lek.

Grażyna Milerska

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

113 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
78 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Grażyna Milerska. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach - Ligocie. Po stażu wiele lat pracowałam w Pogotowiu Ratunkowym w Czechowicach - Dziedzicach, na Oddziale… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
113 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: problem z kręgosłupem

  Lekarz z pasją. Pani doktor dokładnie zapoznaje się z wynikami badań, pyta o wszystkie szczegóły. Polecam

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacje neurologiczne

  10-cio minutowa wizyta nie wniosła nic konstruktywnego w diagnozę mojego schorzenia. Nie otrzymałam nawet skierowania na specjalistyczne badania. W dalszym ciągu borykam się z tym samym problemem ponieważ jedyna "porada" jaką dostałam to tylko rehabilitacja i picie dużej ilości wody mineralnej. Cóż jeżeli wg pani doktor szumy uszne i zawroty głowy leczy się poprzez rehabilitację to ja nie polecam wizyt u pani doktor.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Doktor Milerska jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Bardzo przystępna dla pacjentów, wykazuje się dużym zaangażowaniem w diagnozowanie i leczenie.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: ból w górnej części kręgosłupa, bezsenność

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani doktor poświęciła wystarczająco dużo czasu, aby zapoznać się z moimi dolegliwościami i zaproponowała rozwiązania i środki, które z pewnością zastosuję. Lekarz wzbudza zaufanie, polecam!

 • Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska

  Co mogę dodać, nigdy jeszcze nie spotkałem tak profesjonalnego podejścia oraz otwartości do pacjenta pod względem medycznym, wszystko wyjaśni oraz opowie co powinno się robić dalej. Jestem zadowolony i polecam

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska

  Jak dotąd żaden neurolog nie zbadał mnie tak dokładnie i nie poświęcił tyle czasu ile Pani doktor Milerska. Uzyskałam konkretne odpowiedzi na zadane pytania. Kompetencje określam wysoko. Jestem zadowolona i polecam innym.

 • M

  Dr Milerska spokojnie wysłuchała z jakim problemem człowiek do niej przychodzi, przeanalizowała wyniki badań, a następnie zaproponowała schemat leczenia oraz dokładnie wytłumaczyła co, jak i dlaczego. Rozsądna lekarka, wkładająca dużo serca w udzielenie pomocy pacjentowi.

 • S
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska

  Lekarz o ogromnej empatii, cierpliwy , poświęca dużo czasu dla pacjenta.
  Otrzymałam wiele wskazówek dotyczących min.zmiany żywienia
  Bardzo polecam

 • D
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska

  Pani doktor z profesjonalnym i życzliwym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Zainteresowana pacjentem i jego problemem w stu procentach. Lekarz naprawdę godny polecenia.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska

  Świetny lekarz. Do pacjenta podchodzi holistycznie. Stara się dotrzeć do przyczyny choroby, a nie łagodzić tylko skutki. Bardzo polecam. Bożena

Pytania pacjentów (29)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Grażyna Milerska. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach - Ligocie. Po stażu wiele lat pracowałam w Pogotowiu Ratunkowym w Czechowicach - Dziedzicach, na Oddziale Neurologicznym Szpitala Ogólnego w Bielsku-Białej, na Oddziale Rehabilitacyjnym Szpitala Kolejowego w Wilkowicach. Obecnie dyżuruję na Oddziale Neurologicznym Szpitala Miejskiego Beskidzkiego Centrum Onkologii im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.
  W ciągu wielu lat pracy zauważyłam, że wielu pacjentów z różnych przyczyn nie może lub nie chce korzystać ze stacjonarnej opieki lekarskiej. Jedną z alternatyw są prywatne wizyty domowe, w trakcie których, w środowisku najbardziej przyjaznym dla pacjenta, bez presji czasu, mogę wykorzystać całą moją wiedzę i wieloletnie doświadczenie, aby pomóc choremu w powrocie do zdrowia.