Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Komandorska 171, Krzyki, Wrocław
Fizjomedical

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Badanie układu ruchu

Neurodynamika - mobilizacje systemu nerwowego

Terapia manualna +1 więcej

Zwykła wizyta


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego . Posiadamy wieloletnią praktykę w pracy z pacjentami. Główne metody którymi posługujemy się w naszej pracy...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Skolioza
  • Udar mózgu
  • Urazy głowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Badanie układu ruchu


Komandorska 171, Wrocław

Fizjomedical


Neurodynamika - mobilizacje systemu nerwowego


Komandorska 171, Wrocław

Fizjomedical


Terapia manualna


Komandorska 171, Wrocław

Fizjomedical


Zwykła wizyta


Komandorska 171, Wrocław

Fizjomedical

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Galina przyjeżdża do nas od ponad roku. Jest osobą kompetentną, konkretną i z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Nasza Karolinka bardzo ją lubi, mimo trudnych początków:) z całego serca możemy polecić Panią Galinę:)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo polecam Panią Galinę. Jest niezwykle serdeczną osobą z ogromną wiedzą. Dzięki niej moja 8-miesięczna córcia ma poprawne wzorce ruchowe mimo przykrych doświadczeń zdrowotnych. Pani Galina daje dużo przydatnych wskazówek i porad jak wspomagać prawidłowy rozwój dziecka. Cieszę się, że trafiłyśmy na takiego fachowca.


A
Użytkownik zweryfikowany

Nasz syn Kuba ma 6 lat. Jego terapeutką od ponad dwóch lat jest pani Galina Majczyk. Nie mogliśmy trafić lepiej... W wyniku bogatej historii chorobowej nasz syn ma, między innymi, rurkę tracheostomijną i skoliozę 52st spowodowaną brakiem mięśnia skośnego brzucha. Dzięki wspaniale prowadzonej terapii, pomimo dużego oporu i trudnego charakteru naszego dziecka, skolioza nie postępuje tak szybko, jak się obawialiśmy, co pozwala nam oddalić w czasie operację wszczepienia implantów. To najważniejszy sukces prowadzonej przez p. Galinę terapii. Inne to m.in. propozycja ortopedycznego obuwia (nikt wcześniej nie widział potrzeby i Kuba dziś miałby koślawe nogi i płaskostopie), Theratogs (strzał w dziesiątkę, pięknie Kubę podtrzymuje), wskazówki "codzienne", czyli jak możemy sami korygować pewne Kuby pozycje, żeby było jemu wygodnie, a zarazem prawidłowo. Milion drobnych rzeczy, uwag, podpowiedzi, które powodują, że ciągle jest lepiej.
Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm pani Galiny dają się zauważyć na każdym kroku. Przede wszystkim w tym, że na każde nasze pytanie dotyczące Kuby i jego rehabilitacji otrzymujemy wyczerpującą odpowiedź, podpartą rzetelną wiedzą. Tu nie ma miejsca na przypadki czy eksperymenty, każdy ruch jest zaplanowany i przemyślany, każde ćwiczenie czy zabawa w przerwie, ma swój cel - poprawę postawy Kuby.
Dzięki indywidualnemu podejściu do syna i współpracy na linii fizjoterapeuta-rodzice, udało się uzyskać współpracę przy ćwiczeniach, a nie było to łatwe, bo Kuba od zawsze nie znosił rehabilitacji (p. Galina jest kolejną terapeutką). Cierpliwe próbowanie różnych metod pracy przyniosło efekt, który napawa dumą.
Znam z opowieści innych mam niepełnosprawnych dzieci różne rehabilitantki i jeszcze nigdy nie słyszałam zachwytu. A my się zachwycamy :) Dziękujemy pani Galinko, że ciągle wytrzymuje Pani z naszym nerwusem!


