Ukończyłam studia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku Psychologia. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii, ośrodku… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zaburzenia lękowo-depresyjne

  Moja terapie trwała 2,5 roku. Jestem osobą, która miała duży problem z zaufaniem i mówieniem o swoich emocjach.Do tego doszła mocno przeżywana żałoba. Myślałam, że tego nie da się zmienić. Nie w moim przypadku. Jednak dobry specjalista z dużą dozą cierpliwości i odpowiednim podejściem potrafił zdziałać cuda. Zdecydowanie polecam i dziękuję za te 2,5 roku ciężkiej, ale bardzo owocnej pracy ze mną, moimi problemami i lękami.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Gabrielą. Dzięki niej, przezwyciężyłam wiele trudności z którymi zmagałam się od dawna. Bardzo sobie cenię wszystko, co udało mi się wypracować podczas spotkań.
  Pani Gabriela stworzyła atmosferę, w której mogłam się otworzyć oraz poczuć się bezpiecznie. Pomagała mi przeanalizować każdy problem. Jest ona pierwszą osobą w moim życiu, której mogłam powiedzieć wszystko, która mnie w pełni wysłuchała, nie krytykowała i pomagała. Czułam, że nie jestem sama. Każde spotkanie skłaniało do pewnych wniosków i przemysleń. Bardzo trafnie łączyła pewne moje zachowania z wydarzeniami z przeszłości. Sądzę, że nigdy nie spotkam lepszego psychologa. Pani Gabriela jest osobą empatyczną, konkretną i przede wszystkim cierpliwą. Naprawdę brakuje mi słów, żeby bardziej ją opisać.. Z całego serca polecam :)

 • B

  Niepotrzebnie obawiałam się pierwszego spotkania u terapeuty. Właściwie już po kilku minutach mogłam poczuć się całkowicie swobodnie. Pani Gabriela jest nie tylko dobrym terapeutą ale też rewelacyjną osobą. Po kilku miesiącach terapii (często wymagającej i trudnej) czuję się dużo lepiej, a zmianę zauważyli też moi bliscy. Polecam wszystkim którzy pogubili swoją drogę a ponownie chcieliby zacząć cieszyć się życiem. Bardzo Pani dziękuję

 • A

  Do pani Gabrieli trafiłam rok temu. Znalazłam się wówczas w newralgicznym momencie życia. Spokój, profesjonalne podejście, bezpieczne warunki, pokłady empatii i zrozumienia jakie otrzymuję od mojej terapeutki, pomagają mi wykonać pracę nad sobą, którą uważam za nieoceniona. Osobom, które potrzebują pomocy, życzę aby trafiły na takiego człowieka.

 • A

  Na "kozetkę" trafiłam będąc na zakręcie życiowym. Z Panią Gabrielą mamy za sobą półtora roku spotkań, a efekty zauważalne były już po pierwszej sesji. Cierpliwie czekała aż oswoję się i otworzę. Pod jej okiem odnalazłam spokój w sobie i kierunek, w którym chcę podążać. Każdemu przyda się terapia własna. Ja swoją kontynuuję. Zachęcam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam studia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku Psychologia.
  Doświadczenie zdobywałam m.in. w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii, ośrodku specjalizującym się w rozwijaniu nowych metod leczenia i rehabilitacji zaburzeń psychicznych i neurologicznych oraz w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego. Byłam członkiem grupy edukatorów seksualnych Ponton działającej przy Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny.

  Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia psychoanalitycznego w Instytucie Analizy Grupowej i Indywidualnej "Rasztów" (członek E.G.A.T.I.N. i sekcji grupowej EFPP) w trakcie procesu certyfikacji. Szkolenie to posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  W praktyce prywatnej zajmuję się poradnictwem psychologicznym i psychoterapią psychoanalityczną dorosłych, wspieraniem rozwoju osobowości, pracą nad poczuciem własnej wartości, trudnościami w kontaktach z innymi ludźmi. Pomagam osobom z zaburzeniami nastroju, lękami, zaburzeniami depresyjnymi, które przeżywają stratę, mają problemy ze snem, nie radzą sobie z silnymi emocjami. Stale superwizuję swoją pracę. Współpracuję z kilkoma Warszawskimi gabinetami.

  Terminy dostępne na portalu Znany- Lekarz przeznaczone są dla nowych pacjentów. Po konsultacjach wspólnie z pacjentem ustalamy stały termin spotkań.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Choroby

więcej