lek. dent.

Grażyna Szcześniak

Stomatolog

9 opinii +dodaj

Swój zawód wykonuję z pasją od ponad 30 lat w komfortowych dla pacjenta warunkach, bez stresu, bólu i pośpiechu rozwiązując problemy moich pacjentów zawsze zgodnie z ich oczekiwaniami.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: ART-DENT NZOZ Gabinet Stomatologiczny Grażyna SzcześniakUsługa: wypełnienie

  Bolący ząb nie dawał mi spokoju od kilku tygodni. Pani doktor szybko zlokalizowała źródło bólu i bezboleśnie usunęła próchnicę, w miejsce dziurki aplikując plombę dopasowaną do koloru szkliwa. Wszystko odbyło się w serdeczniej atmosferze.

 • S
  Lokalizacja: ART-DENT NZOZ Gabinet Stomatologiczny Grażyna SzcześniakUsługa: leczenie kanałowe

  Aż do wizyty u Pani dr Szcześniak, wizyta u stomatologa zawsze wiązała się w moim przypadku z ogromnym stresem. Profesjonalna i przyjazna pomoc Pani dr zmieniła moje podejście. Leczenie kanałowe przebiegło sprawnie i bezboleśnie.Czysty i ładnie urządzony gabinet oraz nowy i profesjonalny sprzęt robią wrażenie. W 100% polecam Panią Doktor!!

 • D
  Lokalizacja: ART-DENT NZOZ Gabinet Stomatologiczny Grażyna Szcześniak

  Pani dr. Szcześniak to stomatolog z niezwykłym podejściem do pacjenta. Wytłumaczyła mi istotę problemu i odpowiada na wszystkie pytania Leczenie przebiegło sprawnie i bezstresowo pomimo iż bardzo boję się stomatologów i mój przypadek nie należał do nałatiwejszych Trafiłam do gabinetu sugerując się stroną i opiniami. Jak się okazało, to był dobry wybór. Szczerze polecam!:

 • H

  Pani Doktor jest nie tylko świetnym fachowcem ale i przemiłą osobą. Trafiłem do niej z innego gabinetu z sytuacją, która wyglądała na beznadziejną a dzięki Pani Grażynie ząb udało się uratować, za co serdecznie dziękuję

 • M

  1. Profesjonalna obsługa pacjentów - lekarz dokładnie bada pacjenta, interesuje się historią zdrowia, dba o pacjenta także po wykonaniu wszystkich zabiegów. Pacjent czuje w gabinecie, że wszyscy lekarze mają bardzo bogatą wiedzę i nie stosują pierwszych lepszych rozwiązań, a dopasowują je adekwatnie do szczegółowej sytuacji.
  2. Solidne leczenie - do tej pory (a pierwszy raz u Pani Doktor byłem kilka lat temu) nie miałbym czego zareklamować, a Pani Doktor naprawiała m.in. błędy po poprzednich stomatologach.
  3. Sympatyczna załoga - od telefonu z umówieniem wizyty, przez leczenie, po zapłatę - zawsze z uśmiechem i kulturą. Chętni do pomocy nawet w sprawach niezwiązanych ze stomatologią.
  4. Elegancki gabinet - Gabinet w którym przyjmuje Pani Doktor jest bardzo ładny, ładnie utrzymany i zadbany. Bardzo miło się w nim przebywa

  Ogólnie - bardzo polecam. Nie znam lepszego stomatologa i gabinetu.

 • Pani Grażyna jest najlepszym stomatologiem. Bardzo miła atmosfera. Profesjonalna i bezbolesna pomoc na długi okres.Polecam.

 • A

  Bardzo dobry specjalista, fachowiec do tego pełna kultura osobista. Pani Grażyna jest najmilszym stomatologiem jakiego miałam mozliwość poznać.Same pozytywne wrażenia. Polecam, zwłaszcza w przypadkach, które wydają się być beznadziejne.

 • W

  Witam!uważam,że to fantastycznie trafić do gabinetu Pani Doktor Grażyny, wszystkim serdecznie polecam, pełen profesjonalizm. Bardzo komfortowe warunki leczenia, aż szkoda było opuszczać fotel ;)
  Wiktor.

 • A

  bardzo mila pani doktor, konkretna, na wstepie informuje o kosztach, odpowiada na wszystkie pytania i udziela wyczerpujacych informacji. bardzo mila atmosfera w gabinecie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Swój zawód wykonuję z pasją od ponad 30 lat w komfortowych dla pacjenta warunkach, bez stresu, bólu i pośpiechu rozwiązując problemy moich pacjentów zawsze zgodnie z ich oczekiwaniami.
  Pełen zakres usług realizuję we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin stomatologii - chirurgii, ortodoncji, endodoncji pod mikroskopem oraz przy pomocy wykwalifikowanych asystentek i higienistek.

  Z najwyższą troską podchodzę do estetyki, stawiając zawsze na pierwszym miejscu komfort i najwyższą jakość wykonywanej pracy. W kontakcie z pacjentem stawiam na otwartość realizowaną poprzez dokładne omówienie zakresu wykonywanych prac i dobro pacjenta.

  ENG / I have been practicing my profession passionately for over 30 years in a patient-friendly environment, without stress, pain and unnecessary rush, solving the problems of my patients always according with their expectations.
  I perform the full range of services in cooperation with specialists from various fields of dentistry - surgery, orthodontics, endodontics under the microscope and with the help of qualified personel - assistants and hygienists.

  I take care of aesthetics with utmost care, always giving priority to comfort and the highest quality of work. In my contact with the patient, I focus on openness thorough discussion of the scope of my work and patient best interest.