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Galina jest fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem. Wybór tej Pani na naszego rehabilitanta jest strzałem w dziesiątkę i napawa mnie duma. Jest przede wszystkim fizjoterapeutą z zamiłowania, wszystko co robi to z uśmiechem na twarzy. Dostosowuje tempo pracy do pacjenta, obserwuje go bacznie, nawiązuje kontakt i zdobywa zaufanie po pierwszych minutach- dzieci czują najlepiej, ich szczerość rozbraja, a mój syn po ćwiczeniach uwielbia ja ☺ . Pani Galina dzięki ogromnemu wachlarzowi znanych terapii może pomoc synowi na wiele sposobów. Nie zamykamy sie tylko na jednym. Od ponad roku pracuje z moim chorym synem, który po wyjściu ze szpitala byl dzieckiem leżącym ( ponad 7mies mial wtedy) a teraz obraca sie na wszystkie strony i staramy sie wejść w wyższy poziom, do siadu. To wszystko dzięki ogromnej pracy włożonej w ten rozwój i zaangażowaniu min p.Galiny.
Po takim czasie współpracy jednego jestem pewna: gdyby cos mnie zaniepokoilo już dawno podziękowałabym za nia, bo dobro mojego dziecka jest najważniejsze, a jednak od p. Galiny otrzymujemy go w nadmiarze. Dziękujemy! I polecamy p. Galinę ze szczerego serca!


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Galina to świetny fizjoterapeuta. Dobro dziecka stawia na pierwszym miejscu. To, że czasem dziecko zapłacze nie oznacza, że robi mu krzywdę. Dzięki niej mnóstwo dzieci ma szanse na normalny rozwój. A kazda metoda fizjoterapi jest indywidualnie dobrana do potrzeb pacjenta. Podziwiam i polecam tą Panią. Oby więcej takich !!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Galina jest profesjonalnym fizjoterapeuta. Przyjeżdża do moich dwóch ciężko chorych dzieci od ponad dwóch lat. Zawsze dokładnie omawia swoje terapię z rodzicami. Korzysta z wielu metod rehabilitacji, które dobiera indywidualnie do dziecka. Moja córeczki obydwie cierpia na ta sama chorobę jednakże Pani Galina dostosowuje ćwiczenia do każdej z Nich. Jest bardzo ciepła i uczciwa osoba, zawsze rozmawia z rodzicami o zaleceniach i możliwościach terapeutycznych. Przy swoim profesjonalizmie jest niezwykłym, dobrym człowiekiem i zawsze działa na rzecz pacjenta. Polecilalabym Ja wszystkim, którzy poszukują najlepszego fizjoterapeuty dla swoich dzieci.


K

Opinia z dnia 30.03.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


P
Użytkownik zweryfikowany

Od dwóch lat Pani Galina rehabilituje moja córeczkę i nie wyobrażam sobie innego fizjoterapeuty, któremu mogłabym tak zaufać. Dzięki niej moja trzyletnia córeczka zaczyna chodzić.Najcenniejszą cechą tej Pani to dążenie do uzyskania jak najlepszej postawy ciała pomimo ogromnej wiotkości miesni mojej córki oraz osiągniecie wzorcowego chodu, który w przyszłości nie pozostawi niczego do życzenia. Poza rehabilitacja można liczyć na Panią Galine w postaci bardzo cennych porad oraz uwag, dzięki czemu jako Mama mogę we właściwy sposób ćwiczyć z córeczka sama. Pani Galina posiada ogromna wiedzę oraz doświadczenie, za które jeszcze bardziej ja szanuje. Ponadto to bardzo ciepła, sympatyczna i pozytywna osoba. Zaraża dobra energią i potrafi zmotywować czlowieka :) moja córeczka bardzo ją lubi i chętnie z nią ćwiczy. W skrócie mówiąc Pani Galina to właściwa osoba na właściwym miejscu, oby było więcej tak oddanych swojej pracy fizjoterapeutów.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Galinka to przecudna osoba, od ponad roku rehabilituje moja niepełnosprawna córeczkę. Dzięki niej Julka robi ogromne postępy,miła, sympatyczna,ma fachowe podejście do dzieci. Gorąco polecam Panią Galinkę.


D
Użytkownik zweryfikowany

Cudowna kobieta, ilekroć o cokolwiek zapytam zawsze nas pokieruje, doradzi, wie jak rozmawiać z pacjentem, aby ten czuł się dobrze, jest naszym ,,lekiem" na to z czym sobie poradzić nie potrafimy sami. Cierpliwa, ciepła, oddana i zaangażowana w to co robi. Konkretna babka, która zna się na tym co robi i przede wszystkim robi to doskonale. DZIĘKUJEMY Galinko za to że jesteś z nami;)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego . Posiadamy wieloletnią praktykę w pracy z pacjentami. Główne metody którymi posługujemy się w naszej pracy...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Skolioza
  • Udar mózgu
  • Urazy głowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

Powiązane wyszukiwania