lek. dent.

Grażyna Szcześniak

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

14 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Swój zawód wykonuję z pasją od ponad 30 lat w komfortowych dla pacjenta warunkach, bez stresu, bólu i pośpiechu rozwiązując problemy moich pacjentów zawsze zgodnie z ich oczekiwaniami.… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Doświadczenie zawodowe
Stomatologię estetyczna

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam najlepszy lekarz jakiego ostatnio spotkałam. Leczenie szybkie i bezbolesne to będzie już mój lekarz)

 • R
  Lokalizacja: ART-DENT NZOZ Gabinet Stomatologiczny Grażyna SzcześniakUsługa: pęknięty ząb

  To była moja pierwsza wizyta w tym gabinecie i na pewno nie ostatnia. Bardzo miła i fachowa pomoc w awaryjnej sytuacji. Naprawdę polecam.

 • M
  Lokalizacja: ART-DENT NZOZ Gabinet Stomatologiczny Grażyna Szcześniak

  Na wizytę umówiłam się zachęcona pozytywnymi opiniami innych pacjentów i nie zawiodłam się. Bardzo fachowo i miło zajęto się mną i moim problemem. Leczenie odbyło się bezboleśnie w milej atmosferze. Zdecydowanie będę kontynuować leczenie w tym gabinecie. Polecam serdecznie.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ART-DENT NZOZ Gabinet Stomatologiczny Grażyna SzcześniakUsługa: usuwanie kamienia nazębnego

  Bardzo polecam p.dr. Grażynę. Jest sympatyczną i życzliwą osobą a przede wszystkim profesjonalistą. Ma indywidualne podejście do pacjenta, jasno jego przedstawia sytuację, doradzi, pomoże. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera.Polecam :)

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ART-DENT NZOZ Gabinet Stomatologiczny Grażyna Szcześniak

  Dziś pierwszy raz od naprawdę bardzo dawna odwiedziłam gabinet Pani Doktor. Przed wizytą obawiałam się najgorszego. Przede wszystkim bólu podczas badania. Jak się jednak okazało strach ma wielkie oczy... Niepotrzebnie straciłam całą swoją energię na zbędny stres. W gabinecie przywitały mnie bardzo miłe i uśmiechnięte Panie. Podczas wizyty wszystko Pani Doktor dokładnie wytłumaczyła. Profesjonalne podejście do pacjenta sprawiło, że cały strach minął. Bólu nie odczułam. Wiedza Pani Doktor i asystentek jest naprawdę uspokajajaca dla Pacjentów. Od razu dostałam wskazówki na temat higieny jamy ustnej i dalszego toku leczenia. Z przyjemnością umowiłam się na kolejną wizytę, natomiast z gabinetu wyszłam z namalowanym przez Panią Doktor uśmiechem, który dzięki serdecznym Paniom w gabinecie będzie jeszcze piękniejszy! Polecam wszystkim tym, którzy poszukują kogoś, kto pomoże im odzyskać piękny, zdrowy uśmiech bezboleśnie i bez zbednych obaw.

 • K
  Lokalizacja: ART-DENT NZOZ Gabinet Stomatologiczny Grażyna SzcześniakUsługa: wypełnienie

  Bolący ząb nie dawał mi spokoju od kilku tygodni. Pani doktor szybko zlokalizowała źródło bólu i bezboleśnie usunęła próchnicę, w miejsce dziurki aplikując plombę dopasowaną do koloru szkliwa. Wszystko odbyło się w serdeczniej atmosferze.

 • S
  Lokalizacja: ART-DENT NZOZ Gabinet Stomatologiczny Grażyna SzcześniakUsługa: leczenie kanałowe

  Aż do wizyty u Pani dr Szcześniak, wizyta u stomatologa zawsze wiązała się w moim przypadku z ogromnym stresem. Profesjonalna i przyjazna pomoc Pani dr zmieniła moje podejście. Leczenie kanałowe przebiegło sprawnie i bezboleśnie.Czysty i ładnie urządzony gabinet oraz nowy i profesjonalny sprzęt robią wrażenie. W 100% polecam Panią Doktor!!

 • D
  Lokalizacja: ART-DENT NZOZ Gabinet Stomatologiczny Grażyna Szcześniak

  Pani dr. Szcześniak to stomatolog z niezwykłym podejściem do pacjenta. Wytłumaczyła mi istotę problemu i odpowiada na wszystkie pytania Leczenie przebiegło sprawnie i bezstresowo pomimo iż bardzo boję się stomatologów i mój przypadek nie należał do nałatiwejszych Trafiłam do gabinetu sugerując się stroną i opiniami. Jak się okazało, to był dobry wybór. Szczerze polecam!:

 • H

  Pani Doktor jest nie tylko świetnym fachowcem ale i przemiłą osobą. Trafiłem do niej z innego gabinetu z sytuacją, która wyglądała na beznadziejną a dzięki Pani Grażynie ząb udało się uratować, za co serdecznie dziękuję

 • M

  1. Profesjonalna obsługa pacjentów - lekarz dokładnie bada pacjenta, interesuje się historią zdrowia, dba o pacjenta także po wykonaniu wszystkich zabiegów. Pacjent czuje w gabinecie, że wszyscy lekarze mają bardzo bogatą wiedzę i nie stosują pierwszych lepszych rozwiązań, a dopasowują je adekwatnie do szczegółowej sytuacji.
  2. Solidne leczenie - do tej pory (a pierwszy raz u Pani Doktor byłem kilka lat temu) nie miałbym czego zareklamować, a Pani Doktor naprawiała m.in. błędy po poprzednich stomatologach.
  3. Sympatyczna załoga - od telefonu z umówieniem wizyty, przez leczenie, po zapłatę - zawsze z uśmiechem i kulturą. Chętni do pomocy nawet w sprawach niezwiązanych ze stomatologią.
  4. Elegancki gabinet - Gabinet w którym przyjmuje Pani Doktor jest bardzo ładny, ładnie utrzymany i zadbany. Bardzo miło się w nim przebywa

  Ogólnie - bardzo polecam. Nie znam lepszego stomatologa i gabinetu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Swój zawód wykonuję z pasją od ponad 30 lat w komfortowych dla pacjenta warunkach, bez stresu, bólu i pośpiechu rozwiązując problemy moich pacjentów zawsze zgodnie z ich oczekiwaniami.
  Pełen zakres usług realizuję we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin stomatologii - chirurgii, ortodoncji, endodoncji pod mikroskopem oraz przy pomocy wykwalifikowanych asystentek i higienistek.

  Z najwyższą troską podchodzę do estetyki, stawiając zawsze na pierwszym miejscu komfort i najwyższą jakość wykonywanej pracy. W kontakcie z pacjentem stawiam na otwartość realizowaną poprzez dokładne omówienie zakresu wykonywanych prac i dobro pacjenta.

  ENG / I have been practicing my profession passionately for over 30 years in a patient-friendly environment, without stress, pain and unnecessary rush, solving the problems of my patients always according with their expectations.
  I perform the full range of services in cooperation with specialists from various fields of dentistry - surgery, orthodontics, endodontics under the microscope and with the help of qualified personel - assistants and hygienists.

  I take care of aesthetics with utmost care, always giving priority to comfort and the highest quality of work. In my contact with the patient, I focus on openness thorough discussion of the scope of my work and patient best interest.