Ukończyłam studia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku Psychologia.
Doświadczenie zdobywałam m.in. w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii,…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ukończyłam studia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku Psychologia.
  Doświadczenie zdobywałam m.in. w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii, ośrodku specjalizującym się w rozwijaniu nowych metod leczenia i rehabilitacji zaburzeń psychicznych i neurologicznych oraz w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego. Byłam członkiem grupy edukatorów seksualnych Ponton działającej przy Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny.

  Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia psychoanalitycznego w Instytucie Analizy Grupowej i Indywidualnej "Rasztów" (członek E.G.A.T.I.N. i sekcji grupowej EFPP) w trakcie procesu certyfikacji. Szkolenie to posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  W praktyce prywatnej zajmuję się poradnictwem psychologicznym i psychoterapią psychoanalityczną dorosłych, wspieraniem rozwoju osobowości, pracą nad poczuciem własnej wartości, trudnościami w kontaktach z innymi ludźmi. Pomagam osobom z zaburzeniami nastroju, lękami, zaburzeniami depresyjnymi, które przeżywają stratę, mają problemy ze snem, nie radzą sobie z silnymi emocjami. Stale superwizuję swoją pracę. Współpracuję z kilkoma Warszawskimi gabinetami.

  Terminy dostępne na portalu Znany- Lekarz przeznaczone są dla nowych pacjentów. Po konsultacjach wspólnie z pacjentem ustalamy stały termin spotkań.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B

  Niepotrzebnie obawiałam się pierwszego spotkania u terapeuty. Właściwie już po kilku minutach mogłam poczuć się całkowicie swobodnie. Pani Gabriela jest nie tylko dobrym terapeutą ale też rewelacyjną osobą. Po kilku miesiącach terapii (często wymagającej i trudnej) czuję się dużo lepiej, a zmianę zauważyli też moi bliscy. Polecam wszystkim którzy pogubili swoją drogę a ponownie chcieliby zacząć cieszyć się życiem. Bardzo Pani dziękuję

 • A

  Do pani Gabrieli trafiłam rok temu. Znalazłam się wówczas w newralgicznym momencie życia. Spokój, profesjonalne podejście, bezpieczne warunki, pokłady empatii i zrozumienia jakie otrzymuję od mojej terapeutki, pomagają mi wykonać pracę nad sobą, którą uważam za nieoceniona. Osobom, które potrzebują pomocy, życzę aby trafiły na takiego człowieka.

 • A

  Na "kozetkę" trafiłam będąc na zakręcie życiowym. Z Panią Gabrielą mamy za sobą półtora roku spotkań, a efekty zauważalne były już po pierwszej sesji. Cierpliwie czekała aż oswoję się i otworzę. Pod jej okiem odnalazłam spokój w sobie i kierunek, w którym chcę podążać. Każdemu przyda się terapia własna. Ja swoją kontynuuję. Zachęcam.