatnich lat rujnowały mi zdrowie (tarczyca, niedomoga hormonalna, migreny) i wygląd.
Pani Doktor jest dokładna, a przede wszystkim zainteresowana problemami pacjenta, a jej szeroka wiedza pomaga jej te problemy rozwiązywać. W razie wątpliwości chętnie konsultuje się z innymi lekarzami, wszytko pacjentom tłumaczy, niczego nie lekceważy,
Z pełną odpowiedzialnością polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Najgorsza dermatolog z jaką miałam styczność. Niby wydaje się być miła, sympatyczna. Ale co wizytę zmieniała mi antybiotyki na trądzik hormonalny, nie chciała mi dać skierowania na badania bo stwierdziła, że one nie są takie istotne przy trądziku, że to trzeba leczyć od zewnątrz. Jak jakaś nawiedzona 100 razy sprawdza wypisaną receptę co trwa dłużej niż sama wizyta. Ogólnie nie polecam. Bardzo się zawiodłam...


M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała Pani Dermatolog:) miałam okazję poznać wielu dermatologów, ale ona jest wyjątkowa. Bardzo trafne diagnozy i sposoby leczenia, a poza tym dokładna i swietnie tłumaczy. Kompetencje w relacji lekarz-pacjent opanowane na najwyższym poziomie - bardzo rzadko się to zdrza. Wiele jej zawdzięczam i goraco polecam. Poza tym przyjmuje zarówno na NFZ i prywatnie!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia

Powiązane wyszukiwania