lek.

Grażyna Milerska

Neurolog

102 opinie +dodaj

Umów wizytę 100 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Grażyna Milerska. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach - Ligocie. Po stażu wiele lat pracowałam w Pogotowiu Ratunkowym w Czechowicach - Dziedzicach, na Oddziale… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
102 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacje neurologiczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor. Była to moja pierwsza wizyta. Świetne podejście do pacjenta i szczegółowa analiza dostarczonych wyników. Bardzo dokładny wywiad przed postawieniem diagnozy.  Gorąco polecam panią doktor, warto

 • L
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: rwa barkowa

  Bylam dzisiaj u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Taki lekarz to juz w dzisiejszych czasach naprawdę rzadkość. Lekarz z powołania rozumiejacy pacjenta i bardzo zaangażowany w to co robi, bardzo polecam P. doktor i pozdrawiam ja Serdecznie.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: bóle i zawroty głowy,napady drgawek

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Pani Doktor jest bardzo miła,uprzejma i przyjazna,a ocena dolegliwości oraz badanie było bardzo szczegółowe i dokładne Jestem bardzo zadowolona z wizyty i też bardzo polecam Panią Doktor innym pacjentom.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska

  Bardzo miła Pani Doktor. Fachowa porada. Ogromny zasób wiedzy z poza neurologii, co pozwala powiązać przyczyny ze skutkiem. Duża pomoc w dolegliwościach. Polecam.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska

  Po dziesięciu latach krążenia po szpitalach , zmian leków i ich kombinacji, wreszcie ktoś, czyli Pani Doktor zaproponowała inne spojrzenie na chorobę córki. Jakie będą efekty pokaże czas, ale sama wizyta i podejście do pacjenta jak najbardziej ok.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacje neurologiczne

  Super miła i kompetentna Pani doktor, przeprowadza b. dokładny wywiad z pacjentem, odnosi się do konkretnego problemu i szczegółowo z pacjentem omawia go, wykazując się przy tym fachowa wiedzą.
  Polecam

 • J
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: problemy neurologiczne

  Bardzo profesjonalne podejście a przy tym bardzo ludzkie. Pani doktor patrzy szerzej niż standardowe podejscie. Poza przypisaniem leków ocenia tryb życia pacjenta, czy jest właściwy, dieta, styl, postawa i doradza: co zmienić, na co zmienić. Bo tak naprawdę to przecież bardzo ważne i ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Podobała mi sie wizyta, polecam Panią Doktor z czystym sumieniem.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Grażyna to wspaniały lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczy, poświęca dużo czasu dla pacjenta. A co najwazniejsze szybka trafna diagnoza. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do niej. Polecam w 100%

 • S

  Pani bardzo miła, uśmiechnięta, i zdecydowanie na swoim miejscu. Posiada duża wiedzę, i z czystym sumieniem mogę ją polecić! Pomogła mi i jeśli będę potrzebowała kolejnej konsultacji z neurologiem w przyszłości, udam się do tej samej Pani Doktor :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam tego lekarza, pani doktor jest miła, życzliwa i kompetentna. Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, wyjaśniła wszystkie wątpliwości, cierpliwie odpowiadała na pytania. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim tego lekarza.

Pytania pacjentów (29)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Grażyna Milerska. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach - Ligocie. Po stażu wiele lat pracowałam w Pogotowiu Ratunkowym w Czechowicach - Dziedzicach, na Oddziale Neurologicznym Szpitala Ogólnego w Bielsku-Białej, na Oddziale Rehabilitacyjnym Szpitala Kolejowego w Wilkowicach. Obecnie dyżuruję na Oddziale Neurologicznym Szpitala Miejskiego Beskidzkiego Centrum Onkologii im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.
  W ciągu wielu lat pracy zauważyłam, że wielu pacjentów z różnych przyczyn nie może lub nie chce korzystać ze stacjonarnej opieki lekarskiej. Jedną z alternatyw są prywatne wizyty domowe, w trakcie których, w środowisku najbardziej przyjaznym dla pacjenta, bez presji czasu, mogę wykorzystać całą moją wiedzę i wieloletnie doświadczenie, aby pomóc choremu w powrocie do zdrowia.